Trwa ładowanie...
Przejdź na

Nergal CHCE ODEJŚĆ z Dwójki?

758
Podziel się:

"Jest tym zmęczony, ma po prostu dość."

Nergal CHCE ODEJŚĆ z Dwójki?
bECmWqMR

Nergal jest już zmęczony całym tym zamieszaniem wokół jego osoby i nie ma zamiaru "klękać dla prezesa", ani tłumaczyć się ze swojego życia i poglądów. Podobno jest bliski podjęcia decyzji o tym, by wycofać się z walki o jurorski fotel w kolejnych edycjach programu The Voice od Poland.

Mimo że po stronie Adama opowiedziały się tysiące ludzi, które chciałyby zobaczyć go w kolejnej edycji show, to on sam nie zamierza walczyć z telewizją - twierdzi w rozmowie z Faktem znajomy Darskiego. Jest tym zmęczony, ma po prostu dość.

Nawet jeśli broniacy go producent programu, firma Rochstar, przegra walkę w prezesem telewizji publicznej, który coraz pilniej wsłuchuje się w głos krytyków, Nergalowi nuda raczej nie grozi. Na czas obowiazywania nowej ramówki zaplanował bowiem trasę koncertową zespołu Behemoth oraz... pisanie autobiografii.

bECmWqMT

W lutym gramy duży tour po Europie - zapowiada na oficjalnej stronie internetowej Behemotha. Trasa po Stanach Zjednoczonych odbędzie się w kwietniu i maju 2012.

Jeśli zatem kolejna edycja The Voice of Poland miałaby znaleźć się w noworocznej ramówce, to siłą rzeczy raczej bez Darskiego. Jednak to mało prawdopodobne. Po zakończeniu jednej edycji producenci zwykle pozwalają widzom odpocząć od programu przez kolejne pół roku.

bECmWqNu
KOMENTARZE
(758)
gość
10 lat temu
Jeśli to prawda,to Adam okazałby się słabym człowiekiem.....dlaczego miałoby Go nie być skoro swoje poglądy zostawia dla siebie a na VOP jest super fajny?umie się zachować...inni WIELCY tego nie potrafią..
gość
10 lat temu
to ci gupi ciulu odlonczom
gość
10 lat temu
I TOBA !!!!!!!!!!!!!
bECmWqNv
gość
10 lat temu
SPADAJ GWIZDORZE!!!!!!!!!!!!!!! od razu humor mi sie poprawi ja tego debila nie będę oglądać,bo program ten lubię...
gość
10 lat temu
nie będę go żałować
Najnowsze komentarze (758)
gość
10 lat temu
Pracy jest dużo, tylko jak artysta może pracować po 10-12 godzin jak większość z nas?
gość
10 lat temu
Dobry zawód juror. Cha , cha cha...
gość
10 lat temu
Ciekawe czy Doda przyjęła by jego do pracy?
gość
10 lat temu
Co racja , to racja...
gość
10 lat temu
On nie ma pracy, martwi się . A od roku czasu 20 tys, magistrów przybyło jako normalnych ludzi bez pracy ! A tu wielkie zmartwienie, niech pogra na kontrakcie za granicą... Jeżeli chodzi o zdrowie niech odżywia się jak chłop a nie jak pudelek...
gość
10 lat temu
Ja podobnie jak niektórzy nie rozumiem muzyki Nergala ale jako juror w programie jest bardzo profesjonalny i ma to coś.....naprawde wydaje sie fajnym człowiekiem:))
gość
10 lat temu
ja też! on przynajmniej ma odwagę mówić to co myśli. I szczerze, mam gdzieś zdanie księży i innych świętych inaczej o Nergalu. Odczepcie się od niego!!
gość
10 lat temu
dostał inną propozycję to jest odważny
bECmWqNn
gość
10 lat temu
I tak już prawie wszyscy go znają ! Jedni lubią, inni nie lubią. Nergal da sobie radę bez opluwaczy i jeszcze o nim usłyszymy nie raz :-) !
gość
10 lat temu
odjebcie sie od niego co sie tak na niego uwzieliście co on wam zrobił
gość
10 lat temu
ten program bez tego gościa to już nie to samo on jest the best i tyle
gość
10 lat temu
odejsc!!! wywalili go. tez mi fakty... ;/
gość
10 lat temu
odejsc!!! wywalili go. tez mi fakty... ;/
gość
10 lat temu
Adam-idź do X Factora - z Kubusiem i Czesiem będzie ci lepiej! ja ten program ogladam tylko dla Adama ,niestety.....
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECmWqOg
bECmWqOh
bECmWqOi
bECmWqOj
bECmWqOk
bECmWqNP