Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Zaczyna się CZAS PRZEŚLADOWAŃ KATOLIKÓW"

4324
Podziel się:

Striptizerka z SLD to nic... Vendula Kroupova wystąpiła też w filmie porno!

"Zaczyna się CZAS PRZEŚLADOWAŃ KATOLIKÓW"
bECfKLJx

Szymon Hołownia przestał czuć się dobrze w Polsce. Przyznaje, że lepiej mu w krajach afrykańskich, gdzie miłość do kościoła katolickiego jest bardziej żywa. W nowym felietonie w Newsweeku ostrzega, że w Polsce zaczynają się "prześladowania katolików":

Siedzę w Zambii i nie za bardzo chce mi się wracać do kraju, w którym wiele się teraz zmieni. Zwłaszcza na mojej, kościelnej działce. Reakcje na tzw. sprawę Nergala, a później wynik wyborczy Stowarzyszenia Przypadkowych Znajomych Pana Janusza, którego jedynym programem jest nienawiść do Kościoła, pokazują wyraźnie, że dla polskich katolików zaczyna się właśnie czas umiarkowanych, ale jednak prześladowań - pisze w artykule zatytuowanym Jak pierwsi chrześcijanie. Dla katolików zaczyna się czas prześladowań.

O nienawiść do Kościoła oskarża jednak nie tylko członków i wyborców Ruchu Palikota, ale całe polskie społeczeństwo:

bECfKLJz

Polski Kościół w najbliższych latach będzie miał jednego prześladowcę - będzie nim polskie społeczeństwo. Polak z katolikiem gwałtownie odklejają się dziś od siebie i tego procesu nie da się zatrzymać - ubolewa i wyraża swoje obawy, jak będzie teraz postrzegany:

Uczą nas, że chrześcijaństwo to czasem zgoda na to, by reszta świata miała nas za idiotów. Trzeba będzie z tym żyć. Kto to zniesie?

bECfKLKa
KOMENTARZE
(4324)
gość
10 lat temu
wiara to moja osobista sprawa.
gość
10 lat temu
jak mu się nie podoba to niech wyjedzie... zaczyna, to się histeria tych co niby nie przesladują :/
gość
10 lat temu
bycie katolikiem to zgoda na molestowanie dzieci , na rozkradanie majątku narodowego, na naginanie prawa dla uprzywilejowanych, zgoda na nienawiść - wyprawy krzyżowe mordowały ludzi w imię wiary = władzy
bECfKLKb
gość
10 lat temu
Tylko dlaczego kosciol nadal ma NAS za idiotow? Jestesmy panstwem swieckim, nie katolickim, sprawa wiary nie jest kwestia publiczna!!!
gość
10 lat temu
na razie to są prześladowani i piętnowani nie-katolicy...
Najnowsze komentarze (4324)
anty-pudelek
10 lat temu
Nie chcecie Kościołów to będziecie mieli meczety. Ateizm na dłuższą metę nie utrzyma się w Polsce i Europie.
gość
10 lat temu
kto to ku..wa jest?
gośćgość
10 lat temu
W Polsce musi być wybór wiary jeżeli będziemy młodych zmuszać do chodzenia do kościoła to potem sa odwrotne skutki,tez sie buntowałam i z koleżankami chodziłysmy pod most bo koleżanka paliła tam papierosy i żeby dorośli nas nie widzieli,to były lata 70-te
gośćgość
10 lat temu
Panie Szymonie bez przesady,jestem katoliczką nie praktykującą i uważam że tak jest dobrze chodzę do kościoła kiedy mam ochotę,szanuję dobrych ludzi którzy robią dużo dobrego dla innych .
piotr italy r...
10 lat temu
p*****l nic innego, zakłamuje sam siebie.
piotr italy r...
10 lat temu
hołownia to ciotka czyli gej , i do tego wstretny jak , monstrum , ciepła klucha i sługa wszystkich darmozjadów księży w polsce nic innego.
taka-prawda
10 lat temu
Hołownia pracuje w Tv Religia... taki ma zawód . Wiele osób (które często nie potrafią nic innego robić) - dla dobra swego biznesu uważa że szerzenie bliskowschodnich mitów to nic złego...
gość
10 lat temu
SZACUN DLA HOŁOWNI ZA TO ŻE NIE WSTYDZI SIE TEGO ZE WIERZY W BOGA
bECfKLJT
Chrześcijanin
10 lat temu
Przecież mówie, żeby były niezależne, nie rozumiem do czego nawiązujesz? chodzi o to żeby kościóła był nieopodatkowany ani żeby rząd ich nie dofinansowywał. Stał się symbolem politycznym, to raczej oczywiste. Ale "zamykanie mordy" księżą to też nie jest najlepsze rozwiązanie, oni sami się odetną , bo będą tracić wiernych.
ZERO KLERU w ...
10 lat temu
Krzyz stał się symbolem POLITYCZNYM! Z prawdziwą wiarą nie ma nic wspólnego . Krzyz służy znaczeniu strefy wpływów dyktatury Krk. Demokracja jest wrogiem największym takiej dyktatury - dlatego demokracja jest NISZCZONA przez kler - bo demokratyczna dyskusja w Kościele jest NIEMOŻLIWA. Demokracja i Kościół nie może współistnieć dopóki KLER BĘDZIE WTRĄCAŁ SIĘ DO POLITYKI.
gość
10 lat temu
Szymon ma rację. Podziwiam tego faceta
Chrześcijanin
10 lat temu
Akurat ma racje, ateiści lub agnostycy są jedynie dyskryminowani na "zacofanych wiochach", teraz jak powiesz , że wierzysz w Chrystusa to albo wykład jak kościól katolicki jest zły albo że jesteś nieracjonalny, w ogóle jak możesz w to wierzyć. Tak naprawde Państwo i Kościół powinny byc całkowicie niezależne (poza pedofilą) i państwo laickie( to nie rozdzielenie tylko narzucenie swojego zwierzchnictwa kościołowi) ani wyznaniowe nie jest dobrą opcją. Tak naprawdę po rasismie , antysemityzmie itd przyszedł czas na religie lub kościół. Ale tak to już jest że skupiamy sie na jednej rzeczy i myśląc że usuwając ją lub spychając do tzw "prywatnej sprawy" czyli do tego by odczuwali za coś wstyd w sferze publicznej to nagle świat stanie sie piękny.
gość
10 lat temu
ja!
gość
10 lat temu
to ludzie sie na ateistow krzywa patrza. wiem cos o tym :< nie zgadzam sie z tym co napisal. ale jezeli tak by bylo to nie miala bym nic przeciw.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECfKLKM
bECfKLKN
bECfKLKO
bECfKLKP
bECfKLKQ
bECfKLKv