Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wojewódzki: "GŁOSUJĘ, BO KANDYDUJĄ KRETYNI!"

8297
Podziel się:

Apelu Kuby ciąg dalszy. "Ktoś, kto głosuje na PiS, jest dla mnie..."

Wojewódzki: "GŁOSUJĘ, BO KANDYDUJĄ KRETYNI!"

Fragmenty apelu Kuby Wojewódzkiego, który wystosował do młodych ludzi na łamach tygodnika Wprost wywołały sporo zamieszania. Na tydzień przed wyborami dziennikarz znów ostro zaatakował znienawidzone Prawo i Sprawiedliwość, nawołując młodych ludzi (w wieku jak zaznaczył - 18-24), aby zjawili się przy urnach i zapobiegli sukcesowi Jarosława Kaczyńskiego.

Oto pozostała część odezwy Kuby. Potwierdza w niej, że jest jednym z najbardziej jednoznacznie politycznie zdeklarowanych celebrytów.

Od kilkunastu tygodni Jarosław Kaczyński przeprowadza operację na otwartym mózgu polskiego społeczeństwa - oskarża. Jeżeli tam w ogóle jest jeszcze jakiś mózg. (...) Wystarczy zaobserwować tendencje wyborcze i prognozowaną frekwencję. Społeczeństwo obywatelskie sprawia wrażenie, że ma samo siebie w społecznej, obywatelskiej dupie. W 2005 roku dwie trzecie społeczeństwa nie przejęło się ciągiem dalszym, który miał nastąpić, co nie przeszkodziło rewolucjonistom moralnym z PiS występować później w imieniu całego narodu. Zbigniew Hołdys wystąpił ostatnio z rozpaczliwym apelem pod tytułem: "Nie głosuję, bo kandydują kretyni". Ja modyfikuję ten głos. Głosuję, bo kandydują kretyni**.**

Są ludzie, w których Prawo i Sprawiedliwość wywołują specyficzny rodzaj marzeń. O przebudowie kraju z kondominium niemiecko-rosyjskiego na nasz kraj. O porządku prawnym dalekim od afer, korupcji, liberałów i pedałów. O katolickim porządku w katolickim domu. Bez Nergala w telewizji, ale za to z księdzem Natankiem i większą liczbą świebodzińskich Jezusów. To oni uczynią społeczeństwo doskonałym, bo są humanistami, a nie, jak ten platformerski chlew, cynicznymi graczami. Nie wspominając już o Palikocie dewiancie**.**

Na koniec Kuba nawołuje jeszcze raz, aby iść do wyborów i nie głosować na Prawo i Sprawiedliwość. Jego zdaniem wszyscy ludzie, którzy głosują na jego wroga są za mało inteligentni lub zmanipulowani:

Ktoś, kto głosuje na PiS, jest dla mnie albo nieświadomym zakładnikiem, albo więźniem własnej ignorancji. Podobno przeciętna kobieta traci trzy miesiące życia na szukanie czegoś w swojej torebce. Ile czasu potrzebujesz, by poszukać rozsądku we własnym kraju? We własnej głowie? Demokracja to taki fascynujący paradoks pokazujący, że w zwykłych ludziach drzemią niezwykłe możliwości. Możliwości zmiany świata. Dlatego, młody czytelniku, jeśli nadal chcesz głosować na PiS - wcześniej skontaktuj się z lekarzem lub farmaceutą - kończy apel.

Posłuchacie go? Jak reagujecie na ten rodzaj zaangażowania celebrytów?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(8297)
gość
11 lat temu
Każdy wyborca zanim podejmie decyzję na kogo zagłosuje powinien zaopatrzyć się we WIEDZĘ, wiedza moi kochani jest podstawą, żeby nie popełnić błędu. Tłuszcza w 2007 roku rzuciła się do głosowania na PO, a nawet nie zainteresowała się, co to za element... większość ludzi nie zauważyła, że PO prowadziła tzw. kampanię negatywną, czyli mającą na celu zniszczenie wizerunku oponenta politycznego poprzez wyśmianie, szydzenie, ignorowanie bądź kłamstwa i wszelakie manipulacje. Gdyby ludzie znali podstawy socjologii, psychologii i socjotechniki, nie pozwoliliby się tak omamić i podpuścić na rzecz Platformy. Ludzie, partia, która tak szkaluje przeciwnika, wykorzystuje do tego zaprzyjaźnione media i zdobywszy władzę zalicza same wpadki, kompromitacje i uchybienia, nie jest tak naprawdę partią a szajką na wzór mafii, która od mafii różni się jedynie tym, że działa legalnie! zagłosowaliście na zwykłe świnie, które niszczyły PiS bezwzględnie, podle i cynicznie, żeby tylko dojść do koryta i nie pozwolić dojść do władzy komuś, kto chciał wprowadzić terror wśród byłych towarzyszy, krętaczy i złodziei poprzez rozliczanie z przeszłości i kontrolę ciemnych interesów. Negatywnej kampanii nie prowadzi partia o dobrych intencjach, szlachetna, skupiona na poprawie bytu rodaków. Po 4 latach widzicie już, że Tusk od początku nie miał zamiaru spełniać swoich obietnic i mówił to, co wszyscy chcieliście usłyszeć. Skoro nawet szef rządu, ostatnio zapytany przez T. Lisa, nie potrafił wskazać 1. (słownie: jednego) sukcesu tego rządu, motał się, kręcił aż w końcu redaktor odpuścił... Rozsądek i wiedza, to jest potrzebne, by wybrać słusznie, bez względu na to, jak partia jest przedstawiana powinniście myśleć samodzielnie i nie kierować się emocjami! Powiedzcie mi, czy zdajecie sobie już do końca sprawę, komu zaufaliście i jak wielki błąd popełniliście? błąd, za który płacimy dziś wszyscy?
gość
11 lat temu
co za SOCJOTECHNIKA... nawet nie potrafią być dyskretni próbując robić z Polaków baranów po raz kolejny...
gość
11 lat temu
nudny jest wojewódzki
gość
11 lat temu
wojewódzki fajnie że całkowicie odsłoniłeś karty, wielu ludzi to sobie dobrze zapamięta..
gość
11 lat temu
Kuba martwi się o swoje zarobki, dlatego tak kwęka
Najnowsze komentarze (8297)
gość
8 lat temu
wojewodzki fajny znak okultystyczny ale czemu słuzy?
Witam Mancer....
9 lat temu
Witam Mancer. Zacząłem się stosować do twicoh rad ale jeszcze tkwie na początkowych fazach ale wszystko idzie w dobrym kierunku. Mam pytanie, ta właśnie koleżanka spytała się mnie kiedy mam urodziny a jak dowiedziała się że mam urodziny przed nią to zaprosiła mnie na swoje ale odparłem że w tym czasie będę w Polsce a ona nalegała żebym chociaż wrf3cił na kilka dni po tym podkręciłem trochę napięcie seksualne i sama z siebie powiedziała że sama przyjedzie do Polski mimo tego że nie jest Polką.Jak mam to odebrać??Przepraszam za błędy ale w Polsce skończyłem tylko podstawf3wkę.Z gf3ry dzięki.
gość
10 lat temu
po co wam mozgi? Fragmenty apelu Kuby Wojewódzkiego w NOWYM FERRARI, który wystosował do młodych ludzi apel w starych hitlerowskich trupach ze jestesce porzyteczni i****i i nara nieh rzyje piolska ....................tyle.
ah1n1
10 lat temu
hehehehe Kubuś w ferrari...Bracia otwórzcie swę oczy po coś je macie ???żegnam.
gość
11 lat temu
KUBA jesteś bohaterem.
gość
11 lat temu
Ż E N A D A i tyle. niech pomysli ze sam sie sprzedaje
gość
11 lat temu
NIE BĘDZIE MASON( wojewódzki ) PLUŁ MI W TWARZ
gość
11 lat temu
gość
11 lat temu
tak ma być ! wojewódzki dobrze mówi ! żal mi ludzi, którzy głosują na PiS. są to ludzie, którzy w głowach maja źle poukładane i chcą źle dla Polski takie jest moje zdanie
gość
11 lat temu
i kto miał racje - kuba wu !!!!
gość
11 lat temu
brawo Kuba
gość
11 lat temu
Jeśli wygra PiS i wywoła wojnę to ci co na nich głosują niech sami idą umierać za Dżarka.
gość
11 lat temu
Kuba kto Ci zrobil takie pranie mozgu i ILE Ci zaplacili za te bzdury??????????????????????
gość
11 lat temu
Mamy juz pier*dolowatego prezydenta, ktory wiecznie robi obciach, nie mozemy sobie pozwolic na pelnego uprzedzen zamulenca Kaczora w roli szefa rzadu ! Tusk to polityczny amator, wieczny improwizator, ktory coraz bardziej pograza polska gospodarke, ale chociaz licza sie z nim za granica. Dopoki nie pojawi sie lepszy kandydat trzeba niestety wybrac mniejsze zlo. :/
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie