Trwa ładowanie...
Przejdź na

Mama Dody BRONI PENISA W JEJ USTACH!

3913
Podziel się

"Jej talent i inteligencja drażnią innych." Wanda Rabczewska tłumaczy córkę z wkładania publicznie penisa do ust... Bezcenne.

Mama Dody BRONI PENISA W JEJ USTACH!
bDJNUIEl

Scena, do której doszło podczas spotkania z fanami w Empiku, naprawdę zaszkodziła wizerunkowi Dody. Do tego stopnia, że zdaje sobie z tego sprawę nawet ona. Gdy wydawało się już, że ludzie zapomnieli o jej początkach w Barze i zaczęli traktować poważnie, wzięła do ust sztucznego penisa i symulowała seks oralny.

Co zrobić, żeby ratować wizerunek? Najprościej - wciągnąć do sprawy rodzinę. Najlepiej mamę. Tak właśnie chyba postanowiono, bo w dzisiejszym Super Expressie możemy przeczytać okolicznościowy wywiad z panią Wandą, broniącą Doroty.

Sprawa wygląda co najmniej komicznie, gdyż pani Rabczewska tłumaczy, że jej córka wzięła penisa do ust, bo... nie chciała "sprawić przykrości fanowi":

bDJNUIEn

Nie mam jej za co krytykować - zapewnia Wanda Rabczewska. Każde jej zachowanie odbieram prawidłowo i zgodnie z jej intencją. Na przykład to, co zrobiła z długopisem w kształcie penisa, było zwykłym żartem. Oczywiście mogła go wyrzucić, ale sprawiłaby przykrość fanowi, który jej go podarował. Ona jest młodą, bardzo dowcipną i pogodną osobą. Nie możemy przecież wszystkiego traktować tak śmiertelnie poważnie! Zganiłabym ją natomiast, gdyby np. wsadziła polską flagę w psie odchody, jak to zrobiono podczas programu Kuby Wojewódzkiego. To byłoby naganne i nie do wybaczenia - mówi, nawiązując do skandalu w programie Wojewódzkiego.

Radzilibyśmy może wykorzystać takie uniesienia partiotyczne przy jakichś innych okazjach.

Pani Wanda wygłasza też inspirujący monolog, oskarżając wszystkie osoby, które jej córka poniżała. Jej zdaniem to one zaczęły, bo zazdroszczą jej "talentu i inteligencji", które Dorota udowodniłą podczas happeningu w Empiku.

Czy w którejś z tych kłótni Dorotka zabierała głos jako pierwsza? Odpowiada na wcześniejsze zaczepki - zapewnia mama. Mąż ją wychował, aby spokojnie przeczekała pierwszą zaczepkę, ale po drugiej, trzeciej musi reagować. I tak było np. jeśli chodzi o Saletę czy Steczkowską. Dorotka nigdy pierwsza nie zabrała głosu. A ma fajną ciętą inteligentną ripostę i odpowiada tak, że innych wbija w ziemię. (...) Wszyscy stali się jej krytykami, bo chcą się podwiesić do jej spódnicy. Krytyka Dody stała się sposobem na zaistnienie i lansowanie w mediach. Dla mnie to jest okropne. Podziwiam córkę za jej wytrzymałość i ogromny dystans. Ale nawet ona nie jest z żelaza. Za mało jest pozytywnych, zgodnych z prawdą relacji, które by ją wspierały. Ma pod górkę. Czyżby jej pewność siebie, uroda, talent i inteligencja tak bardzo drażniły innych? Przecież najważniejsza jest muzyka. (...) Powinniśmy pokochać swoich artystów takimi, jakimi są i pozwolić im tworzyć, by nie musieli wyjeżdżać z kraju - kończy mama Dody.

bDJNUIEt

Czy tego typu szantaż emocjonalny do Was trafia? Doda naprawdę powinna się obrażać na ludzi, którzy nie docenili jej płyty z penisem na okładce? Najważniejsze chyba, że jej mama jest dumna zarówno z okładki jak i sposobu promocji krążka.

bDJNUIEO
KOMENTARZE
(3913)
Gość
2 lata temu
Gleba
Ewelinka2413
5 lata temu
Hejka :). Jesli kochacie sushi to, polecam odwiedzić club Narada Sushi w Katowicach. Jest naprawdę przepyszne i można zamówić je przez telefon. Więcej na .
gość
5 lata temu
do burdelu z nimi
bDJNUIEP
gosc
6 lat temu
Wandzia to nawet meza tlumaczyla jak udupczyl dzieciaka na boku, cale trio ma zryte lby!!! im starsi tym glupsi!!!
Gość
6 lat temu
Na okładce to.Szpak?
Gość
7 lat temu
Hipoktyci!!! Na pewno nie jedna tutaj brała. .a nama to inna historia. Popatrzcie na własne dzieci
Gość
7 lat temu
Lepiej by wzięła mojego
aaaaaaaaa
7 lat temu
Ciekawe jak by doda kogos zabila to mama tez by mowila bo to tamta osoba sie zaczepiala dorotka jest nie winna. az zal "lepszy rozum bez nauki,niz nauka bez rozumu" "ladna miska jesc nie daje"
gość
7 lat temu
Waliłbym tę starą lochę ażby pierdziała ze szczęścia!
matka
7 lat temu
Artystka?takie artystki pracują w domu pub....Zapadłabym się ze wstydu pod ziemię gdyby moja córka zachowywała się jak dziw..werbująca klientów.Nie przekazała pani żadnych wartości córce,dla każdego rodzica byłaby to porażka.
matka
7 lat temu
Artystka?takie artystki pracują w domu pub....Zapadłabym się ze wstydu pod ziemię gdyby moja córka zachowywała się jak dziw..werbująca klientów.Nie przekazała pani żadnych wartości córce,dla każdego rodzica byłaby to porażka.
gość
7 lat temu
Długopisem się pisze, a nie wkłada go sobie do ust.
gość
7 lat temu
każdej kobiecie do twarzy z penisem w ustach
bDJNUIEH
gość
8 lat temu
Rodzina patologiczna na dnie moralnym. Doda nadaje się tylko do jednej branży...
...
Następna strona
bDJNUIFj