Trwa ładowanie...
Przejdź na

Szyc ma żal do Hoffmana!

159
Podziel się

Twierdzi, że jego najlepsze sceny zostały wycięte...

Szyc ma żal do Hoffmana!
bDfFqolh

Konfliktu między Jerzym Hoffmanem a lubiącymi wypić aktorami ciąg dalszy. Tym razem za pokrzywdzonego uważa się dla odmiany Borys Szyc, Odtwórca jednej z głównych ról w filmie _**Bitwa Warszawska 1920**_ uważa podobno, że najlepsze sceny z jego udziałem zostały wycięte w montażu. Cóż, to chyba problem większości polskich aktorów, chociaż tego typu sytuacje częściej zdarzają się na stołach montażowych Hollywood. Widocznie również pod tym względem dogoniliśmy zachód.

Borys twierdzi, że najciekawsze ujęcia z nim zostały wycięte - mówi w rozmowie z Faktem znajomy aktora. Zupełnie inaczej wyobrażał sobie ten film. Dlatego nie zdziwiły go słowa krytyki na jego temat.

Jak twierdzą widzowie, którzy przyszli na pokaz filmu w Łodzi, podczas gali Szyc ledwo trzymał się na nogach. Być może nie zauważył kilku z tych "najciekawszych ujęć"?

bDfFqolj
bDfFqolK
KOMENTARZE
(159)
gośćMonika
9 lat temu
POMAGAJMY!!!!!! SCHRONISKO W HAJNÓWCE POTRZEBUJE POMOCY!!! BRAKUJE NAWET JEDZENIA!!! DLA ZWIERZAT...... :(
kasqaa1
9 lat temu
ten film to parodia! a przez efekt 3D można oczopląsu dostać
gość
9 lat temu
jeb*c PZPN
bDfFqolL
gość
9 lat temu
Szyc to stary alkoholik!Powinien sie leczyc!
gość
9 lat temu
Widziałam ten film. Szkoda było pieniędzy na bilet. Szyc jako aktor w tym filmie - dramat.
Najnowsze komentarze (159)
gość
9 lat temu
Zgadzam sie w 100%. Mimo, ze nie ogladalam w 3D to i tak mialam oczoplas. A poza tym to straszny gniot. Mam nadzieje, ze kiedys ktos zrobi prawdziwy, paradokumentalny film o tym tak waznym , nie tylko dla Polski, ale calej Europy wydarzeniu historycznym.
gość
9 lat temu
gość
9 lat temu
podejrzewam, że większość osób wypowiadajacych się nawet nie obejrzało filmu. Faktycznie Szyc przesadza, ale jak dla mnie film był świetny
gość
9 lat temu
my też mamy żal do pana Hofmana że zaangażował takiego pijaka za nasze pieniądze
gość
9 lat temu
Oglądałam bitwe i oceniam ją na jedynke.Moim zdaniem jest strasznie nudny,nadenty,bardzo dużo śpiewania-w sumie coś z musicalu i na dodatek dużo krwi.
gość
9 lat temu
Film- nedza,wstyd
gość
9 lat temu
Borys nie peniaj, wyjdzie wersja rezyserska i zobaczymy te najlepsze ujecia tam.
o l g a
9 lat temu
to nie jest parodia! jak juz ktos to ogladal i sie nie podobalo to nalezy zachowac to dla sb. on mowi o naszej niesamowitej historii! [*]
bDfFqolD
gość
9 lat temu
Szyc , Garlinski do śmieci bo tylko na to sobie zasłuzyli , żal pana Hoffmana bo durniom i degeneratom zaufał jako aktorom . Poniżyli Go swoim zachowaniem nie mówiąc o swoim image , ale tacy o to nie dbaja .Oni maja inne wartośći , kto więcej wypije , kto z siebie zrobi większego kretyna , kto zaisnieje jako celebryta w złej i to bardzo złej jakości . Wstyd młodzi panowie . Wielki szacunek dla Pana Hoffmana .
gość
9 lat temu
Biorąc pod uwagę jak się Szyc zachowuje i jak innych ludzi traktuje, powinien założyć, że jego kryteria oceny są inne niż większości, która ten film będzie oceniać. Niestety Borysowi brakuje zarówno inteligencji jak i wyobraźni by to dostrzec - jego EGO-centryzm działa jak nieprzepuszczalna zasłona, która odcina go od rzeczywistości.
gość
9 lat temu
Jak widze tego malo przystojnego pijaczka ktoremu wmowiono ze jest wielki,to przelaczam kanal.
gość
9 lat temu
Pijaczyna na odwyk a nie do filmow ,panie Hoffman na glowe pan upadl zatrudniajac takiego.
gość
9 lat temu
Beznadziejny aktor ,pijak i o****h rudy.
gość
9 lat temu
Jak Hoffman mogl zatrudnic do rolii takiego buraka i pijaka jeszcze do grania amanta ,totalne zaprzeczenie .
...
Następna strona
bDfFqomf