Trwa ładowanie...
Przejdź na

TRAFIŁA DO SZPITALA! Po spotkaniu z ojcem dziecka...

448
Podziel się

Co się wydarzyło...? "Była bardzo roztrzęsiona. Trafiła do prywatnej sali... Informacje o jej stanie zdrowia są tajne."

TRAFIŁA DO SZPITALA! Po spotkaniu z ojcem dziecka...
bDZVEUQB

To nie koniec jej dramatów. A może nawet nie początek. W miniony poniedziałek Weronika Książkiewicz zjawiła się w poznańskim szpitalu Certus wprawdzie o własnych siłach, ale w bardzo niepokojacym stanie.

Przyjechała do szpitala na własne życzenie, nie przywiozła jej karetka - relacjonuje w rozmowie z Super Expressem jeden ze świadków zdarzenia. Była bardzo roztrzęsiona. Trafiła do prywatnej sali dla VIP-ów, a informacje o jej stanie zdrowia są tajne.

Jak się okazało, wizyta Weroniki w szpitralu zbiegła się w czasie ze spotkaniem z jej byłym kochankiem Krzysztofem Latkiem, który co jakis czas nachodzi ją, oskarżając o to, że ogranicza mu kontakt z synem. Tak było i tym razem.

bDZVEUQD

Byłem w Poznaniu, przyjechałem do Borysa. Weronika czuła się dobrze. To wszystko jest straszne, problemy z widywaniem syna wciąż trwają - poskarżył się z tej okazji tabloidowi. Mogę go widywać 8 godzin w miesiącu, cztery razy po 2 godziny.

W środę czyli 2 dni po zasłabnięciu aktorki w sądzie odbyła się kolejna rozprawa o opiekę nad Borysem. Obie strony stawiły się, jednak nie osiągnięto porozumienia.

Cóż, to kolejna przestroga i dowód na to, że warto się zastanowić, czy na pewno chcemy mieć do końca życia kontakt (i problemy) z osobą, z którą uprawiamy seks bez zabezpieczeń. Tak na wszelki wypadek. Inaczej może nie warto?

bDZVEUQJ
bDZVEURe
KOMENTARZE
(448)
gość
9 lat temu
kurcze, żal dziewczyny; tak to jest jak się wybiera nieodpowiedniego faceta na ojca swego dziecka
gość
9 lat temu
Szkoda dziecka
gość
9 lat temu
było się z nim nie spotykac, a jeśli to przy świadkach
bDZVEURf
gość
9 lat temu
...sala dla wipów :) - no pewnie w zwyklej rejestracji dostalaby numerek na grudzień !!
gość
9 lat temu
przykre ale lepsze to niż urbańska
Najnowsze komentarze (448)
adidas jeremy...
6 lat temu
ubagsoutlet.com.2233 adidas jeremy scott bones
gość
7 lat temu
Wniosek że przedsiebiorcami robiacymi "karierę" zostaja medy ludzkie rodzaj g**d ktore zadreczajac innych maja z tego satysfakcję. Polscy męzczyźni to przeważnie m***y domyci czy nie
gość
9 lat temu
Rodzice, jak tak kochają wnuka, to powinnie zrobić to co robi każdy nawet niepośmienny rodzic ze wsi: kazać sie chłopu ożenic i wziąć prawdziwą odpowiedizalność za dziecko i jego matkę.Nawet każdy wiejski chłopak wie: zmajstrowałeś dzieciaka to się żeń .Ale pan Latek to zdaje sie taki sobie panlatek: lata tu, lata tam. kapryśny, a przecież już nie młody, raczej starszy pan.
gość
9 lat temu
Spotykała sie dla seksu z facetem , który ma pieniądze!..Biedny by jej nie zaimponował , Opłacało sie urodzić dziecko bogatemu---a co teraz ma...nie pomyślała.1
gość
9 lat temu
taka śliczna dziewczyna i zadała sie z takim PALANTEM.
gość
9 lat temu
mogla się nie puszczać z byle kim
gość
9 lat temu
ale alimenty ma rekordowe, w każdym razie ma co chciała. a Latek, jeśli to prawda wszystko co o nim tu piszecie że to taka k*****a to powinien mieć proces i sąd to wszystko powinien sie zająć ta patologią
gość
9 lat temu
myslicie,ze jakby sie hajtneli i rozwiedli wszystko byloby latwiejszei piekniejsze>
bDZVEUQX
m
9 lat temu
Bidulka, szkoda mi takich dziewczyn, co nie maja szczęścia w miłości i trafiają na takich gnoi...Jak powiedział jeden z mądrych: Najlepsze co dać może tata swojemu dziecku, to kochać jego matkę.
gość
9 lat temu
Chciało się dupczyć z byle kim, to teraz są konsekwencje.
gość
9 lat temu
widocznie ma powód żeby tak reagować.
gość
9 lat temu
to jest gościu z gatunku takich, którzy "wspominają mimochodem" swoim kobietom, zeby się malowały zaraz po wstaniu z łóżka, bo wyglądają nieestetycznie bez makijarzu. którzy namawiają nahalnie swoje partnerki do operacji piersi i wycieńczającej diety swoje szczuplutkie już kobiety - przy czym sami jakos ignorują swoje świńskie podgardla i brzuchale
gość
9 lat temu
Może i Weronika nie ma racji, ale z drugiej strony gdzie był tatuś, kiedy najbardziej był potrzebny. Teraz żali się i jeszcze do tego wciąga swoich rodziców.
gość
9 lat temu
W*******a! Jak ona wygląda w tej sukience?!
...
Następna strona
bDZVEURz