Trwa ładowanie...
Przejdź na

Sara May: "Kandydatki w "Top model" są tępe! TO DESPERATKI!"

605
Podziel się:

"Nie mają godności, nie mają zasad i nie potrafią wyznaczyć granicy."

Sara May: "Kandydatki w "Top model" są tępe! TO DESPERATKI!"
bECYsYOJ

Ostre komentarze i mało eleganckie zachowanie jurora Top Model skrytykował projektant Piotr Krajewski. Najbardziej oburzyło go postępowanie Wolińskiego, który potraktował jedną z uczestniczek niczym kawałek mięsa – obmacał jej piersi i sprawdzał twarz z bliska. Na gorący temat postanowiła wypowiedzieć się również aspirująca do show biznesu Sara May. Na swoim blogu zaatakowała przyszłe modelki, które nazwała "tępymi i łatwymi".

Kobiety na to pozwalają. A niech obmacuje, skoro się dają - pisze. Nie mają godności, nie mają zasad i nie potrafią wyznaczyć granicy. To pokazuje, jak kandydatki na modelki są tępe. Chcą za wszelką cenę być zauważone i gdyby ktoś powiedział, żeby zdjęły majtki, bo tego wymaga program, to też by zdjęły. One jawnie proszą się "zrobię wszystko bylebyś pomógł mi odnieść sukces".

Facet dorwał dziewoję tępą i łatwą to sobie maca. Każda inteligentna dziewczyna dałaby takiemu w ryj i skończyłaby się "zabawa" - dodaje Szczołek. Żadna szanująca się dziewczyna nie dałaby się dotykać po biuście obcemu facetowi. To desperatki, które na własne życzenie dają się poniżać. Nie jest mi ich szkoda.

bECYsYOL

Jakie jest Wasze zdanie? Granice przekroczył Woliński, który bezkarnie wykorzystuje sytuację, czy jednak wina leży po stronie uczestniczek? Wydaje się, że wizja świata Sary May jest odrobinę zbyt uproszczona. Trudno oceniać zachowanie dziewczyn, które nie mają doświadczenia w pracy przed kamerą i mogą się czuć po prostu onieśmielone.

bECYsYPm
KOMENTARZE
(605)
gość
10 lat temu
May w koncu wie coś o desperacji...
gość
10 lat temu
Pani Szczołek ma racje, wszak jest jedna z nich.
gość
10 lat temu
Napisała NIEDESPERATKA :D
bECYsYPn
gość
10 lat temu
Sama jestes p******a i tam bys nawet sie nie dostala.Niedomyta dziewko!
gość
10 lat temu
a jaka Ty szczołek jesteś t**a
Najnowsze komentarze (605)
bulwers
10 lat temu
TO ONA SAMA ZAPROPONOWAŁA ŻEBY SPRAWDZIŁ PRAWDZIWOSĆ PIERSI !!
gość
10 lat temu
Jeżeli chcesz osiągnąć niezależność finansową, spokój ducha, wyzwolić się spod tyrani szefów, poczuć wreszcie upragniony oddech wolności, to zrób coś wreszcie ze swoim życiem i zacznij zarabiać na własny rachunek. Każdy ma szanse rozwinąć skrzydła, trzeba tylko odrobinę chęci i zaufać sobie. Ja już zaczęłam zarabiać, idzie powoli ale pierwsze efekty już widzę! W pierwszym miesiącu zarobiłam 980zł, a na dzień dzisiejszy, we wrześniu już ponad 1400zł. Dlatego polecam Ci www(kropka)wielki-sukces(kropka)com ttt
gość
10 lat temu
dają sie obmacywać. ja byłam w szoku!
gość
10 lat temu
w piereszej edycji jakos tego nie bylo- moim zdaniem bardzo przesadzaja
gość
10 lat temu
sara za to p**a inteligencją , i ma przerażającą papę. Skończcie wrzucać jakieś opinie tej tępej i paskudnej cipy !!!
gość
10 lat temu
ta may to wariatka niech swoich piersi i tylka pilnuje ***** ją to obchodzi !
can
10 lat temu
Zamknij w koncu ten ryj ty pusta prostaczko!!!! Twoaj opinie to debilizm ...Jednyne z czego slyniesz to z gotowania ludzi do 200 stopni ....Brak slow!!!
gość
10 lat temu
no coz co do tego obmacywania to ta laska sama mu to zaproponowala wiec chyba nie czula sie oniesmielona...
bECYsYPf
gość
10 lat temu
Za żadne pieniądze nie wystąpiłabym w programie, w którym jakiś kretym miałby mnie obmacywać! Aż taką desperatka nie jestem!
gość
10 lat temu
Ma rację, ale nadal jej nie trawię!
platon...
10 lat temu
a na zdjęciu wygląda maja jakby miała przeciętą brodę albo to po łopacie
platon...
10 lat temu
zacytuje ,,Sama jestes p******a i tam bys nawet sie nie dostala.Niedomyta dziewko!'' ma ta osoba racje maja chce zaistnieć a jest nikim nawet by kamera nie chciała pokazać bo ma zryty mózg....
gość
10 lat temu
Nie lubię Sary May, ale z tym ma rację, dziewczyny się nie szanują, chcą byc sławne więc dają się obmacywac, a potem są wielkie afery, bo jak się nie dostaną, to dopiero wtedy są "niby" oburzone... Porażka dziewczyny!
gość
10 lat temu
Taka mocna w gębie to niech startuje do tego programu!!!!! Kochana to nie jest takie łatwe!!!! Ona po prostu zazdości bo sama nie potrafi nic!!!!! Ani śpiewać a ładnavto też nie jest!!!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECYsYPY
bECYsYPZ
bECYsYQa
bECYsYQb
bECYsYQc
bECYsYPH