Trwa ładowanie...
Przejdź na

Skrzynecka i Deląg... byli parą!

344
Podziel się

Wiedzieliście? Pasowaliby do siebie dzisiaj?

Skrzynecka i Deląg... byli parą!
bDJGlTpN

Ich krótki i burzliwy związek rozpoczął się i zakończył 15 lat temu. Mimo że Katarzyna Skrzynecka i Paweł Deląg ukończyli studia aktorskie w tym samym roku, nie mieli okazji poznać się w szkole. Skrzynecka ukończyła bowiem Akademię Teatralną w Warszawie, a Deląg - Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie. Poznali się dopiero trzy lata po dyplomie i to w dodatku za granicą.

W 1996 roku Skrzynecka dostała rolę we francuskim serialu kostiumowym Marion z Faouet, królowa złodziei. Właśnie na planie tej produkcji po raz pierwszy spotkała Deląga, który uchodził wówczas za jednego z najprzystojniejszych polskich aktorów (obecnie uważa, że jest "za piękny na Polskę"). Jak można się domyślać, niedługo opierała się jego urokowi. Gorący romans nie trwał jednak długo. Mieli bowiem zupełnie inne priorytety. Skrzynecka pragnęła stabilizacji, planowała ślub i dziecko. Deląg natomiast zaliczył to doświadczenie jeszcze na studiach. Ale wtedy starannie ukrywał fakt, że ma syna. Sprawa wyszła na jaw dopiero 4 lata temu.

Jak donosi źródło Życia na gorąco, rozstali się w zgodzie. Od tamtej pory zdarzało im się występować razem, aktorka nawet zaprosiła swojego byłego na ślub ze Zbigniewem Urbańskim. Jak wiadomo z dalszej historii, nie przyniósł im szczęścia.

bDJGlTpP

Jak myślicie, pasowaliby do siebie dzisiaj?

bDJGlTqq
KOMENTARZE
(344)
gość
8 lat temu
Pani KAsiu, dlaczego sie pani tak masakruje tym mocnym makijazem oczu, starszy pani, bez tego byloby lepiej, subtelniej w pewnym wieku ostry makijaz szkodzi i uwydatnia defekty
xLbFm7 , [url...
9 lat temu
xLbFm7 , [url= [link=
JYb3rm nmvru...
9 lat temu
JYb3rm <a href="
bDJGlTqr
Short, sweet,...
9 lat temu
Short, sweet, to the point, FREE-excatly as information should be!
Mariusz...
9 lat temu
Mariusz DroździelCo to za różnica? Chodzi mi o film baoadrwnny przez Rovio, z głównymi bohaterami odzwierciedlającymi postacie z gry, etc. Trzeba kuć żelazo póki gorące. :-) |
gość
9 lat temu
KASIA JEST SUPPEEERRRRRRRRRRR I****I
gość
9 lat temu
Nie!!! Dyląg to wieczny Piotruś Pan. Dobrze,że go zostawiła.Czy ktoś zdoła policzyć ile zaliczył oficjalnych dziewczyn a ile nieoficjalnych? Przystojny to fakt ale tylko ogier. I tyle aż tyle. Wielki POlicjant siepnięty Urbański też numer. Dobrze ,że teraz trafila na kogoś odpowiedzialnego i jeszcze ma córunię. Gratulacje!
gość
9 lat temu
lubię ją,super prowadziła Taniec z gwiazdami.
gość
9 lat temu
A kogo chłopakiem Delag nie był?
gość
9 lat temu
Q**a ,co to kogoobchodzi
Benigna.bloog...
9 lat temu
Nie tylko wiedzieliśmy, ale też pisaliśmy, m.in w Przyjaciółce. O Pawle Delągu Juniorze też już wtedy wiedzieliśmy.
gość
9 lat temu
ale się fatalnie maluje z tą tapetą jest straszna !
gość
9 lat temu
wali mnie to ile falusów w d***e miała ta pani
bDJGlTqj
gość
9 lat temu
a kogo to obchgodzi ile c.ujów w d***e miała ta pani
...
Następna strona
bDJGlTqL