Trwa ładowanie...
Przejdź na

Agent Tomek STARTUJE W WYBORACH!

1019
Podziel się:

Z listy Prawa i Sprawiedliwości. "Uzyskał mocne poparcie pań" - mówi Kaczyński.

Agent Tomek STARTUJE W WYBORACH!
bFdVaFUB

Okazuje się, że urokowi agenta Tomka poddały się nie tylko ambitna posłanka Beata Sawicka i Weronika Marczuk. Zachwycony nim jest również żeński elektorat Prawa i Sprawiedliwości. Tomasz Kaczmarek w nadchodzących wyborach parlamentarnych wystartuje z list partii w województwie Świętokrzyskim.

O mariażu Kaczmarka z polityką donosiliśmy już niejednokrotnie. Pierwsze informacje, że interesuje się nim Prawo i Sprawiedliwość pojawiły się już w kwietniu. Zobacz: Agent Tomek ZOSTANIE POLITYKIEM? Wystartuje z listy PiS?!

Jak zdradził na konferencji prasowej Jarosław Kaczyński, Kaczmarek mógł liczyć na miejsce na liście, bo... na jego wizerunek dobrze reagowały panie biorące udział w badaniach przeprowadzonych przed kampanią wyborczą.

bFdVaFUD

To jest tak, że uzyskał mocne poparcie pań - argumentował prezes partii.

Zabawne, jak mało trzeba w Polsce, by zacząć karierę w polityce. Chyba jeszcze mniej niż w show biznesie.

Zagłosowalibyście na słynnego agenta? Przypomnijmy, że Weronika Marczuk zrobiła o wiele więcej - przyjaźniła się z nim przez dwa lata, żaliła na "nieogarnięcie" swojego chłopaka, chciała robić interesy i "pić szampana"...

bFdVaFUJ
bFdVaFVe
KOMENTARZE
(1019)
gość
10 lat temu
chyba kpi... emeryt na którego Polacy pracujemy EMERYT!
gość
10 lat temu
g***i buc i tyle!
gość
10 lat temu
on lubi lizać pałki
bFdVaFVf
gość
10 lat temu
JAKA PARTIA TACY KANDYDACI. WSTYD.
gość
10 lat temu
oblecha
Najnowsze komentarze (1019)
DOMIN
9 lat temu
ON JEST BRZYDKI NIE WIEM JAK ZAKRĘCIŁ TE BABKI GDZIE ONE OCZY MIAŁY CHYBA ŻE MA SPORY" INTERES "BO INNEJ OPCJI NIE MA
DOMIN
9 lat temu
ON JEST BRZYDKI NIE WIEM JAK ZAKRĘCIŁ TE BABKI GDZIE ONE OCZY MIAŁY CHYBA ŻE MA SPORY" INTERES "BO INNEJ OPCJI NIE MA
gość
10 lat temu
Agent Tomek rozwiąże sprawę Smoleńska :)
gość
10 lat temu
Agent Tomek to żaden agent. Byle jaki policjant i pseudo agent, który jedynie co potrafił to szczerzyć zęby i przymilać się kobietą. Nigdy nie odważył by się stanąć przed gangsterem bo by nie zdążył do wc.........
Łabędzi śpiew...
10 lat temu
Pomysł podrzucił i ojciec z matką- Wszyjcie mu z tyłu klapkę z zapadką! Gadał też dekarz, machając belką- Wiążcie mu z tyłu sznurek z pętelką! Turysta dodał, kiwając głową- Złączcie mu z tyłu liną stalową! Na koniec burknął zdun tuż przy wójcie- Wszystko cegłami mu zamurujcie! I jak on może wciąż dalej żyć, nawet nie paląc za często głupa, gdy cerowania wymaga rzyć, współcześnie zwana po prostu du_pa. Ją trzeba po prostu zszyć, by się trzymała, jak trzeba, kupa, i wtedy będzie mógł pewien być- że nie przeleci przezeń już zupa!
Łabędzi śpiew...
10 lat temu
Mówiła pani, co ma swój sklep: Po co zaszywać, wstawcie mu rzep! Tłumaczył także smolarz podlaski- Zróbcie mu z tyłu na trzy zatrzaski! Radził tu również hodowca byków Wszyjcie mu z tyłu suwak z plastiku! Mówił też Aaron, mąż starej Rywki- Żeby był cymes - łączcie na zszywki! Wrzeszczał też chłopiec, prosto z roweru- Weźcie mu sklejcie, na klej do papieru! Radził leśniczy, co zna wszystkie knieje- Wstawcie mu z gwintem mosiężną tuleję! Diagnozę wydał młody konduktor- Zainstalujcie mu tam reduktor! Pokutę dali mu już dwaj księża- Wkręcie mu z tyłu końcówkę węża!
Łabędzi śpiew...
10 lat temu
Krzyczał też facet, trochę podpity- Panie, nie szyjcie, łączcie na nity! Radziła także przysięgłych ława- Broń boże zszywać, tylko zaspawać! Uczył też dziadek - Wy się nie bójcie, weźcie mu z tyłu i zalutujcie! Szeptał też Maniek, mówił, że tanie- Złączcie mu z tyłu poprzez zgrzewanie. Tłumaczył chłopiec, ciągnąwszy taczki- Łączcie to z tyłu na wykałaczki! Dodał też Jacek, co czyści rzeki- Nic tam nie szyjcie, łączcie na ćwieki! Prostacko radził obłudny chamek- Wstawcie mu z tyłu na kłódkę zamek!
Łabędzi śpiew...
10 lat temu
A może teraz, w bieżącym roku, zaszyć mu sprawnie, na owerlocku? A może innej użyć nadziei, zamiast zaszywać, może zakleić? Niejedna także mówiła głowa, żeby nie zszywać, a zasznurować! Lecz tu jest problem dość duży, w sumie- Jarek sznurować zupełnie nie umie! Wyczytał to najpierw ktoś z dokumentu- Nie zaszywajcie, użyjcie cementu! Mówiła stara baba pod Ełkiem- Weźta zaróbta mu to szydełkiem! Prawił też człowiek, co robi stołki- Nie, nie zszywajcie, łączcie na kołki!
bFdVaFUX
Łabędzi śpiew...
10 lat temu
To jest tematem wielu już wieszczy- cóż to takiego - zaszyte, a trzeszczy! To jest też słynnym, tajemnym mitem- cóż to tak z tyłu trzeszczy zaszyte? Więc tu powstaje wielkie pytanie- jak przeprowadzić owe zszywanie? Tu pierwszy pomysł już się nawinie- może w krawieckiej to zaszyć maszynie? Czy może jednak, igłą i nitką, krzywo to zrobić, wolno i brzydko? A może jednak, ja to wybaczę, zaszyć mu szybko elektrozszywaczem? A może trzymając go mocno butem zaszyć ma chirurg, na stole, capgutem?
Łabędzi śpiew...
10 lat temu
Z Odessy tato, z Grenowki mamo, zaszyć mi z tyłu wczoraj kazano! Jak tu cerować, jak tu zaszywać, gdy je używam i chcę ich używać? Ten dialektyczny problem tyłowy najtęższe mędrców zaprząta głowy! Bo jak tu używać, gdy zaszyć trzeba? Ło matkobosko, ło wielkie nieba!
gość
10 lat temu
Wygraj in zabierz się za Marczuk
gość
10 lat temu
teraz będzie bajerował misski pisowianki- Szczypińską, Kempę, Kruk i inne ślicznotki......hahaha :)))
gość
10 lat temu
pewnie będzie bronił biednych i bezrobotnych, tak jak JARUŚ.[chyba mają romans,będą ładne dzieci]
gość
10 lat temu
taka parówa i to pisowska . w pis-du
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bFdVaFVQ
bFdVaFVR
bFdVaFVS
bFdVaFVT
bFdVaFVU
bFdVaFVz