Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Odwołać koncert satanistów z Behemotha!"

1608
Podziel się:

Ogólnopolski Komitet Obrony przed Sektami znów atakuje Nergala. "Zachwala mordy i podpalanie kościołów!"

"Odwołać koncert satanistów z Behemotha!"

Ogłoszenie przez prezesa TVP, że zatrudnienie Nergala było błędem, nie zakończyło krucjaty przeciwko byłemu narzeczonemu Dody (zobacz: Prezes TVP: "Zatrudnienie Nergala BYŁO BŁĘDEM!"). Pomimo, że Juliusz Braun zapewnił, że Adam Darski nie pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland i nie dostanie własnego show, nie ustały ataki na niego.

Niestrudzony Ogólnopolski Komitet Obrony przed Sektami wysłał do dyrekcji wrocławskiego klubu Eter list z żądaniem odwołania zaplanowanego na niedzielę koncertu zespołu Behemoth. Dyrekcja Eteru twierdzi, że żaden list nie dotarł i występ Darskiego na pewno się odbędzie.

Odwołać koncert satanistów z Behemotha profanujących Biblię, zachwalających mordy i podpalanie kościołów! - czytamy w podpisanym przez Ryszarda Nowaka liście otwartym. W dalszej jego części koncert Behemotha zostaje określony, jako "skandaliczna impreza, która będzie reklamować ideologię śmierci, nienawiści i przemocy do Kościoła Katolickiego".

Jak widać, grzechy Nergala stają się coraz poważniejsze.

KOMENTARZE
(1608)
gość
10 lat temu
Jestem z Nergalem.Tęp obłudę i zacofanie.Moż ten zacofany mentalnie naród pojmie twój przekaz.
gość
10 lat temu
Bylam na koncercie behemotha w gdansku miaaaazga i magia totalna
gość
10 lat temu
sio sio nergal!!!! pan nikt
gość
10 lat temu
Odwołać niedzielną mszę!
gość
10 lat temu
spoko facet :D
Najnowsze komentarze (1608)
new balance d...
7 lat temu
Does your blog have a contact page? I'm having problems locating it but, I'd like to send you an e-mail. I've got some suggestions for your blog you might be interested in hearing. Either way, great blog and I look forward to seeing it improve over time. new balance damen [url= balance damen[/url]
http://www.ji...
9 lat temu
thanks for share!
gość
10 lat temu
nienawidze go.
gość
10 lat temu
ciemnota i zacofanie. spalić wszystkie atlasy, atlas to zło...
gość
10 lat temu
polecam filmik na youtube 23 min w piekle
gość
10 lat temu
juz pora zamknąć tego Nowaka do szpitala bo robi się niebezpieczny....
gość
10 lat temu
RACJA JAK SĄ TACY CWANI TO NIECH KORAN SPALĄ tacy silny w mordach bo ich katolicy nie zamordują
gość
10 lat temu
Niech Darski sobie flausa w tyłek wsadzi i tak wystąpi, też bedzie kontowersyjny a jednocześnie nie obraźi wyznawców Pana Penisa!!! Niech się odwali od krzyża bo dostanie po krzyżu
gość
10 lat temu
Ale Wiocha o Ludzie jak dzieci bawia sie w statnizm hahahahaha
gość
10 lat temu
Właśnie! Gdyby mieszkali w kraju gdzie dominuje islam to pewnie palili by Koran! W Polsce palą bible-proste kur.wa jak budowa cepa
gość
10 lat temu
Nie rozumiem takich wypowiedzi. Po chu.. mają palić koran?? Mieszkają w katolickim kraju a nie islamskim, więc sprzeciwiają się religi która panuje w Polsce a nie w jakimś Iranie na końcu świata, którego mają w duxie.... Kurxa co za młoty!!!!
gość
10 lat temu
Co za średniowiecze....to tylko muzyka,przecież Darski nie chodzi nocą po mieście i podpala kościoły....szkoda gadać,banda mocherów
gość
10 lat temu
Najpierw należy zająć się sektą kosciołem. Od Negrala niech się odwalą, ten człowiek przynajmniej cielesnej krzywdy drugiemu człowiekowi nie zrobił w przeciewieństwie do tych, którzy nazywają sie katolikami praktykującymi!!!!!!!!
gość
10 lat temu
Kóściół to jedna wielka sekta!!!!!!!!! Nawet nie wiecie, jakim słownictwem operują babcie, które non stop latają do kościoła. Ludzie, ktorzy lataja na okrągło do kościola, to najbardziej podli, zawistni, zazdrośni ludzie, którzy pierwsi wepchali by nóż w serce!!!!!!!!! Znam z doswiadczenia takich ludzi!!!!!!!!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie