Trwa ładowanie...
Przejdź na

Janowski: "Najważniejsze są dla mnie dzieci!"

408
Podziel się

Wzruszył się na łamach tabloidu... Wierzycie mu?

Janowski: "Najważniejsze są dla mnie dzieci!"
bDfUhwPV

Robert Janowski, który zaledwie kilka tygodni temu walczył przed sądem o to, by jego żona i dzieci otrzymały jak najmniej pieniędzy, postanowił zapewnić czytelników Super Expressu, że jednak zasługuje na tytuł ojca roku.

Robię wszystko, by moje dzieci były bezpieczne emocjonalnie i szczęśliwe - zapewnia ze wzruszeniem. Spędzam z nimi każdą wolną chwilę.

Przy okazji Janowski postanowił dać delikatnie do zrozumienia, że czuje się niesprawiedliwie oceniany. Chodzi głównie o podanie do powszechnej wiadomości informacji, że nie chciał wziąć na siebie winy za rozpad małżeństwa po to, by uniknąć płacenia wyższych alimentów.

bDfUhwPX

Dla mediów to świetny news - żali się prezenter. Dla mnie to zawsze przykra i smutna rzecz, kiedy komuś się nie powiedzie w życiu... To dla każdej ze stron porażka. Tutaj nie ma zwycięzców. Zawsze najważniejsze jest dobro dzieci. Ale muszę przyznać, że dostawałem wspierające e-maile. To było bardzo miłe i wówczas bardzo mi potrzebne, bo to, co piszą w gazetach, ludzie często biorą za prawdę, a ta zwykle jest inna. Ale nie mamy wpływu na to, co piszą. Mój rozwód nie jest newsem, o którym chciałbym informować kogokolwiek.

Jak sądzicie, czy uda mu się odzyskać w ten sposób sympatię byłych fanek? Te wyznania to nie przypadek. Gra idzie o ogladalność jego show, która dramatycznie ucierpiała po ujawnieniu w mediach faktów z życia jego prowadząego.

bDfUhwQy
KOMENTARZE
(408)
gość
9 lat temu
O RANY ON TEŻ JEST PEDOFILEM --- ŚWIAT ZWARIOWAŁ CO Z TYMI FACETAMI JEST ?????
gość
9 lat temu
a dlaczego nie? Dzieci dla rodzica są najważniejsze!
gość
9 lat temu
GOSCIU ZAKLAMANY DO BOLU
bDfUhwQz
gość
9 lat temu
bezwstydnik
gość
9 lat temu
już cie nie oglądam bo jestes bezwzględnym ojcem - a zamierzasz być znowu ...i opuścić dzieci
Najnowsze komentarze (408)
gość
9 lat temu
A skąd o tym wiesz czy ją widziałeś czy tylko wierzysz pudlowi i innym durnym tabloidom
Danutka
9 lat temu
Panie prezesie televizji opamiętajcie się!za pieniądze ludzi co płacą abonament Janowski za odcinek 20 minutowy w telewizji dostaje aż 20 tysięcy zł dziennie ! Czy to nie za duzo? a ludzie w polsce bidują ! dac mu 5 tysięcy !!!zresztą wielu osoba płacicie za dużo .
gość
9 lat temu
Bedziesz moj...
gość
9 lat temu
Martw sie o swoje grzechy, gluptoku
gość
9 lat temu
Nie chce płacić alimentów a zniszczył dzieciom dom rodzinny stracił u mnie wszystko. Sprawiał wrażenie takiego bez skazy to było wzruszające ale bańka mydlana pękła, za grzechy zawsze trzeba zapłacić Panie Janowski!!!
gość ananka
9 lat temu
o******k pozer podskakujący ,,młodzieniaszek,,
M
9 lat temu
Roberto, ja w Ciebie wierze jak w nikogo innego na swiecie!!!
gość
9 lat temu
pANIE ROBERCIE DOBRZE PANZROBIL ZONA BYLA OKROPNA I ZWYGLADU I Z CHARAKTERU GDZIE PAN TAKI LADNY MIAL OCZY JAK JA BRAL TEN JEJ NOS TO OKROPNOSC A PAN JAK LALKA
bDfUhwQr
gość
9 lat temu
Jedni dostają miłość na całe życie,drudzy muszą ciągle szukać! Taki Live!
gość
9 lat temu
Jasne że to cienias i pewnie sam jest pedofilem, bujaj się głupolu.
gość
9 lat temu
Jesteś bezczelnym chamem, ja nie jestem zwolennikiem rozwodów, ale jestem też daleki od ubliżania komuś bez powodu.Trochę kultury cieniasie.
gość
9 lat temu
Czytajac komentarze jestem zdumiona!Dlaczego ublizacie?Jaki to pedofil?Wstyd i ZENADA!!!!
gość
9 lat temu
nie znoszę gościa
Maya_39
9 lat temu
Tylko raz facet na sali sądowej odpowiedział na propozycję 1 000zł ... Daję 2 000zł Niestety przeważnie drodzy Panowie się migacie. Robert kiedyś się odnajdzie, ale jeszcze nie teraz.
...
Następna strona
bDfUhwQT