Trwa ładowanie...
Przejdź na

Była kochanka pozywa Krupę!

1220
Podziel się:

Chodzi o dziecko, o którym mówiła Górniak... "Z pozwanym zaczęłam pożycie w marcu 2010." Współczujemy - przeczytajcie.

Była kochanka pozywa Krupę!

Była kochanka Dariusza Krupy zdecydowała się na oficjalny krok. Jak donosi _**Super Express**_, do Wydziału Rodziny i Nieletnich Sądu Rejonowego w jej rodzinnym Poznaniu wpłynął pozew o ustalenie ojcostwa podpisany przez Izabelę Adamczyk. W tym dokumencie Iza po raz pierwszy szczerze wyznaje, co zaszło między nią a byłym mężem Edyty Górniak.

Z pozwanym zaczęłam pożycie w marcu 2010 r. We wrześniu 2010 zamieszkaliśmy razem w domu pozwanego wraz z moją 9-letnią córeczka Laurą oraz jego synem Allanem, nie zawierając przy tym związku małzeńskiego. Pożycie powódki i pozwanego układało się bardzo dobrze. Prowadziliśmy wspólne gospodarstwo domowe. Mieliśmy wspólne plany na przyszłość.

W lutym 2011 r. poinformowałam pozwanego, że jestem z nim w ciąży. Pozwany oświadczył mi, że nie jest z tego faktu zadowolony. Ja wówczas wymagałam regularnej hospitalizacji ze względu na zagrożoną ciążę. Pozwany polecił mojej rodzinie opiekować się mną do momentu przygotowania warunków bytowych dla nowo narodzonego dziecka. Pozwany odwiedzał mnie w szpitalu i interesował się stanem zdrowia moim oraz dziecka. Po zakończeniu hospitalizacji wróciłam do Poznania, gdzie ponownie trafiłam do szpitala w bardzo ciężkim stanie. Próby kontaktu z pozwanym i jego rodziną w tym czasie dały tylko efekt w postaci informacji przekazanej mi przez telefon przez Dariusza Krupę o treści: nie chcę takiego życia ani żadnych dzieci.

Od tej pory pomimo dalszych prób kontaktu, został on przez pozwanego przerwany. Dnia 13.09.2011 wraz z dzieckiem pojechałam do Milanówka do domu pozwanego celem przedstawienia mu córki. Podczas rozmowy zadeklarował chęć uczestnictwa w życiu małoletniej Lei oraz partycypowania w kosztach utrzymania. Wyznaczyliśmy ostatecznie termin wizyty w urzędzie stanu cywilnego celem uznania ojcostwa Dariusza Krupy, jednak pozwany ponownie się nie stawił.

Gratulujemy, nic tylko wiązać się z takim człowiekiem... Jeśli Krupa dalej będzie się wypierał ojcostwa, zostaną przeprowadzane badana DNA. Przypomnijmy, że o sprawie poinformowała Polskę jego była żona: Górniak atakuje byłego męża: "ZOSTAWIŁ CÓRKĘ BEZ OPIEKI"

KOMENTARZE
(1220)
gość
10 lat temu
kogo to obchodzi
gość
10 lat temu
żal tylko dziecka! a ojciec nie powinien nazywać sie ojcem!!!!
gość
10 lat temu
ciekawe czemu syna zaakceptował a córki juz nie
gość
10 lat temu
tylko dziecka szkoda....
gość
10 lat temu
gratuluje sobie ze sie na nim od razu poznałam ,ciesze sie ze Edyta odzyła i jest wolna ,Lesz go zwolniła ,,,chyba nie wymaga juz nic komentarza
Najnowsze komentarze (1220)
Gość
6 lat temu
Yeraz jego zostaw
Gość
6 lat temu
Yeraz jego zostaw
oxana
8 lat temu
No swietna narzeczona-skromna i cnotliwa...Ma facet super gust
MIchal
8 lat temu
taka fajna d**eczka, a straciła głowę dla takiego ciecia, jeszcze dała się zaciążyć,
gość
8 lat temu
i co bwarto bylo?
gość
8 lat temu
to ćpunek cwany
gość
8 lat temu
g***o nas obchodzi jakiś Krupa. Adamczyk i debilka Górniak. Szambo.....
bea
8 lat temu
Jakiś syf. Ale towarzystwo. Banda nierobów.
gość
8 lat temu
Jakie to przykre :(. Dziecko z przypadku, a nie z miłości, uciekanie od odpowiedzialności, gonitwa za ojcem, wypieranie się, a na koniec przeciek całego pisma do prasy. WTF????
gość
10 lat temu
!S!WCRTESTTEXTAREA000000!E!
gość
10 lat temu
skur... nie ojciec!
gość
10 lat temu
i oto chodzi Izie w pozwie napisała ze chce test nie czytałes w prasie był wydrukowany
gość
10 lat temu
Krupa chyba wiedział,że jak nie chce dziecka to seksu nie uprawiasz.Problem z głowy.
gość
10 lat temu
a mi to lotto!!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie