Trwa ładowanie...
Przejdź na

WERONIKA DO DOMU! W finale Bil i Kuszewski!

1506
Podziel się

"Jak Hanka Mostowiak to zobaczyła, to drugi raz ją szlag trafił"...

WERONIKA DO DOMU! W finale Bil i Kuszewski!
bCMZXLtx

Skończyła się wielka przygoda Weroniki Marczuk z 13. edycją _**Tańca z gwiazdami**_. Po tygodniach faworyzowania przez prowadzących i jurorów nie udało się jej pokonać wyraźnie lepszych Kacpra Kuszewskiego i Bila Ariunbataara. Oczywiście nie znaczy to, że nie zostanie czwartą jurorką zbliżającej się 7. edycji _**You Can Dance**_ - być może dla budowania historii skrzywdzonej celebrytki to nawet nieco lepiej, że nie zdobędzie Kryształowej Kuli...

Walka o miejsca w finale była naprawdę zacięta. Jurorzy byli nieustannie zachwyceni popisami na parkiecie, komplementowali uczestników, chociaż zdarzały się ostrzejsze słowa i oceny. Według sędziów w dwóch tańcach najlepiej poradził sobie Bil.

_**Jesteś lepszym tancerzem niż dziennikarzem**_ - skomentował jego talent Janusz Józefowicz.

bCMZXLtz

Przy występach Kuszewskiego nie zabrakło... ducha Hanki Mostowiak. Najpierw Piotr Gąsowski poinformował, że "Hanka Mostowiak jednak żyje" - zapewne odwołując się do filmiku, w którym Małgorzata Kożuchowska pozdrawiała swojego dawnego kolegę z planu - następnie do kultowej już postaci odniósł się Piotr Galiński.

_**Jak Hanka Mostowiak to zobaczyła, to drugi raz ją szlag trafił, nogi wyciągnęła!**_ - mówił uradowany do Kuszewskiego i Głogowskiej. Taki majstersztyk tylko w "Tańcu z gwiazdami" można zobaczyć!

Paso doble Marczuk i Klimenta nie wywołało już tyle entuzjazmu. Najwięcej zastrzeżeń miała Iwona Pavlović.

_**Nie wiem, co chciałaś mi tym tańcem pokazać**_ - mówiła.

bCMZXLtF

Po ogłoszeniu wyników, irytująco przeciąganym przez Gąsa, Weronika starała się zachować zimną krew, widać jednak było, że jest nieco zaskoczona i rozżalona.

Dla mnie to nie tylko taniec, ale poza tańcem to dla mnie dało dużo, dużo więcej, i to jest najważniejsze - mówiła. Znacznie bardziej wzruszył się, już niemal tradycyjnie, Jan Kliment. Tutaj mam kobietę, która jest anioł!

Czyżby więc Polacy nie do końca kupili wizerunek Marczuk? Być może ta okładka jednak była błędem? Zobacz: Marczuk "walczy o dziecko" na okładce... (SZCZYT ŻENADY?)

bCMZXLtG
bCMZXLua
KOMENTARZE
(1506)
gość
9 lat temu
Lubiłem Weronikę, ale już był jej czas. Brązowy medal też jest dory :) Mam nadzieję, że TVN nie odwali żadnego przekrętu i program uczciwie wygra Kacper Kuszewski.
gość
9 lat temu
dokladnie glogowska wkurza,bil to taki p***c i kluska bleee,,
gość
9 lat temu
i bardzo dobrze!Bill górą:D
bCMZXLub
gość
9 lat temu
-tvn
gość
9 lat temu
Polac jej ruskiego szampana :)
Najnowsze komentarze (1506)
Czarny Pudel
9 lat temu
To zaskakująco wspaniałe, że nareszcie ta wredna małpa odpadła. Serio. Nie mogłam jej ścierpieć od pierwszego odcinka ( pierwszego i dwóch ostatnich, bo tylko te chciało mi się oglądać) ! WRR!! A Bill jest świetny, zresztą Kacper również!!
ja
9 lat temu
Bil :*:*:*:*:*:*:*:*:* musisz wygrać
gość
9 lat temu
Ona jest zawsze rozżalona. Złapali ją na łapówce - rozżalona, wywalili z You can dance - rozżalona. Dotarła prawie do finału -rozżalona. A wracaj babo do siebie i daj nam spokój.
gość
9 lat temu
Szanowni dyrektorzy stacji TVN, czy brak jest polskich prezenterów, którzy mogą wyrażać się poprawną polszczyzną w programach rozrywkowych, a Wy zatrudniacie jakiegoś Mongoła, czy na tym się opierać nasza rozrywka, programy Majewskiego były super. Ponadto faworyzowanie Billguna w Tańcu z gwiazdami to już całkowita kompromitacja. Wstyd mi za takie sterowanie Jurry.
gość
9 lat temu
to jest p***c a nie tancerz
gość
9 lat temu
gdyby wygrał BiLL byłaby to największa kompromitacja stacji TVN i już nigdy nie będę oglądał tej stacji
gość
9 lat temu
ta bura s**a wogóle nie umie tanczyc ,jak ona doszła do półfinału!?
gość
9 lat temu
Dlaczego niby Polacy muszą wygrać ? PISowskie nasienie się odezwało :/ ... to jak jestem za Billem to już nie jestem Polakiem ?
bCMZXLtT
gość
9 lat temu
ale tvn wypromowało tą pseudo tancerkę. teraz już na każdym kroku jak diabeł z pudełka wyskoczy nam Weronika co karierę tancerki na rurze na Bałtykiem zaczęła. normalnie chore to.
gość
9 lat temu
wreszcie tą głupią piz*e Marczuk wywalili!
gość
9 lat temu
MAM NADZIEJE ZE MONGOŁ NIE WYGRA !!!!!!!!!!!!!!!
gość
9 lat temu
KACPER MUSI WYGRAC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
9 lat temu
Nieprawda jest bardzo fajny
gość
9 lat temu
a kto to oglada
...
Następna strona
bCMZXLuv