Trwa ładowanie...
Przejdź na

Palikot: "JESTEM DODĄ POLITYKI" (ZDJĘCIA)

691
Podziel się:

Pomoże mu w kampanii?

Palikot: "JESTEM DODĄ POLITYKI" (ZDJĘCIA)

W sobotę w Katowicach na podwórku klubu Milk odbył się koncert Dody, na którym pojawił się Janusz Palikot. Polityk ubrany w różową koszulę wszedł na scenę i wręczył Rabczewskiej bukiet kwiatów. W trakcie występu zbierano podpisy poparcia dla jego partii.

Zawsze podziwiałem jej inteligencję w budowaniu wizerunku publicznego. To jest największy talent od dawna. Mało kto potrafi, prawie codziennie, zaprzątać media jakąś sprawą na swój temat -powiedział Palikot w rozmowie z Dziennikiem Zachodnim. Nawet jeśli się zmieniali ci menadżerowie i wielu ludzi mówiło, że to jest nie tylko Doda, ale też ludzie, którzy dla niej pracują, to nie zmienia to faktu, że ona to wszystko dźwiga, unosi i kreuje. Jest fenomenem. Mówi się, że Doda jest Palikotem rozrywki, a Palikot jest Dodą polityki. I coś w tym jest.

Na pytanie, czy chciałby, żeby Doda została twarzą jego kampanii, odpowiedział:

Dobrze, to ja oczywiście bardzo chętnie złożę jej taką propozycję i zobaczymy, jaka będzie decyzja. Artyści w Polsce mają lęk przed identyfikacją z politykami, zupełnie inaczej niż w Stanach Zjednoczonych, gdzie do takiej poprawności politycznej należy, że znani, absolutnie topowi wykonawcy - tak jak Doda u nas w kraju - deklarują się politycznie po jednej czy po drugiej stronie. I to jest też jakiś element normalności. U nas były takie przypadki, gdzie Lady Pank opowiedział się w sposób radykalny po stronie Unii Wolności czy Krzysztof Cugowski niestety po stronie PiS. Dobrze, że się tacy, którzy to przełamują.

Niedawno na jej profilu na Facebooku pojawił się wpis wyraźnie sugerujący, że zamierza zrobić sobie dłuższą przerwę od kariery (zobacz: ). Doda postanowiła podsycić domysły o swoim wycofaniu się z show-biznesu podczas występu. Spytała publiczności, czy tęsknili za nią, gdy była na wakacjach, po czym dodała enigmatycznie:

_**Teraz nie będzie mnie dłużej.**_

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(691)
gość
13 lat temu
lubie palikota ale zeby sie z panienkami tego pokroju bratal?!
ZARABIAJ W IN...
13 lat temu
Spędzasz dużo czasu przed komputerem? Siedzisz całymi dniami/nocami grając, słuchając muzyki, lub oglądając filmy? Czemu dodatkowo w tym czasie nie zarobić paru groszy? Dowiedz się więcej na: tnij4.4org/mcei - usuń czwórki przy kropce
gość
13 lat temu
nice;)
Julusiowa
13 lat temu
doda jest dodą a palikot jest palikotem !
gość
13 lat temu
ahahhahaha to chyba jakiś żart z Twojej strony? Ona najlepsza? Zeby zwrócić na siebie uwagę wkłada sobie ręke trupa między nogi. Zamiast śpiewać ona wyje.
Najnowsze komentarze (691)
BAŚKUU
13 lat temu
żal mi cie *****!!!!!
gość
13 lat temu
P***B!!!!
gość
13 lat temu
ARTYKUŁ W SUPER EKSPRESIE Maria Nowińska (42 l.) nie kryje radości z tego, że Centralne Biuro Antykorupcyjne prześwietliło majątek jej byłego męża Janusza Palikota (47 l.). - Jest dla mnie oczywiste, że działania służb dotyczą ukrywanego przede mną przez Janusza Palikota wspólnego majątku - mówi "Super Expressowi". W podobnym tonie wypowiadają się oficerowie CBA. - Chodzi o zaniżanie majątku wartego grube miliony - mówi nam anonimowo oficer Biura. Jak ustalił "Super Express", na Palikota do CBA doniósł Roman Giertych (40 l.).
gość
13 lat temu
durnemu nic nie pomoże
gość
13 lat temu
czł0wieku miałam na ciebie głosować! ale teraz to już raczej nie!spoważniej
gość
13 lat temu
ELEKTORAT W OBU PRZYPADKACH TAKI SAM :))))))))))))
Pawci0
13 lat temu
gzdzie on kupił ta marynarke z latami na lokciach ?????????????????
gość
13 lat temu
blagam..tylko nie ona :/
gość
13 lat temu
oboje sa zdrowo jebnięci
gość bonia
13 lat temu
NIe przepadam za nimi.
gość
13 lat temu
W I O C HA ! ! !
gość
13 lat temu
co za IDEALNA para!!! pasują do siebie te wsiowe przygłupy bez kultury i jakichkolwiek zasad moralnych!!!
gość
13 lat temu
Pasują do siebie. A łączy ich ...sztuczny penis, pustka w głowie, brak zasad moralnych, totalne chamstwo i ten klimat..wiochy
gość
13 lat temu
trafił jeden wsiowy przygłup na drugiego przygłupa i zrobiło im się w kupie raźniej... teraz będą siebie nawzajem wspierać:) żenujący show
...
Następna strona