Trwa ładowanie...
Przejdź na

GaGa zostanie WOKALISTKĄ QUEEN?!

596
Podziel się:

Że co?

GaGa zostanie WOKALISTKĄ QUEEN?!

Chyba mamy złą informację dla wszystkich fanów Queen. Legendarny zespół, który zakończył działalność po śmierci Freddy'ego Mercury'ego 20 lat temu, szykuje się do reaktywacji. Jak do tej pory nie udało się im znaleźć dla niego trwałego zastępcy. Teraz, jak twierdzi Brian May, gitarzysta grupy, najpoważniejszą kandydatką do tej funkcji jest Lady GaGa.

Cały czas mamy w planach wyruszyć w wielką trasę, ale ciągle mamy ten sam problem: nie mamy wokalisty - mówi May w rozmowie z Daily Express. Mamy bardzo wiele ofert współpracy od innych ludzi. Miałem okazję pracować z GaGą i wiem, że jest niezwykle kreatywną, pełną pomysłów osobą. Rozmawialiśmy o niej jako o kimś, kto będzie śpiewać, będzie liderem zespołu. Ale ona nie jest po prostu wokalistką, jest artystką, która tworzy własny materiał.

Jakoś nie wydaje nam się, aby wielkie ego Germanotty zmieściło się na jednej scenie z wielką legendą Mercury'ego...

Rozmawialiśmy też o różnych duetach z kilkoma innymi wykonawcami - dodaje May. Myśleliśmy o programie telewizyjnym, gdzie każdy z nich będzie mógł wystąpić. Lady GaGa zapewniła, że chciałaby z nami pracować.

Nas zastanawia coś innego: czy GaGa da sobie radę z wymagającymi utworami Queen, które oryginalnie wykonywał niezwykle utalentowany wokalnie Mercury?

KOMENTARZE
(596)
gość
10 lat temu
Freddie wracaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To dzisiejsze badziewie zwane ''muzyką'' jest nie do strawienia,papka dla ucha.
gość
10 lat temu
Fredii ja wlanczalam non stop szafe grajaca na wagarach,aby cie sluchac..
gość
10 lat temu
Freddie się w grobie przewraca :P
gość
10 lat temu
i don't want to live on this planet anymore ;)
gość
10 lat temu
nikt nie zaśpiewa na tym poziomie co Fredek, nie ta skala głosu....nie ten talent, fredek the best forever
Najnowsze komentarze (596)
jazzmaniaczka...
6 lat temu
A ja mam to gdzieś. Jakas fundacja robi darmowe koncerty jazzowe w Warszawie. Pije wino i jestem w niebie przez dwie godziny dziennie. Sa same dziewczyny i dobre wino. Nigdy nie wiadomo kto bedzie gral a graja mega jazzmani. Nigdzie sie nie reklamuja bo to jakis tajemniczy projekt. Wiec wam powiem Skwer Hoovera na Starym Miescie codziennie o 20.00 tajne koncerty jazzowe. Jak sie wejdzie tzreba pytac gdzie koncert w podziemiach
gość
7 lat temu
Freddie to sie w grobie prewraca:(
gość
7 lat temu
Queen nigdy nie zakonczył działalnosci !!!
gość
9 lat temu
chyba sobie kpicie. Żaden ,,Lambert" czy ,,Gaga"! FREDDIE ALWAYS AND FOREVER! To co było nie powróci. Mogą reaktywowoać, ale co z tego skoro i tak im nie wyjdziesz?
gość
9 lat temu
Lady Gaga jako Freddie to jak mięso zamiast sałaty (wiem dziwne porównanie)
gość
10 lat temu
Adam Lampert ma byc wokalistą queen a nie gaga gaga nie pasuje do nich .
gość
10 lat temu
kurcze co ten Brian i Roger wyprawiają?
gość
10 lat temu
o k.u.r.w.a
LoLo i Antek
10 lat temu
czy was ludzie pierdykneło czy co lady gaga na wokalistkę queen to już naprawdę z tym światem źle ... to jest legendarny zespół a tu no nie powiem kto...phi
gość
10 lat temu
Freddie się w grobie przewraca
nie.
10 lat temu
Freddie się w grobie przewraca -.- .
gość
10 lat temu
Ktoś sobie chyba jaja robi..... GAGA W QUEEN???!!! ,, i don't want to live on this planet anymore !!"
niezastapifre...
10 lat temu
Gaga niestety nie dorówna Freddy'emu i nie pasuje zupełnie do zespołu Queen. Nie wszyscy lubią Lady Gagę i sądzę że każdy prawdziwy fan zespołu nie będzie zadowolony z ich współpracy. Queen to legenda, a Gaga niech idzie swoją drogą dziwaczności w kierunku popu
gość
10 lat temu
Queen ma taką piosenkę 'Radio GaGa'
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie