Trwa ładowanie...
Przejdź na

Sablewska: "Rozmawiałam z mamą Dody"

400
Podziel się

"Nie wchodzę drugi raz w związki, w których ktoś mnie okłamał" – odpowiada jej Rabczewska.

Sablewska: "Rozmawiałam z mamą Dody"
bDTZcARh

Kontakty Dody i Mai Sablewskiej ograniczały się ostatnio jedynie do wypowiadania publicznych gróźb w mediach oraz zapowiedzi ciągania się po sądach. Byłe przyjaciółki pojawiły się przedwczoraj na tej samej imprezie - Rabczewska ze swoim nowym facetem, Sablewska - z Tolą.

Jeśli ktoś spodziewał się jakiejś konfrontacji, to niestety do niej nie doszło. Obie wspomniały jednak o sobie w rozmowie z dziennikarzami. Menedżerka ustosunkowała się do niedawnych doniesień, według których kontaktuje się z nią matka Dody i prosi, by znów zajęła się jej karierą.

Rozmawiałam z panią Wandą, nie będę ukrywała. Ja ją bardzo szanuję, bardzo lubię, miałyśmy fajny z sobą kontakt, stąd ten kontakt się nawiązał. Krótki i nic z tego na razie nie wynika – powiedziała Maja w Dzień Dobry TVN. Nauczyłam się nigdy nie mówić nigdy. Nie wiem, co się będzie działo. Zobaczymy co czas przyniesie. Myślę, że nabrałyśmy dystans, przynajmniej ja.

bDTZcARj

Wygląda na to, że jej była podopieczna tego dystansu jeszcze nie nabrała. Zapytana o kontakt jej mamy z Mają odpowiedziała:

Moja mama absolutnie nie miesza się z moje sprawy zawodowe. Nigdy w życiu nie dzwoniła bez mojej wiedzy. Ja takiej wiedzy nie posiadam, aby dzwoniła do Majki. My z Majką nie posiadamy kontaktu i nie zamierzamy. W związki, w których ktoś nadużył mojego zaufania, a raczej mnie okłamał, nie wchodzę drugi raz.

Sablewska nie pozostawiła tego wydarzenia bez komentarza. Na jej oficjalnym blogu znalazł się wpis na tyle głęboki i poetycki, że ciężko nam go zrozumieć. Nie mamy jednak wątpliwości, że jest o Dodzie:

Byłyśmy z Tolą na przyjęciu urodzinowym. Panowała przemiła i ciepła atmosfera, na tyle ciepła, że ani przez chwile nie poczułam zimnego oddechu... Kiedy obracam się do tyłu, już siebie tam nie widzę... To tak jak z tortem, kiedy zdmuchniesz świeczkę, płomień gaśnie... Możesz zapalić ją raz jeszcze tylko po co...?!

bDTZcARp

Jak sądzicie, czy poczuje jeszcze na plecach "zimny oddech" Dody?

bDTZcARK
KOMENTARZE
(400)
gość
10 lat temu
SABLEWSKA MA KLASE TO WIDAC NIC NIE POTWIERDZA I NIE ZAPRZECZA
gość
10 lat temu
daoda wracaj do ciechanowa
MERY SOPHIE M...
10 lat temu
VIVAT KONDOMY GRATULAJSZON
bDTZcARL
gość
10 lat temu
O Boze, jaka glupie b****o to napisalo. Sablewska ci zaplacila?
gość
10 lat temu
obie siebie warte
Najnowsze komentarze (400)
gość
9 lat temu
Poetyckie sprawozdanie z imprezy mnie rozwaliło... "Obracam się do tyłu i już siebie tam nie widzę". "Dmuchanie świeczek" .... Wzruszyłam się... :p
gość
9 lat temu
Czy tam obok dody nie stoi Robert Pattison (czy jak to sie pisze)? Niech ktoś odpisze jestem ciekawa
gość
10 lat temu
maja najlepsza, ale doda zdecydowanie nie ;]
gość
10 lat temu
doda jest (...........................................) jAKa ?? jak wyślićie ? dla mnie jest spox ...... :)
gość
10 lat temu
lol he he he czemu gadała ??
gość
10 lat temu
Doda i Maja sa z*******e mogły by sie w koncu pogodzic..
gość
10 lat temu
zgadzam się, że ma głos;p mopglaby jeszcze pokazać go w jakichś fajnych piosenkach
gość
10 lat temu
nie lubię majki ale fajnie sie ubrała
bDTZcARD
jo
10 lat temu
Doda zmniejszyła balony !!!!!!!!!! chyba na serio zaczęła się bać o kręgosłup... dobrze to zrobiło jej wyglądowi :)
gość
10 lat temu
doda doda zrob mi loda
gość
10 lat temu
Byłyśmy z Tolą na przyjęciu urodzinowym. Panowała przemiła i ciepła atmosfera, na tyle ciepła, że ani przez chwile nie poczułam zimnego oddechu... Kiedy obracam się do tyłu, już siebie tam nie widzę... To tak jak z tortem, kiedy zdmuchniesz świeczkę, płomień gaśnie... Możesz zapalić ją raz jeszcze tylko po co...?! hahahahahahahahahahahahahahahahaha boze nie moge z tego jakie to wszystko jest zalosne, z odkopywaniem trupa tolci na czele.
gość
10 lat temu
doda ma strasznie antypatyczną gębę
gość
10 lat temu
sablewska wygląda cieniutko, a tak się zachwycali
gość
10 lat temu
JAK TA INFORMACJA NA LANSIKU SIĘ POJAWIŁA, OD RAZU I PRYSZŁO DO GŁOWY ŻE TO SAMA SABLEWSKA TE BZZDURY ROZPOWIADA I PROSZĘ MIAŁAM RACJĘ
...
Następna strona
bDTZcASf