Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Prezes nie może wymagać ode mnie, żebym klęczał!"

789
Podziel się

Nergal odpowiada na krytykę. "To jest niemądre strasznie!"

"Prezes nie może wymagać ode mnie, żebym klęczał!"
bDUMGCoR

Nergal długo nie komentował wrzawy jaka zrobiła się wokół niego, gdy Dwójka zatrudniła go jako jurora w pierwszej polskiej edycji programu The Voice. Siedział cicho i pozwolił, by politycy nakręcali spiralę krytyki wobec niego. Szefowie TVP nie przejmowali się tym, co się działo, bo widownia programu rosła z tygodnia na tydzień. Sytuację zmienił jednak występ Darskiego w przebraniu księdza uzdrawiającego kalekich.

Juliusz Braun, prezes TVP, zapowiedział, że tego mu nie wybaczy. Nergala najpewniej nie zobaczymy w drugiej edycji programu.

Nie nadążam za tą sytuacją. Nie znam tego pana i nie wiem, czy chcę poznać – mówi Adam w rozmowie z RMF FM. Ale powiem tak: kiedy jako dziecko byłem w zoo i widziałem zebrę to nie miałem pretensji, że nie jest koniem. Więc jeśli ktoś decyduje się na mój udział w programie, to przecież nie może wymagać ode mnie, żebym klęczał i żebym udawał kogoś, kim nie jestem. Ludzie, ochłońcie do diabła, bo to jest niemądre strasznie!

bDUMGCoT
bDUMGCpu
KOMENTARZE
(789)
gość
10 lat temu
o jego inteligencji krążą już legendy, tak samo jak o inteligencji dody, tylko czemu jakoś jej nie widać... inteligentny facet nie spojrzałby na taką kobietę jak doda, tak w ogóle..
gość
10 lat temu
co to za artysta, skoro na scenie udaje kogoś kim nie jest? zwykły aktorzyna, który dla kasy zrobi z siebie nawet satanistę. Rozumiem, że gdyby ktoś na scenie udawał miłośnika dzieci, gwałtów, głosiciela nauk KuKluxKlanu albo Hitlera to też by wam, obrońcy nergala, nie przeszkadzało i chętnie byście go widzieli promowanego w programie rozrywkowym? lewaki tak wam zaszczepiły nienawiść do wiary, że nawet trzymanie kogoś takiego jak nergal w tv wam nie przeszkadza i jeszcze go ślepo bronicie, nie zastanawiając się co tak naprawdę popieracie.
gość
10 lat temu
znikaj
bDUMGCpv
gość
10 lat temu
...ale za to mr. nergal wymaga ,zeby kleczano przed nim!!!!
gość
10 lat temu
I WYOBRAŹ SOBIE, ŻE I TY TEŻ ZDECHNIESZ- ZACIETRZEWIONY Z NIENAWIŚCI KATOLIKU!!!!!!
Najnowsze komentarze (789)
gość
6 lat temu
Sztuka jak z deptaka w miedzyzdrojach
gość
9 lat temu
on jest niesamowicie inteligentny
gość
9 lat temu
jezu nergal !
DannyL
9 lat temu
Ale dla czubków jak Pospieszalski to jest miejsce? Cooome ooon! Katole czepiają się Darskiego za to, że mówi głośno to, o czym przekonuje się każdy inteligentny człowiek. Religia to najgorsze, co przydarzyło się ludzkości. Prawie każda religia, nie tylko chrześcijaństwo.
gość
9 lat temu
I ja.
gość
9 lat temu
KLASAgość!!!!
gość
9 lat temu
Popieram.Ale żeby tak myśleć nie trzeba być tępym jak strzała.Trzymaj się Adaś.Jesteś wielki. ZDROWIA!!!
gość
9 lat temu
bDUMGCpn
gość
9 lat temu
I ja też
gość
9 lat temu
Załośni co niektórzy
gość
9 lat temu
Bardzo mądry...
gość
9 lat temu
Tak bardzo mądry ale mało takich
gość
9 lat temu
Jest na 100%!!!
gość
9 lat temu
o ludzie jacy Wy ciemni...
...
Następna strona
bDUMGCpP