Trwa ładowanie...
Przejdź na

Nie wystąpi w "X Factor" przez Wojewódzkiego?

750
Podziel się:

"Rodzinę Małgosi oburzają jego ekscesy i ataki na religię."

Nie wystąpi w "X Factor" przez Wojewódzkiego?
bEEdTiwl

Jak wiadomo, rodzice Małgorzaty Kożuchowskiej należą do osób o bardzo konserwatywnych poglądach. Ojciec aktorki, Leszek Kożuchowski jest częstym gościem Radia Maryja, gdzie prowadzi audycję ekologiczną. Z kolei Małgosia należy do świata show biznesu i musi dbać o autopromocję. Dwa razy wystąpiła już w programie Kuby Wojewódzkiego, mówi się także o prowadzonych
przez nią negocjacjach z TVN w sprawie stanowiska czwartego jurora w kolejnej edycji X Factor.

Wiadomo, że dla rozgłośni ojca Rydzyka TVN jest synonimem zła, a Kuba Wojewódzki - nihilistą - pisze tygodnik Na żywo. Rodzinę Małgosi oburzają ekscesy Wojewódzkiego - naśmiewanie się z katastrofy smoleńskiej, a szczególnie audycja radiowa "Żywy krzyż", w której wraz z Michałem Figurskim szydził z najświętszego dla nich sympbolu. Tata Gosi obawia się, że w "X Factor" Kuba wykorzysta obecność jego córki do błazeńskich ataków na religię i będzie z Małgosi kpił tak jak robił z Mają Sablewską.

Miejmy nadzieję, że temat propozycji z TVN-u nie wypłynie podczas rodzinnej wigilii, bo wyglada na to, że ma potencjał na popsucie atmosfery.

bEEdTiwn

Pan Leszek wolałby, żeby Małgorzata nadal była związana z telewizją publiczną - przyznaje w rozmowie z tabloidem znajoma rodziny.

Myślicie, że takie "zderzenie kulturowe", osoby głęboko wierzącej z wyśmiewającym religijność Kubą, mogłoby podnieść popularność kolejnej edycji "X Factor"? Wyobrażacie sobie w ogóle Kożuchowską w roli następczyni Sablewskiej?

bEEdTiwO
KOMENTARZE
(750)
gość
10 lat temu
Wojewódzki - 50-latek z wiszącymi pieprzykami i starczymi przebarwieniami na skórze w trampkach gimnazjalisty, dwa razy nie zdał w liceum, za kasę sieć komórkowa rozkazała mu chodzić na ustawione randki ze wskazaną dziewczyną, znany z "felietonów" i programu, w których podnieca się życiem prywatnym i erotycznym oraz aktualnymi skandalami z życia żenujących polskich celebrytów, szanowany b****n TVNu, ktory gościł takie sławy jak polska Andżelina, Frytka, Doda, Rutowicz, Sławek Oborski i Sara May.
gość
10 lat temu
I dobrze. Wojewódzki to stary p***c, który już dawno powinien dorosnąć. Gosiu, nie warto zniżać się do jego poziomu
gość
10 lat temu
wojewódzki został wypromowany jako bardzo bogaty inteligent, a to działa na zakompleksionych gimbusów - oczywiście udają, że podziwiają go za inteligencję, która jednak nie przejawia się gdy wojewódzki zostaje wyszydzony przez jakiegoś gościa w programie (chociażby wczorajsza powtórka z rozmowy ze Szczęsnym, młody g******z a jechał po nim aż miło, bez odezwy), a tak naprawdę chodzi o lans, o fury i konto pękające w szwach, ten p***c podoba się tylko tym, którzy nie potrafią się przyznać, że to jego kasa robi na nich wrażenie, nic więcej
bEEdTiwP
gość
10 lat temu
Skończyły mu się błyskotliwe wypowiedzi
gość
10 lat temu
Kuba zrobił się już nudny, kiedyś go bardzo lubiłam, ale od dłuższego czasu pokazuje więcej chamstwa, a tego oglądać nie chcę
Najnowsze komentarze (750)
gość
10 lat temu
tak to prawda jest nudny i beznadzierjny jak jego trampki
gość
10 lat temu
tak to prawda jest nudny iibeznadziejny jak jego trampki
gość
10 lat temu
no własnie! zmuś się ciołku do myślenia! chociaż chyba za dużo od ciebie wymagam.
gość
10 lat temu
od dziś nazywajmy Kubę Wojewódzkiego "polski Sajmon Cołel", troszkę się będzie oburzał, ale co tam... myślę że w ten sposób można go mocno - na dużą skalę - skompromitować i wnerwić :-)
ADIruO , [url...
10 lat temu
ADIruO , [url= [link=
UbKlDG yccdh...
10 lat temu
UbKlDG <a href="
Weeeee, what ...
10 lat temu
Weeeee, what a quick and easy soultoin.
gość
10 lat temu
chyba Kożuchowska, ludzie, do szkoły a potem dopiero do komputera
bEEdTiwH
gość
10 lat temu
Nie lubię go ale o polityce czasem dobrze gada, ja tam za polityką nie jestem wszyscy po jednych pieniądzach myślicie ze jak by Jarosław rządził było by lepiej ? nie sądze !!
gość
10 lat temu
Wojewódzki zawsze myślał że jest cool
ask
10 lat temu
Wojewodzki zydowska s****a,Kozuchowska swieto koscielna.
gość
10 lat temu
Kuba jest z*******y;>
gość
10 lat temu
gniot to cie robil
gość
10 lat temu
no dokładnie!! ta święto-je-bliwa Kożuchowska przeleciała połowę polskich aktorów z kilkoma żyła(sic!) bynajmniej ni po bożemu po kilka lat!! aż w końcu stała się świętą cnotliwa żonką jakiegoś młokosa..dorobek i przerób w kwestii eks-partnerów to ta katoliczka ma lepszy chyba nawet od Górniak!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEEdTixA
bEEdTixB
bEEdTixC
bEEdTixD
bEEdTixE
bEEdTixj