Trwa ładowanie...
Przejdź na

TVP: "Nergal NIE OBRAŻA UCZUĆ RELIGIJNYCH!" (Przeczytaj list)

770
Podziel się

Dwójka postanowiła wreszcie stanąć w obronie swojej nowej gwiazdy.

TVP: "Nergal NIE OBRAŻA UCZUĆ RELIGIJNYCH!" (Przeczytaj list)
bDgzdAWd

Po prawie miesiącu awantury związanej z udziałem Adama Darskiego w show Dwójki _**The Voice of Poland**_ głos w sprawie postanowił zabrać sam nadawca. Być może władze stacji zaniepokoiło porównywanie jej nowej gwiazdy do Hitlera, którym zabłysnął w niedzielę Marcin Meller, wpisując się idealnie w ton dyskusji na ten temat. Zobacz: "HITLER TEŻ BYŁ SYMPATYCZNY!"

W wydanym dzisiaj oświadczeniu TVP 2 bierze Nergala w obronę zapewniając, że jego obowiązki w programie związane są nie z agitowaniem na rzecz szatna, ale z wiedzą muzyczną, którą lider Behemotha zdaniem pracodawcy posiada.

Rola pana Adama Darskiego w programie "The Voice of Poland. Najlepszy głos" sprowadza się wyłącznie do roli eksperta muzycznego - czytamy w liście do widzów. Pan Darski, jako jeden z nielicznych polskich artystów, robiących karierę za granicą, ma za zadanie oceniać i trenować wokalistów. Swoim zachowaniem, wypowiedziami, postawą nie narusza chrześcijańskiego systemu wartości i norm społecznych oraz nie obraża niczyich uczuć religijnych. Zgodnie z umową zawartą z producentem programu, jego wypowiedzi będą dotyczyły wyłącznie sfery muzycznej, a nie światopoglądowej czy religijnej. Kontrowersyjny wizerunek sceniczny zespołu Behemoth, kreowany na potrzeby artystyczne, nie ma nic wspólnego z postawą Adama Darskiego w programie TVP2.

bDgzdAWf

Godny podkreślenia pozostaje również fakt, że Sąd Rejonowy w Gdyni nie dopatrzył się znamion przestępstwa w zachowaniach scenicznych Artysty, i 18 sierpnia 2011 roku uniewinnił go od zarzutu znieważenia uczuć religijnych. Nie ma powodu, żeby Telewizja Polska kwestionowała wyrok Sądu. Jeżeli jednak ktoś z naszych widzów poczuł się dotknięty obecnością Adama Darskiego w "The Voice of Poland. Najlepszy głos", wyrażamy ubolewanie. Obrażanie niczyich uczuć nie było intencją twórców programu**.**

Dodajmy jedynie, że Dwójka nie ma zbyt wielkiego wyboru, bo Nergala zwolnić za bardzo nie może - kary finansowe zapisane w umowie byłyby zbyt dotkliwe. Pozostaje więc jedynie czekać na odcinki na żywo...

bDgzdAWG
KOMENTARZE
(770)
Małpo-Barany ...
9 lat temu
Popieramy propozycję. Da się, da się !!!Czego sie nie robi dla małp i baranów, nieprawdaż Pudlu?!
gość
9 lat temu
i cześć. nie piszcie o tym więcej, bo to już baardzo nudne.
gość
9 lat temu
jutro będzie padać, albo i nie :-)
bDgzdAWH
gość
9 lat temu
jest równie sympatyczny :>
gość
9 lat temu
Dziwi mnie postawa pana Mellera, ktory robi pieniądze na golych ... Taki nagle ''Kosciolek '' sie z niego zrobił ? To moze miejsce dla niego w tv ''Trwam '' ?
Najnowsze komentarze (770)
gość
9 lat temu
żal mi go gdyby np.podarł inną św. księgę innych krajów miałby wysoki wyrok a tu nic
Zosiaaaax3
9 lat temu
O M G ! To ze nie wierzy w Boga nie znaczy ze jest jak Hitler ! Ludzie !!! On jest spoko !
gość 6
9 lat temu
przecież on nawet nie głosi swoich pogladów w tym programie , nikogo nie obraza wiec dlaczego sie go tak niektorzy czepiaja ,to jak zachowuje sie i co robi na swoich koncertach jest w ZAMKNIETYM gronie wiec ludzie którzy chodza na jego koncerty to raczej nieprzypadkowi ludzie lecz zapewne fani wiec albo to akceptuja albo nie . Niedługo sie okaże że każdy powinien miec takie same poglądy
annnnnnnnnnnn...
9 lat temu
Boże !!! Co oni do niego mają ?! On jest z*******y
gość
9 lat temu
Po co mieliby go zwalniać? Napędza im oglądalność jak szalony :)
gość
9 lat temu
żaden z uczestników owego koncertu nie złożył doniesienia do prokuratury, ba! sami mówili że ich uczucia religijne absolutnie nie zostały urażone, a doniósł poseł PIS (jakżeby inaczej) który obejrzał filmik w internecie... to ja się pytam: po co ktoś wchodzi na film zatytułowany "nergal podarł biblię" a potem krzyczy że ktoś obraził jego uczucia religijne?
gość
9 lat temu
Fajny koles? co wy tu wypisujecie szkoda tego czytać...dlaczego ten p***c może obrażać moją religię? niech podrze Koran zobaczymy czy jest taki odważny.
gość
9 lat temu
PRZECZYTAŁAM DZIŚ BARDZO MĄDRĄ WYPOWIEDŹ.CYTUJĘ..."Rola pana Adama Darskiego w programie "The Voice of Poland. Najlepszy głos" sprowadza się wyłącznie do roli eksperta muzycznego - czytamy w liście do widzów. Pan Darski, jako jeden z nielicznych polskich artystów, robiących karierę za granicą, ma za zadanie oceniać i trenować wokalistów. Swoim zachowaniem, wypowiedziami, postawą nie narusza chrześcijańskiego systemu wartości i norm społecznych oraz nie obraża niczyich uczuć religijnych. Zgodnie z umową zawartą z producentem programu, jego wypowiedzi będą dotyczyły wyłącznie sfery muzycznej, a nie światopoglądowej czy religijnej. "
bDgzdAWz
gość
9 lat temu
Nergal NIE OBRAŻA UCZUĆ RELIGIJNYCH! bo TVP obraza uczucia wszystkich Polaków
przeciętniak-...
9 lat temu
co chciał wyrazić w/g sądu artystycznie Nergal drąc Biblię nie potrafię zrozumieć - moja inteligencja tego nie ogarnia- podarcie Tory , koranu , Biblii rozumiałbym jako protest przeciwko więzom religii - płytkie to jest ale do przyjęcia - natomiast to co zrobił to w/g mnie wpisał się dla podniesienia swojego ego w trend tłumu ( jeśli jesteś tak jak wrony zacznij krakać tak jak one ) w krytykę wiary katolickiej - wiedząc doskonale że w tym przypadku jest bezkarny- że w państwiw laickim jakim jest Polska nie spotka go nic złego ( obraził cię ktoś -przebacz mu ) dla mnie bardzo płytka reklama siebie - jesli przyjąć , że błyszczysz inteligencją to ja przestaję ją w tobie nergal zauważać
gośćkkkkkk
9 lat temu
smrodek to też zapach - NERGAL takiś odważny!!! zrób z Koranem co zrobiłeś z Biblią i podaj to do brukowców
gość
9 lat temu
ALE Z******I, NAZISTOWSKI KOLEKTYW ANTYPOLSKI
gość
9 lat temu
KOLEZANKO, NIE BREDZ...MY NIE DRZEMY I NIE PLUJEMY NA EGO SATANISTYCZNY, RASISTOWSKI TALMUD
gość
9 lat temu
TEN SATANISTYCZNY Z YDOWSKI SMIC POWINIEN BRAC UDZIAL W PROGRAMIE GLOS IZ RAELA, NIE POLSKI....PS. POLSKIEGO W DWOJCE NIE ZNAJA?
...
Następna strona
bDgzdAXb