Trwa ładowanie...
Przejdź na

Naomi buduje DOM W KSZTAŁCIE... OKA! (ŁADNY?)

864
Podziel się

Na prywatnej wyspie... Z 25 sypialniami. Zobaczcie zdjęcia!

Naomi buduje DOM W KSZTAŁCIE... OKA! (ŁADNY?)
bDKkDtOt

Naomi Cambpell od bardzo dawna uważa się za inkarnację jednej z egipskich księżniczek i jest zafascynowana historią starożytnego Egiptu. Teraz, gdy związała się z rosyjskim miliarderem, postanowiła więc zrealizować swoje największe marzenie i wybudować pałac w kształcie Oka Horusa. Dawny egipski symbol boga oznacza odrodzenie i powracanie do zdrowia. Amulet wyobrażał prawe i lewe oko bóstwa. W przypadku domu Naomi jest to oko, które symbolizowało słońce.

Dom z 25 sypialniami powstaje na tureckiej wyspie Isla Playa de Cleopatra. Ekologiczny i samowystarczalny pałac został zaprojektowany przez hiszpańskiego architekta Luisa de Garrido. Willa Naomi jest cała zbudowana z ekologicznych materiałów i zasilana energią słoneczną. Campbell zażyczyła sobie także systemów uzdatniania wody deszczowej oraz biologicznego rozkładu odpadków.

Będzie więc do bólu "eko". Zastanawiamy się tylko, czy pieniądze na budowę tego pałacu zostały zarobione w sposób ekologiczny... Jak sądzicie?

bDKkDtOv

Prace nad nim mają ruszyć już niebawem. Co sądzicie o tym projekcie? Chcielibyście tam zamieszkać?

bDKkDtOB
bDKkDtOW
KOMENTARZE
(864)
gość
9 lat temu
Illuminatka..Macie racje, swiat upada, nawet sie nie kryje.. A Ty co tam twierdzisz, ze maniacy sie odzywaja poczytaj sobie..
gość
9 lat temu
iluminackie, oko horusa jest dobrze wykonane, nie ma formy zamknietej
gość
9 lat temu
wow
bDKkDtOX
gość
9 lat temu
Podoba mi się ;)
gość
9 lat temu
projekt super, pomysł na ekologiczny dom też, tylko kąśliwe uwagi pudelka jakoś przeszkadzają :)
gość
9 lat temu
Fajna bajka :-)
gość
9 lat temu
Jeżeli chcesz osiągnąć niezależność finansową, spokój ducha, wyzwolić się spod tyrani szefów, poczuć wreszcie upragniony oddech wolności, to zrób coś wreszcie ze swoim życiem i zacznij zarabiać na własny rachunek. Każdy ma szanse rozwinąć skrzydła, trzeba tylko odrobinę chęci i zaufać sobie. Ja już zaczęłam zarabiać, idzie powoli ale pierwsze efekty już widzę! W pierwszym miesiącu zarobiłam 980zł, a na dzień dzisiejszy, we wrześniu już ponad 1400zł. Dlatego polecam Ci www(kropka)wielki-sukces(kropka)com etjetjet
gość
9 lat temu
nie buduje tylko dostala go w prezencie od swojego ruskiego milionera
gość
9 lat temu
Bajka... piękne miejsce i pomysł nieziemski:) Super!
pattsem
9 lat temu
super!!!!!!
gość
9 lat temu
Fajny
gość
9 lat temu
jaka piekna rurka
gość
9 lat temu
no no no
bDKkDtOP
gość
9 lat temu
na pewno nie była eko, jak przyjmowała krwawy diament od ówczesnego prezydenta Liberii. Ale jest tak g****a i prosta, że nawet nie wiedziała co to takiego ani kim jest ten człowiek...
...
Następna strona
bDKkDtPr