Trwa ładowanie...
Przejdź na

Dubieniecki nadal prowadzi auto!

679
Podziel się

Czuje, że jest ponad prawem?

Dubieniecki nadal prowadzi auto!
bDYcNwMl

Przypomnijmy, że dwa tygodnie temu Marcin Dubieniecki utracił prawo jazdy w wyniku przekroczenia dopuszczalnej liczby punktów karnych, a to, że w takiej sytuacji nie może legalnie kierować pojazdem posługując się zagranicznym dokumentem, wyjaśnił mu nawet specjalnie w tabloidzie rzecznik komendanta głównego policji. Przypomnijmy: "Będę dalej prowadził!"

Marcin jednak się nie zraża. Ogłosił, że obowiązują go inne przepisy. W dniu Wszystkich Świętych widziano go za kierownicą luksusowego Audi w okolicach warszawskich Powązek.

Jeśli policjanci zatrzymają taką osobę, utraci ona również dokument wydany przez inne państwo - ostrzega w Super Expressie rzecznik Komendy Głównej. Prawo jazdy zostanie zabezpieczone i odesłane do odpowiedniego organu, który wydał taki dokument w innym kraju**.**

bDYcNwMn

Pewnie dlatego, jak donosi tabloid, w Trójmieście, gdzie policja ma już na niego oko, Dubieniecki nie jest tak odważny. Tam korzysta z uprzejmości znajomych i zabiera się z nimi jako pasażer.

bDYcNwMO
KOMENTARZE
(679)
gość
10 lat temu
joooo
gość
10 lat temu
W tym kraju ogolnie jest brak dyscypliny. Dziki zachod.
gość
10 lat temu
faajny samochodzikk
bDYcNwMP
gość
10 lat temu
a ty zadnego i co dobrze ci stara pradnico?
gość
10 lat temu
ALE MAJA TEMAT DUBIENIECKI, PRZECIEZ POLICJANCI TEZ JEZDZA BEZ PRAWA JAZDY. BYLO TAK, ZE I SEDZIA BURMISTRZ TEZ. ZAJMICIE SIE TUSKIEM BO NIC NIE ROBI TYLKO BAKI ZBIJA.
Najnowsze komentarze (679)
Gość
6 lat temu
Nie audi tylko porsche
Taki tam
9 lat temu
Czy sie to komu podoba czy nie ja bardzo lubie Pana Marcina Dubienieckiego i nic na to nie poradze.Pan Marcin jest SUPER!!!
gość
9 lat temu
m_-enda pier-_dolo_-ona
gość
9 lat temu
Takie w Polsce prawo! Stworzone przez naszych posłów.
gość
9 lat temu
niech żyje anarchia
gość
10 lat temu
najpierw popatrzcie na zdjęcia i przeczytajcie artykuł - w artykule napisane jest, że jechał luksusowym audi podczas gduy na zdjęciu widać go w porszaku; - numery rejestracyjne innych samochodów widocznych na zdjęciu wskazują raczej, że zdjęcie zrobiono w Trójmieście, a nie w Warszawie nadmieniam, że nie jestem fanem tego Pana, ale dziennikarze to partacze i zrobią wszystko, aby napisać jakiegoś newsa nawet jak nie ma on związku z rzeczywistościa
gość
10 lat temu
a ja mam prace
gość
10 lat temu
w porsche nie ma bluetooth?
bDYcNwMH
gość
10 lat temu
w Polsce nie ma Prawa ale jest Ministerstwo Sprawiedliwości!! Przedstawiciel prawa powinien ponieść 10-krotnie wyższą karę niż przeciętny Obywatel.
miramaks
10 lat temu
Ciulowatość pierwszej wody, żeby nie umieć skorzystać z zestawu głośnomówiącego wbudowanegow samochód...
gość
10 lat temu
Może i tak a kogo to??????
gość
10 lat temu
a to gnojek!
gość
10 lat temu
ale przynajmniej zapiął tym razem pasy!
gość
10 lat temu
Policja powinna mieć możliwość rekwirowania samochodów jeśli ktoś UTRACIŁ (swoim czynem) polskie prawo jazdy, a zasłania się zagranicznym. W jego przypadku byłaby to bolesna kara ;)
...
Następna strona
bDYcNwNj