Trwa ładowanie...
Przejdź na

WYCHŁOSZCZĄ JĄ za to zdjęcie?!

532
Podziel się:

Pakistańska aktorka naraziła się na gniew muzułmańskich fanatyków. Zobaczcie, jak...

WYCHŁOSZCZĄ JĄ za to zdjęcie?!

Veena Malik to jedna z najbardziej znanych pakistańskich aktorek. Sławę zdobyła dzięki swoim rolom w tzw. Lollywood, czyli pakistańskim Hollywood, oraz kontrowersjom, które wzbudza w swoim wybitnie konserwatywnym kraju. Naraziła się już wiele razy, stając w obronie kobiet i pokrzywdzonych.

Malik ponownie trafiła na usta wszystkich, gdy trafiła na okładkę indyjskiej edycji magazynu FHM. Kompletnie naga ma na ramieniu wytatuowany napis ISI – to skrót nazwy pakistańskich służb wywiadowczych.

Pakistańscy duchowni wydali orzeczenia religijne, w których zabraniają oglądania zdjęć aktorki kobietom i dzieciom (dorośli mężczyźni mogą je sobie przeglądać...). Fanatycy muzułmańscy zapowiedzieli zaś, że za te zdjęcia aktorka powinna zostać zabita, albo "przynajmniej" publicznie wychłostana.

Gwiazda broni się twierdząc, że cieliste majtki, które miała na sobie w czasie sesji zostały usunięte przez grafików. Tatuaż również dodano jej podczas obróbki komputerowej. Przygotowuje pozew przeciwko redakcji gazety.

Ta sytuacja przypomina, że choć żyjemy w coraz bardziej zglobalizowanym i wolnym świecie, to jednak w wielu państwach wciąż obowiązują prymitywne, wręcz średniowieczne prawa i obyczaje. Myślicie, że to się kiedyś zmieni?

KOMENTARZE
(532)
gość
10 lat temu
widać że usunęli jej te majtki, wystarczy się przyjrzeć jej prawej nodze oraz dołowi brzucha. to wygląda niezbyt naturalnie
gość
10 lat temu
tam sie nigdy to nie zmieni, bo taka jest religia i eszyscy przestrzegaja jej praw
gość
10 lat temu
Bollywood jest w Indiach, to kino hinduskie. Lollywood to pakistańskie.
gość
10 lat temu
to jest chore..
gość
10 lat temu
ograniczeni ludzie:/
Najnowsze komentarze (532)
gość
7 lat temu
"Pakistańscy duchowni wydali orzeczenia religijne, w których zabraniają oglądania zdjęć aktorki kobietom i dzieciom" - o co tu chodzi, ktoś wie ???
gość
7 lat temu
Przerazajace jest to jak bardzo muzulmanie nienawidzą wszystkiego, co europejskie, amerykanskie. Jeśli skaza ją na śmierć, chloste lub inne cierpienie, to co zrobiliby wszystkim, kto jest inny niz oni? Przecież juz ci ortodoksyjni zabijają wszystkich innowiercow na swoich terenach. A jak wyjdą poza swoje tereny? To armia morderców w imię wiary. A my nie jestesmy na to przygotowani.
Gość
7 lat temu
Jestem przeciwna publicznemu rozbieraniu się kobiet, sądzę że powinny być za to krytykowane (przez całe społeczeństwo, ale zwłaszcza przez inne kobiety) bo to obniża i materializuje wartość kobiety, ale one powinny same do tego dojść, a kary fizyczne powinny być zakazane.
gość
7 lat temu
j***c muzulmanow, religie pedofilska!
Gość
7 lat temu
Ladna kobieta,a taki chory kraj !
gość
9 lat temu
Muzułmanie to p****y
gość
10 lat temu
>Ta sytuacja przypomina, że choć żyjemy w coraz bardziej zglobalizowanym i wolnym świecie, to jednak w wielu państwach wciąż obowiązują prymitywne, wręcz średniowieczne prawa i obyczaje. Myślicie, że to się kiedyś zmieni? Tak, Pudelku - zmieni się. W końcu nasze konwertytki nie śpią i sprowadzają sobie habisiów do Polski, którym następnie rodzą hordy dzieci, a i rząd nie jest od tego, by sprowadzać muzułmanów np. z Malty w ramach "solidarności". Innymi słowy: islamskie średniowiecze zapanuje i u nas w końcu.
gość
10 lat temu
Najlepsze że się burzą za nagość, a po kryjomu do tego zdjęcia gruchę walą.
PudelMaster
10 lat temu
Nie wychloszcza... Katolicy nie pozwola :-)
gość
10 lat temu
Ona jest rodziną do Zayn'a Malik'a ? :D
gość
10 lat temu
nie podoba mi sie ten nowy pudel!!!
gość
10 lat temu
Przecież napisali, że to wydanie indyjskie. Tak w Indiach magazyny są po angielsku.
justi
10 lat temu
dziwny narod
gość
10 lat temu
sam jestes niezle p******y s*******n
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie