Trwa ładowanie...
Przejdź na

Hanna Lis PRZEGRAŁA z "Super Expressem"! MUSI PUBLICZNIE PRZEPROSIĆ!

2222
Podziel się:

I zapłacić 50 tysięcy złotych. Za naruszenie dóbr osobistych.

Hanna Lis PRZEGRAŁA z "Super Expressem"! MUSI PUBLICZNIE PRZEPROSIĆ!

W listopadzie 2010 roku Sąd Apelacyjny w Warszawie nakazał Super Expressowi przeprosić Tomasza i Hannę Lisów za naruszanie ich dóbr osobistych. Para dziennikarzy poczuła się znieważona serią tekstów tabloidu z lat 2007-2008, które dotyczyły między innymi stłuczki z samochodem prowadzonym przez paparazzich. Oprócz zamieszczonych w gazecie przeprosin była dziennikarka i jej mąż domagali się pieniędzy. Po apelacji tabloidu sędzia zgodził się, że zasądzona kwota była zbyt wysoka i obniżył ją z 250 tysięcy złotych do 120 tysięcy złotych.

Ale to był dopiero początek. Sprawa konfliktu między Lisami a Sławomirem Jastrzębowskim wcale się na tym nie skończyła. Żona Tomasza Lisa została pozwana o "niezgodne z prawdą oskarżenie o sprowokowanie stłuczki przez reporterów i fotoreporterów lub osoby działające na zlecenie redakcji tej gazety". Prawnicy Super Expressu postanowili wykazać, że podczas pierwszego procesu wzięto pod uwagę niewłaściwe dane.

Sprawa została wznowiona i we wtorek sąd ogłosił wyrok na korzyść tabloidu. Wyrok, który z pewnością popsuł bardzo humor gwiazdom.

W aucie, o którym mowa, byli freelancerzy, a nie ludzie z Super Expressu, a zdjęcia kupiliśmy na wolnym rynku - cytuje wypowiedź Sławomira Jastrzębowskiego z sali sądowej Dziennik.

Decyzją Sądu Okręgowego tym razem to Hanna musi publicznie przeprosić wydawcę i redaktora naczelnego Super Expressu za naruszenie ich dóbr osobistych oraz wpłacić 50 tysięcy złotych na wskazany cel społeczny.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(2222)
gość
12 lat temu
Illuminati masoni NWO
gość
12 lat temu
to nie ja strzelałem,to strzelał pistolet więc winny morderstwa jest producent amunicji.
gość
12 lat temu
Dobrze że ukarali tą krzywą i fałszywą mordę.
gość
12 lat temu
takis obwisłych ramion ze starczymi plamami nie powinno sie wystawiać na widok publiczny. A poza tym, najpierw się rozwodzą i szlajają z kochankami publicznie, a potem mają pretensje, że gazety to opisują. Ohydne, fałszywe b****o, bez żadej godności. Niech siedzi w domu i pierze gacie lisowi.
gość
12 lat temu
kazdy dal sie nabrac na "klase" lisow a to kulturalne bydlo
Najnowsze komentarze (2222)
gość
11 lat temu
PO CO HANIA ODSŁANIA ZWIODCZAŁE RAMIONA TO NIE JEST SMACZNY WIDOK. POLIKI TEŻ DO PORAWY. MIMO ŻE NAPOMPOWANE KWASEM JUŻ WISZA NIEAPEYCZNIE.
gość
12 lat temu
"była przez wszystkie te lata cudowną, oddaną ojcu córką, nie szczędziła sił opiekując się swym ojcem i będąc przy nim w każdej chwili" A co w tym nadzwyczajnego? To chyba oczywiste, że na starość to dzieci opiekują się leciwymi rodzicami. Łaski nikomu nie robiła. I nie ona jedna straciła ukochanego Rodzica. Codziennie tysiące czyichś matek i ojców umierają na raka. A że ktoś zapytał- cóż w tym takiego bulwersującego? Czasami nawet kilka osób w rodzinie choruje na raka, więc skoro spotkało to jej ojca, to i ona może być w grupie ryzyka.
gość
12 lat temu
[cytat komentarz="" autor="gość"]Powiem tak... Nie przepadam za żadną z tych pań... Pieńkowską , Rusin, Lis ale przyglądając się zachowaniom i stylem to wolę Panią Hannę Lis. Życie prywatne ? To każdego sprawa osobista !!! Nie oceniajcie nikogo w ten sposób bo kiedyś ktoś i was oceni . Pieńkowska ? ....hmm... dużo jej w każdym programie ;) Rusin ? ... myśli , że jest zabawna bo gdzie się nie pojawi tam się z niej śmieją ;) Pani Hanna Lis ma klasę i styl. Nie oceniajcie jej przez pryzmat powielanych plotek. Żadna z wyżej wymienionych Pań nie dorówna nigdy Hannie Lis i dlatego jest tak szkalowana i tak znienawidzona przez osoby które chciałyby być takie jak ona . Jest piękną , zgrabną , inteligentną i subtelną osobą. Poza tym jest szczęśliwa w związku . Kocha i jest kochana ! Ma przy sobie prawdziwego faceta , który twardo stoi przy niej i chyba właśnie tego najbardziej nie mogą znieść osoby które jej tego zazdroszczą!!! Bo albo same nie potrafią kochać albo nikt ich nigdy nie kochał ! I z tej zawiści , nienawiści i zazdrości tak bardzo nienawidzą Hannę Lis . A może warto zastanowić się nad sobą i zmienić swoje zachowanie? Być bardziej miłym dla innych , życzliwszym ! Może w tedy i was spotka szczęście ...? Pomyśl o sobie ! Jakim jesteś człowiekiem ???? [/cytat]Co za stek bzdur. Dlaczego nikt jakoś nie zazdrości i nie nienawidzi Pani Torbickej, która jet ładniejsza od Hanki, inteligentniejsza, bardziej elegancka i elokwentna, ma styl, gust, klasę i jest prawdziwą damą a do tego ma kochającego męża, wybitnego specjalistę? Może dlatego, że w przeciwieństwie do Hanki nie ma na sumienu krzywdy żon i dzieci cudzych facetów?
gość
12 lat temu
!S!WCRTESTTEXTAREA000000!E!
gość
12 lat temu
!S!WCRTESTTEXTAREA000000!E!
gość
12 lat temu
!S!WCRTESTTEXTAREA000000!E!
gość
12 lat temu
Wyrazy głębokiego współczucia Pani Haniu dla Pani i całej rodziny .
gość
12 lat temu
Powiem tak... Nie przepadam za żadną z tych pań... Pieńkowską , Rusin, Lis ale przyglądając się zachowaniom i stylem to wolę Panią Hannę Lis. Życie prywatne ? To każdego sprawa osobista !!! Nie oceniajcie nikogo w ten sposób bo kiedyś ktoś i was oceni . Pieńkowska ? ....hmm... dużo jej w każdym programie ;) Rusin ? ... myśli , że jest zabawna bo gdzie się nie pojawi tam się z niej śmieją ;) Pani Hanna Lis ma klasę i styl. Nie oceniajcie jej przez pryzmat powielanych plotek. Żadna z wyżej wymienionych Pań nie dorówna nigdy Hannie Lis i dlatego jest tak szkalowana i tak znienawidzona przez osoby które chciałyby być takie jak ona . Jest piękną , zgrabną , inteligentną i subtelną osobą. Poza tym jest szczęśliwa w związku . Kocha i jest kochana ! Ma przy sobie prawdziwego faceta , który twardo stoi przy niej i chyba właśnie tego najbardziej nie mogą znieść osoby które jej tego zazdroszczą!!! Bo albo same nie potrafią kochać albo nikt ich nigdy nie kochał ! I z tej zawiści , nienawiści i zazdrości tak bardzo nienawidzą Hannę Lis . A może warto zastanowić się nad sobą i zmienić swoje zachowanie? Być bardziej miłym dla innych , życzliwszym ! Może w tedy i was spotka szczęście ...? Pomyśl o sobie ! Jakim jesteś człowiekiem ????
gość
12 lat temu
lisek chytrusek powinien zainwestować w BOTOX dla hanusia:):)
gość
12 lat temu
wredota wstretna wyglada jak poparzona brzydactwo
gość
12 lat temu
Brzydko sie starzeje
gość Tercia
12 lat temu
Wkurza mnie Hanka Lis.Zadnej klasy.
gość
12 lat temu
i dobrze!
gość
12 lat temu
Wstretna w tej kiecce czerwonej jakby miala swiezb a stara jak nigdy
...
Następna strona