Trwa ładowanie...
Przejdź na

Hanka Mostowiak popularniejsza od Kożuchowskiej!

298
Podziel się

Postać z serialu ma lepsze medialne notowania niż aktorka…

Hanka Mostowiak popularniejsza od Kożuchowskiej!
bDJpdYaJ

Po wielu latach grania w M jak miłość Małgorzata Kożuchowska chciała uwolnić się od postaci Hanki Mostowiak. Aktorka twierdziła, że ma dość źle ubranej bohaterki, a także chciałaby zagrać bardziej wymagające role. Jak wynika z badań Press-Service najprawdopodobniej odcięcie się od postaci było także próbą uratowania kariery Kożuchowskiej, która z czasem zaczęła być bardziej kojarzona z fikcyjną postacią, niż z własnym nazwiskiem.

Odcinek, w którym Hanka Mostowiak zginęła w wypadku samochodowym, oglądało aż 8,36 miliona widzów. Takiej widowni nie przyciągnęłaby sama Kożuchowska. Jak wynika z badan agencji Hanka stała się jedną z najpopularniejszych osób minionego tygodnia. Na Facebooku powstało dziesiątki stron poświęconych zmarłej bohaterce, a jej fanów można liczyć w setkach tysięcy. Modne stały się także filmiki na YouTube czy dowcipy parodiujące sytuację związaną z usunięciem postaci z serialu - czyli dramatyczne zderzenie z kartonami.

Od 6 do 8 listopada traktowało o niej ponad 250 publikacji w prasie, internecie, radiu i telewizji. To trzy razy więcej niż o Edycie Górniak i pięć razy więcej niż na temat Nataszy Urbańskiej - czytamy w raporcie Press-Service.

bDJpdYaL

Pozostaje pytanie, czy Kożuchowskiej faktycznie uda się odciąć od Hanki, czy już na zawsze będzie kojarzona tylko z tą rolą.

bDJpdYbm
KOMENTARZE
(298)
スコッチ&ソーダ メンズ ...
6 lat temu
Bring to an end Protesting And Start a personal men Distribution campaign Alternatively スコッチ&ソーダ メンズ 3WAYニットジャケット ネイビー
ニットプルオーバー ニット
6 lat temu
An Repugnant Actuality Relating To Your Amazing japan Imagination ニットプルオーバー ニット o/ざっくり編みのノルデック柄-ノルデック柄-セーター ニットプルオーバー-ニットセーター-エスニック柄-jp-340.html
GOYARD 財布 メンズ
6 lat temu
List of positive things to do to discover more about watch before you are left out. GOYARD 財布 メンズ
bDJpdYbn
タイトリスト プロフェッシ...
6 lat temu
These guys Used to Laugh at the japan - But These Days I actually laugh at them タイトリスト プロフェッショナル ゴルフグローブブ
Gライド カシオ ベビーG...
6 lat temu
The things Every individual Should Know Concerning The bag Online business Gライド カシオ ベビーG デジタル 腕時計
fzgtG9 , [url...
9 lat temu
fzgtG9 , [url= [link=
5oQCci yrtdk...
9 lat temu
5oQCci <a href="
HoQQku , [url...
9 lat temu
HoQQku , [url= [link=
St3bZm lvneu...
9 lat temu
St3bZm <a href="
Interesting, ...
9 lat temu
Interesting, I did not know that. I agree it is unacceptable. I guess pibulc service TV shares the culture of TV more than that of Public Service. Though I have read that in Norway there is a pretty experimental channel who uses Torrent to distribute content maybe you should look them up for your project.
gość
9 lat temu
krotsze zycie kazdej hanki to kartuuun
gość
9 lat temu
szkoda , że jej nie ma ;/;/ ale przeginają niektórzy ja ją lubiłam w roli hanki ale jaej osobę też lubię :)
NAJWIERNIEJSZ...
9 lat temu
dlaczego wy nie lubicie Małgosi ? podajcie konkretny powód a nie taki że jest beztalenciem i g****a to wy się grubo mylicie. Ja miałam wiele razy poznać Panią Małgosię i to całkiem fajna i sympatyczna osoba. Gosia to fajna aktorka i kobieta to że ma takie głupie rolę w serialach czy filmach nie znaczy żeby jej nie lubić bo takie ma rolę. A co do Małgosi to ja ją bardzo lubię i kto uważa że to co napisałam ro jest prawda to niech mi przyzna rację i wpiszę się. BĘDĘ WDZIĘCZNA.
bDJpdYbf
gość
9 lat temu
Szkoda że odeszła z serialu myśle że przez to nie będzie już taka popularna oj będzie żałować tej decyzji coś mi się wydaje
...
Następna strona
bDJpdYbH