Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wyrzucą Schejbal z serialu?

1529
Podziel się:

"Szpilki na giewoncie" bez głównej bohaterki?

Wyrzucą Schejbal z serialu?
bEDoilAR

Podobno w ciąży robi się bardzo humorzasta. Gwiazda serialu _**Szpilki na Giewoncie**_ spodziewa się obecnie drugiego dziecka, a szalejące hormony dają się we znaki całej ekipie. Do tego stopnia, że producenci zastanawiają się nawet, czy nie zawiesić czasowo jej wątku.

_**Z Magdą ostatnio trudno wytrzymać**_ - potwierdza w rozmowie z Super Expressem pracownik ekipy serialu. Operatorzy musieli kadrować tak, żeby nie było widać brzucha, a jej humory były nie do zniesienia. Zresztą niezależnie od ciąży zawsze była humorzasta. W dodatku przed koleją serią zaczęła głośno dopominać się o podwyżkę.

Trzeba przyznać, że to odważny ruch jak na kogoś, kto dopiero co postawił producentów pod ścianą, ukrywając przed nimi ciążę aż do momentu rozpoczęcia prac nad kolejnym sezonem, kiedy już było za późno na zmiany w scenariuszu.

bEDoilAT

Producenci boją się, ze Magda w ostatniej chwili wycofa się z dalszej współpracy, argumentując to rodzicielskimi obowiązkami - mówi informator tabloidu. Choć jest dobrą aktorką, chcą jej w ten sposób przytrzeć nosa i pokazać, gdzie jest jej miejsce.

Czy serial może się obyć bez głównej bohaterki? Ciekawe, jaki "awaryjny" wypadek scenarzyści mają już na wypadek zerwania negocjacji.

bEDoilBu
KOMENTARZE
(1529)
gość
10 lat temu
Zginie w wypadku
gość
10 lat temu
Fuuuj :/
gość
10 lat temu
typowa uroda "radiowa" bo na pewno nie telewizyjna!
bEDoilBv
gość
10 lat temu
na nia patrzeć nie można !!! ona się nie nadaje do telewizji
gość
10 lat temu
i wcale nie jest brzydka tylko tutaj brzydko wyszla. a pewnie wypowiadaja sie te ''najpiekniejsze'' zazdrosnice :)
Najnowsze komentarze (1529)
gość
9 lat temu
!S!WCRTESTTEXTAREA000000!E!
gość
10 lat temu
chanuke obchodziła, widziałem ją na placu Grochowskim jak paliła świeczki.
gość
10 lat temu
-,- wyglada jak transwestyta .
gość
10 lat temu
Może się obejść bez niej,nielubie jej, zreszta serial jest beznadziejny!
gość
10 lat temu
Durny Polsat nie wie co i kogo może stracić ! A Magda jak odejdzie to będzie miała rację , bo serial dołuje , pomysły od sasa do lasa , gdyby zależało jej tylko na pieniądzach to trzymałaby się Szpilek pazurami, a tu widać , że chodzi jej o względy artystyczne . Rozumiem i popieram , ale żal.....
gość
10 lat temu
Nie ma Szpilek bez Magdy Schejbal , nie wyobrażam sobie takiego scenariusza, jak można pozwolić jej odejść z serialu , kiedy to dzięki niej ,serial nabrał takiego rozpędu ?! Oczywiście można zastępować innymi ,ale nie w tym przypadku, bo nie ma drugiej TAKIEJ komediowej aktorki !!!!!!!Jest tylko Schejbal z tym cudnym " nochalem "!!!!
gość
10 lat temu
okropnie wygląda na tych zdjęciach!! co telewizja potrafi zrobić z brzyduli... ?
gość
10 lat temu
uwielbiam ja i ten serial; mam nadzieję ze zostanie w scenariuszu; nie wierze w to !!!
bEDoilBn
gość
10 lat temu
p******!
gość
10 lat temu
Magda Schejbal jest najlepszą , najciekawszą polską aktorką !Nie uroda czyni aktora ale talent ! A Magda go ma ! Wszystkie role miały jej piętno ! I wszystkie były wspaniałe !!!! SZPILKI bez Magdy to stracony czas no i żal , bo było dzięki tej aktorce super !!!!
gość
10 lat temu
Moderator jesteś układowiec !!! Duży masz szmal za segregację , no bo za coś ci płacą nie ???!!! Czemu mój mądry komentarz nie ukazał się ? Za mądry na portal debilów ??????!!!! To tendencyjne zagranie !!!!! Znane !!!!
gość
10 lat temu
Szpilki muszą być !!!!!Ale z Magdą !!!!!!
gość
10 lat temu
Myślę , że Szpilki kończą swe życie na ekranie więc trzeba na kogoś zwalić winę !!!! Przecież nie na debilny scenariusz ratowany w bohaterski sposób przez Magdę Schejbal , najlepszą aktorkę tej produkcji, jej sztandarową GWIAZDĘ , ale na tę GWIAZDĘ właśnie , bo jest , a może już urodziła ? w ciąży , więc hormony , a tak w ogóle to jest trudną aktorką - patrz wymagającą - co niektórym producentom nie mieści się w głowach , bo aktor ma stać w pokłonie albo na baczność przed kimś kto zarządza szmalem i wypłaca !!!! Wiem bo sama byłam na tzw . czarnej liście z powodów j.w. Pani Magdo gdyby większość aktorów jak Pani miała zdrowe ! poczucie własnej wartości i nie sprzedawała się za grosze byleby być , byleby mieć i w byleby czym to inaczej wyglądałaby kultura masowa , w tym telewizja w Polsce !!!!! A jak ktoś walczy o minimalny chociaż poziom przyzwoitości i w tym szacunku do widza to ma taki pasztet jak Pani !!!! Szacunek ogromny !!!!!!!!!!
gość
10 lat temu
a wonn ty szpetoto---mamusia,i tatuś nie pomogą-tez są takimi miernotami jak ty.proponuje zrzucic tę miernotę z Giewontu
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDoilCg
bEDoilCh
bEDoilCi
bEDoilCj
bEDoilCk
bEDoilBP