Trwa ładowanie...
Przejdź na

Czyj to dekolt?

541
Podziel się

Gwiazdki Disneya, która przeżyła niedawno załamanie nerwowe...

Czyj to dekolt?
bDZqMkwR

Ostatni rok nie był dla Demi Lovato łatwy. Przeszła załamanie nerwowe, wpadła w nałóg narkotykowy i alkoholowy, a także bardzo schudła. Po długiej terapii powróciła do show biznesu, udzieliła również kilku wywiadów, w których przestrzegała swoich fanów przed błędami, które sama popełniła. Zobacz: "Uczę się być zdrowa i szczupła"

Teraz, kilka miesięcy po wyjściu z ośrodka zamkniętego, Lovato wróciła do prawidłowej wagi, z czego jest bardzo zadowolona. Jak twierdzi, nie chce podążać za modą na anorektyczną sylwetkę, a swoim "nowym" ciałem chętnie się chwali.

Tak było podczas rozdania Latin Grammy, na którym pojawiła się w sukni w kolorze fuksji z imponującym dekoltem. Podoba Wam się w takim wydaniu? Dodajmy, że w tym roku Demi skończyła 19 lat.

bDZqMkwT
bDZqMkwZ
bDZqMkxu
KOMENTARZE
(541)
gość
10 lat temu
ładnie
gość
10 lat temu
Niesamowicie wygląda!
gość
10 lat temu
Bardzo ładnie wygląda:)
bDZqMkxv
gość
10 lat temu
ladnie
gość
10 lat temu
dobrze!
Najnowsze komentarze (541)
gość
8 lat temu
Ładna jest :)
yonia
9 lat temu
bzryzdko
yonia
9 lat temu
bzryzdko
gość
9 lat temu
Nie to nie dekolt to warjatka
gość
9 lat temu
Wydaje mi się że pszesadziła i wyglonda troszeczke staro może mogłka by coś zrobić z fryzurą i inne ubranie napszykład sukienke ale z mniejszym dekoldem. ale się stoczyła z taakiej gwiady na odwyk
miśek
9 lat temu
No cóż na tym zdjęciu chciała wyglądać po prostu dorosło ale jej nie wyszło a szkoda:(
gość
9 lat temu
ja p******e...co jej się stało??!!
gość
9 lat temu
Trochę za poważna ta suknia ;D Młodziutka jest ładna i zdolna , ale dużo przeszła ;| Ale z gwiazdek disneya to ona naj. spiewa i w ogole ,
bDZqMkxn
gość
9 lat temu
sam jesteś brzydki
ddlovato
9 lat temu
demi to cudowna dziewczyna ale moim zdaniem ten dekold za duzy. ALE I TAK JA KOCHAM !!! bo jest cudowna posłuchajcie jej p;aru piosenek : [#V=Y#n3jdfIe1NzE#401#331#] [#V=Y#C80fdLzd7T0#401#331#] [#V=Y#57vmvIzfq#401#331#]-Y&feature=related [#V=Y#zQcgY8d8X2A#401#331#] plisss.. posłuchajcie ich są exstra i moze sie do niej niektórzy przekonacie ;) te piosenki są z jej nowego albumu - ,,Unbroken''
GOŚĆ
9 lat temu
tak szczerze mam już tego dość , bo ciągle reporterzy się czepiają o dekold !!! do miley też się doczepili a tak naprawde to co im do tego ? one sa pełnoletnie i mogą sie tak ubierać !!!!!
gość
9 lat temu
grubas się z niej zrobił straszny...
gość
9 lat temu
Ale ona się brzydka zrobiłą. Fuuuuuuuuuuj
gość
9 lat temu
jaki pasztet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
...
Następna strona
bDZqMkxP