Trwa ładowanie...
Przejdź na

Krupa ODPADŁA! (Z PŁACZEM)

2762
Podziel się:

Wielką wygraną pierwszego odcinka... Weronika Marczuk. "Widziałam szczerość i uczciwość!" Uczciwość...

Krupa ODPADŁA! (Z PŁACZEM)
bEDVHHsR

I tak skończył się sen o karierze w Polsce Marty Krupy. Młodsza siostra Joanny, zachęcona jej sukcesem nad Wisłą, przyleciała do kraju licząc na to, że miejscowy odbiorca kupi kolejną przybyłą zza oceanu gwiazdkę. Niestety dla ambitnej modelki, konkurencja okazała się zbyt duża.

Marta odpadła z _**Tańca z gwiazdami**_ już w pierwszym odcinku, w którym na parkiecie mierzyły się panie. Wprowadziła nową jakość w pożegnaniach z programem - do tej pory zazwyczaj było tak, że wyeliminowana osoba próbowała za wszelką cenę udowodnić, że nic się nie stało, dzielnie trzymając nerwy na wodzy. Marta po prostu popłakała się, powiedziała, że jest jej bardzo przykro i schroniła się w ramionach chętnej do pocieszenia jej Nataszy Urbańskiej.

Poza tym na parkiecie bez większych zaskoczeń: TVN poczuł się w obowiązku wynagrodzić Weronice Marczuk zajęte przez Kingę Rusin miejsce w jury _**You Can Dance**_, więc oceny jej występu z Janem Klimentem nie mogły być inne. _**Widziałam u ciebie szczerość, uczuciowość, uczciwość!**_ - zachwycała się Iwona Pavlović.

bEDVHHsT

"Uczciwość" to słowo klucz. Zwróćcie na to uwagę. Będzie zapewne często powtarzane obok jej nazwiska, by właśnie tak kojarzyła się odbiorcy.

Wysokie oceny sędziów otrzymały również Anna Wendzikowska, Katarzyna Pakosińska i Katarzyna Zielińska. Po podsumowaniu ocen widzów i jurorów na pierwszych trzech miejscach znalazły się Zielińska, Marczuk i Pakosińska.

Warty odnotowania jest też fakt zmiany stylu Nataszy - przede wszystkim darowano sobie jej występy taneczno-wokalne, po drugie tym razem najwyraźniej postanowiła się wyluzować, co się jej udało, być może nawet za bardzo... Jak sądzicie, czy w tym tygodniu poradziła sobie lepiej?

bEDVHHsZ
bEDVHHtu
KOMENTARZE
(2762)
gość
10 lat temu
to se pogwiazdorzyła
gość
10 lat temu
haha co za pech
gość
10 lat temu
JA NIE JESTEM ŻADNY PLASTIK BUHAHA
bEDVHHtv
gość
10 lat temu
noi dobrze!!!!
gość
10 lat temu
ano. nienawidze flesza
Najnowsze komentarze (2762)
gość
10 lat temu
gość
10 lat temu
gość
10 lat temu
I*****O!!!! kobieto! czy ci nie wstyd za siebie?
gość
10 lat temu
szkoda ze odpadla. to bylo niesprawiedliwe!! Świetnie tanczyla,po ocenach jury byla jakos w srodku listy. Zawsze w cieniu siostry,chciala sie pokazac a zawistni Polacy nie dali jej szansy.Szkoda mi jej,Joanna i Marta wydaja mi sie bardzo naturalne.Nie panosza sie jak taka Anja Rubik.
Benigna.bloog...
10 lat temu
Jak można pokazywać w tv osoby podejrzane o przekręty?
gość
10 lat temu
marczuk powinna jak najszybciej wyleciec stara z niej juz baba
gość
10 lat temu
nie płacz bo ci bo zabraknie w Polsce chusteczek
gość
10 lat temu
łapówkara pewnie zajdzie daleko ciekawe dlaczego?!
bEDVHHtn
gość
10 lat temu
i dobrze
gość
10 lat temu
ogladajcie ten wasz zasrany taniec z "gwiazdami" hahahaha. gdzie liczy sie popularnosc a nie umiejetnosci.
gość
10 lat temu
kto głosuje na Marczuk? -chyba że za uczciwość
gość
10 lat temu
Marczuk Pazura Łapówkara... Czekam na kolejną 'uczciwość' powtórzoną x 100. I materiał 'z przygotowań' jak pokazuje, że jest dobra i wcale nie bierze łapówek. Gdyby miała jaja to by zatańczyła w kominiarce :P
gość
10 lat temu
Siostry Krupy fajne są:) Takie kardashianki polskie. Mamy naprawde gorszych i zdecydowanie brzydszych celebrytów w polsce. Ich się głąby czepiajcie.
gość
10 lat temu
Krupa zdaje się była pewna, że jeszcze zanim zatańczyła to już oczarowała całą Polskę. Trochę dystansu i pokory.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDVHHug
bEDVHHuh
bEDVHHui
bEDVHHuj
bEDVHHuk
bEDVHHtP