Trwa ładowanie...
Przejdź na

Młynarska: "Nie przyszłam tu na zastępstwo!"

423
Podziel się

Ciekawe, czy Mołek już wie, że wyleciała z "Miasta kobiet"...

Młynarska: "Nie przyszłam tu na zastępstwo!"
bDISHlUB

Ciekawe, czy Magda Mołek już wie, że właśnie wyleciała z Miasta kobiet. A może dowie się tego dopiero od Pauliny Młynarskiej...

W każdym razie Młynarska jest przekonana, że wróciła do programu na zawsze. A raczej, że odzyskała miejsce pracy, którego Jolanta Pieńkowska pozbawiła ją w dość okrutny sposób. Przypomnijmy: Młynarska odeszła niepotrzebnie!

_**Ja nie przyszłam tutaj na zastępstwo Magdy Mołek**_ - zapewnia w Fakcie prezenterka. Magda ma swój program "W roli głównej", do którego wraca i w którym się świetnie sprawdziła. Ja robiłam "Miasto kobiet" przez pięć lat. Zaproponowano mi powrót do tego formatu i mam nadzieję że tak już będzie na dłużej. Muszę przyznać, że tęskniłam za tym programem.

bDISHlUD

Jak wiadomo, wspomniane 5 lat upłynęło Młynarskiej głównie na pozbywaniu się konkurencji. Show biznes usiany jest prezenterkami, które wygryzła z TVN Style. Ale wygląda na to, ze tym razem trafiła na ciężki orzech do zgryzienia w osobie Doroty Wellman. Widać, że Paulina czuje się przy niej niepewnie i na wszelki wypadek nie szczędzi jej komplementów.

My z Dorotą Wellman jesteśmy na tyle dorosłe, żeby nie powiedzieć dojrzałe, mamy duże dzieci, swoje przeszłyśmy, jadłyśmy chleb z niejednego pieca, że możemy sobie pozwolić i jako dziennikarki i jako kobiety, na to by z dystansem poruszać bardzo krępujące tematy - zapewnia w tabloidzie. Wiąże się to z przełamywaniem oporów ludzi, przełamywaniem tabu. Obie znane jesteśmy z tego, że potrafimy otwarcie rozmawiać na każdy temat. Dlatego myślę, że ten duet się sprawdzi i fajnie zafunkcjonuje.

Młynarska dawno nie była tak miła dla kogokolwiek z pracy. Jak widać, potrzebuje czyjegoś wsparcia w walce o pozostanie w programie.

bDISHlVe
KOMENTARZE
(423)
gość
9 lat temu
prosta dziewczyna po podstwówce, protegtowana przez tatusia
gość
9 lat temu
mołek to dziwaczka skupiona na sobie i karierze za wszelką cenę, gaśimy ja zawsze
gość
9 lat temu
dorota jest najlepsza używa mózgu.A to rzadkość nawet w tvn
bDISHlVf
gość
9 lat temu
Dorotko załatw ta młynarską ! Czekamy na powrót Magdy!!
gość
9 lat temu
mlynarska-dziennikarka z matura.......
filolożka
9 lat temu
twardy orzech do zgryzienia jest, mylicie frazeologizmy dziennikarzyny
gość
9 lat temu
zdecydowanie Paulina!I jeszcze Dorota.Mołek absolutnie nie
gość
9 lat temu
ale ja nie chcę Młynarskiej ...ja chcę Mołek jest swietna a Młynarska - sztuczna baba!
gość
9 lat temu
to jest zygzatowata zmija,tylko o seksie by klepala
gość
9 lat temu
jaTEZ!!!
gość
9 lat temu
Młynarska jest do kitu!!!
gość
9 lat temu
magda ma brzydkie rece
gość
9 lat temu
Magda lepsza ?to was chyba pogieło,niech lepiej się nie pcha ten nieudacznik,telewizja schodzi na psy jak ją angażuje,jak ona jest na wizji to przełączam na inny kanał.
bDISHlUX
gość
9 lat temu
Najlepsza byla p Rogalska!
...
Następna strona
bDISHlVz