Na czarno czy biało? (ZDJĘCIA)

Gwiazdy na imprezie Polsatu.

Obraz

W sobotę w Teatrze Wielkim odbyła się gala Jesteśmy dla dzieci z okazji 15. urodzin Fundacji Polsat. Jak można było się spodziewać, gwiazdy zaproszone na tę imprezę nie pozwoliły sobie na żadne modowe szaleństwa i wybrały bardzo "bezpieczne" kreacje.

Największą popularnością cieszyła się oczywiście czerń. Wybrały ją: Jolanta Kwaśniewska, Agata Młynarska, Grażyna Wolszczak, Ewa Wachowicz i Kasia Cichopek. Na biel z kolei zdecydowały się dwie Aleksandry: Szwed i Woźniak. Po środku tego podziału stanęła Monika Richardson w czarnej spódnicy i białej bluzce, do których dobrała kobaltowy szal. Agnieszka Włodarczyk postawiła na granat, a Agnieszka Popielewicz – na szarość.

Która Waszym zdaniem zaprezentowała się najlepiej?

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą