Machalica zostanie ojcem Muchy

112
Podziel się

Wykorzystuje sytuację, żeby ocieplić alkoholowy wizerunek.

Machalica zostanie ojcem Muchy

Jeśli chodzi o karierę Piotra Machalicy to ostatnio jest on bardziej znany z samolotowych burd niż osiągnięć aktorskich. Aktor, stroniący dotąd od tabloidów, postanowił ocieplić swój wizerunek i zadbać o nie alkoholowe wzmianki na swój temat w każdym poczytnym tytule. Wykorzystuje do tego celu głównie fakt, że niedawno został dziadkiem.

Tym lepiej się składa, że akurat dostał rodzinną rolę w serialu TVN _**Prosto w serce.**_ Jak donosi Super Express, Machalica zagra biologicznego ojca głównej bohaterki, granej przez Annę Muchę. Okazuje się, że był on przed laty związany z matką serialowej Moniki, z którą we wczesnej młodości przeżył gorący romans. Nie wiedział, że jego wynikiem była ciąża. Dopiero po latach przypadkiem dowiaduje się, że ma już dorosłą córkę.

Nowa rola okazała się dla Machalicy świetnym pretekstem, by przemycić uczuciowe wypowiedzi na temat 4-miesięcznego wnuka.

_**Często się wzruszam, jak o nim mówię**_ - wyznaje aktor w rozmowie z tabloidem. Nie przypuszczam, żeby córka z ojcem Kajtka chcieli się tutaj przeprowadzić, więc mały będzie się wychowywał w innej rzeczywistości. Nasze kontakty będą sporadyczne. Myślę, że wyrośnie na fantastycznego gościa tak jak jego ojciec i mama.

Niestety zanosi się więc na częse loty za ocean. Współczujemy stewardesom. Zobacz: WYRZUCILI PIJANEGO Machalicę z samolotu!

KOMENTARZE
(112)
gość
9 lat temu
:))))))
gość
9 lat temu
bobek to gej
gość
9 lat temu
czy naprawdę Machalica jest ojcen Muchy? ńic z tego nie pojmuje/
gość
9 lat temu
Ciekawa rola... Polecam Wam GWIAZDYONLINE, jedyne miejsce w necie, gdzie porozmawiacie z Gwiazdami na żywo!!!
gość
9 lat temu
JAK ONA WYGLADA?O JEJ JAKIE TO NIEZADBANE..........
Najnowsze komentarze (112)
gość
9 lat temu
Aniu-super wyglądasz.!!!!!!!!
gość
9 lat temu
Jeżeli chcesz osiągnąć niezależność finansową, spokój ducha, wyzwolić się spod tyrani szefów, poczuć wreszcie upragniony oddech wolności, to zrób coś wreszcie ze swoim życiem i zacznij zarabiać na własny rachunek. Każdy ma szanse rozwinąć skrzydła, trzeba tylko odrobinę chęci i zaufać sobie. Ja już zaczęłam zarabiać, idzie powoli ale pierwsze efekty już widzę! W pierwszym miesiącu zarobiłam 980zł, a na dzień dzisiejszy, we wrześniu już ponad 1400zł. Dlatego polecam Ci www(kropka)wielki-sukces(kropka)com rrrwr
gość
9 lat temu
obleśny dziadyga....
gość
9 lat temu
rWitajcie! Wiem, że może nie na temat i spamuje , ale potrzebuje waszej pomocy! Niedługo się bronię (praca magisterska) i muszę zrobić anonimowe badania, które będą w niej wykorzystane. Odwiedź proszę moją stronę www(kropka)bestofbest(kropka)pl i poświeć zaledwie 2 minutki na wypełnienie krótkiej, darmowej sondy. Wyniki są mi potrzebne do badań. W zamian za wypełnienie tej anonimowej sondy dostaniesz niespodziankę ode mnie. Z góry dziękuję. www(kropka)bestofbest(kropka)pl Krzysztof tjktjrtjtjk
gość
9 lat temu
o lol :P
gość
9 lat temu
Mucha ładnie wygląda bedzie synek napewno heheh
gość
9 lat temu
nuda, kogo mucha obchodzi
gość
9 lat temu
dlaczego mucha ma tak zaciśnięte usta- już na kilku zdjęciach
gość
9 lat temu
Ona zarabia kasę a Tusk rozdaje nam bezinteresownie.....tak uwazacie
gość
9 lat temu
Ale muche rozdęło!!!!
gość
9 lat temu
Wykapany tata!
gość
9 lat temu
a kto oglada jeszcze ten g***i film????
gość
9 lat temu
Chcesz się wyzwolić spod tyrani szefa? Chcesz być niezależnym finansowo? A może chcesz trochę dorobić? Możesz już dzisiaj podjąć decyzję - do końca życia bać się o swoją przyszłość, finanse, albo wziąć się w garść i zadziałać i coś ze swoim życiem wreszcie zrobić! Odwiedź www(kropka)wielki-sukces(kropka)com i zobacz jakie to proste. Decyzja należy do Ciebie! www(kropka)wielki-sukces(kropka)com werywryw
gość
9 lat temu
Przeczytalam ten news i doszlam do wniosku,ze pojde sie wydepilowac.....
...
Następna strona