Trwa ładowanie...
Przejdź na

Egurrola wygryzł Króla!

138
Podziel się

Boi się o swoje wpływy?

Egurrola wygryzł Króla!
bDZsIcMR

Praca przy powstawaniu _**Tańca z gwiazdami**_ od dawna była marzeniem Adama Króla. Udało mu się namówić narzeczoną, Martę Żmudę Trzebiatowską na udział w 8. edycji show. Sam towarzyszył jej jako profesjonalny tancerz. Spodobał się producentom, którzy zaproponowali mu stałą współpracę. Od tamtej pory Król pracuje z uczestnikami, pomagając im przy opracowywaniu choreografii do tańców standardowych. Okazało się, że dobrze dogaduje się zarówno z gwiazdami jak i profesjonalnymi tancerzami. Pary często wymieniają jego nazwisko w podziękowaniach po swoim ostatnim tańcu w show.

I właśnie tego nie mógł znieść główny choreograf programu Agustin Egurrola, wyjątkowo czuły na to, gdzie przebiegają granice jego wpływów. Kiedy więc ze strony TVN padła propozycja, by zatrudnić Króla także w wiosennej edycji _**You Can Dance**_, Egurrola stanowczo się sprzeciwił. Jak donosi Fakt, stwierdził że program ma już wystarczającą ilość choreografów i nie potrzebuje kolejnego... Królowi pozostaje więc czekać na kolejną edycję Tańca z gwiazdami. Albo kolejną okazję do wypromowania się z dziewczyną. Może znowu zapowie publicznie ciążę?

bDZsIcMT
bDZsIcNu
KOMENTARZE
(138)
gość
9 lat temu
Egurrola chyba jest gejem .
gość
9 lat temu
mihihihi
gość
9 lat temu
ale ona deska.nawet stanik nie pomaga
bDZsIcNv
gość
9 lat temu
Egurrola taki ciotex nawt piróg ma wieksze jajka
gość
9 lat temu
To jak to jest egurola rządzi w TVNie,nie do wiary żeby jakiś zarośnięty kubańczyk dyktował warunki.Wstyd Waltery,Miszczaki i cała b anda pseudorządzicieli.W tej stacyjce pracuje niewielu Polaków.Zatrudniają żydów .
Najnowsze komentarze (138)
gość
9 lat temu
JEDEN WART DRUGIEGO , choć ten Egurrola , to od zawsze na układzie jechał , nawet jak tańczył tez i to bardzo mocno .... , ale taniec to w ogóle taki sport , gdzie turnieje sędziują trenerzy , więc sprawa prosta sędziują "swoje" , pary ewentualnie po koleżeńsku jeszcze czyjeś , dogadują się na zasadzie , ja Twoje , T moje pary sędziujesz i już ....
gość
9 lat temu
Strasznie gruby jak na tancerza.
gość
9 lat temu
egurola wracja bo zbładziłeś
gość
9 lat temu
widział ktoś jak tańczy Egurrola????????????
gość
9 lat temu
nie za stary dla ciebie?
gość
9 lat temu
jakiemu królowi wygryzł człona
gość
9 lat temu
Ehurola beznadziejny...
gość
9 lat temu
A szkoda....dobry tancerz i jak widać dobry człowiek , może tylko bez siły przebicia. A tak wieszacie pismaki z kundla na nim psy...
bDZsIcNn
gość
9 lat temu
marta jakas taaka plaska deska
gość
9 lat temu
gruby p****o udajacy hetero
gość
9 lat temu
Egurola na odchudzanie . Przytył a chce ludzi tanca uczyć niech spada
gość
9 lat temu
egurole wywalić to ograniczony typek
gość
9 lat temu
ale sam d.pe żydom liże w żydowskiej stacji TVN za garść srebrników
ivss
9 lat temu
Ona ma spojrzenie psychopaty.
...
Następna strona
bDZsIcNP