Trwa ładowanie...
Przejdź na

Nie wystąpi w "X Factor" przez Wojewódzkiego?

750
Podziel się

"Rodzinę Małgosi oburzają jego ekscesy i ataki na religię."

Nie wystąpi w "X Factor" przez Wojewódzkiego?
bDZrMEuZ

Jak wiadomo, rodzice Małgorzaty Kożuchowskiej należą do osób o bardzo konserwatywnych poglądach. Ojciec aktorki, Leszek Kożuchowski jest częstym gościem Radia Maryja, gdzie prowadzi audycję ekologiczną. Z kolei Małgosia należy do świata show biznesu i musi dbać o autopromocję. Dwa razy wystąpiła już w programie Kuby Wojewódzkiego, mówi się także o prowadzonych
przez nią negocjacjach z TVN w sprawie stanowiska czwartego jurora w kolejnej edycji X Factor.

Wiadomo, że dla rozgłośni ojca Rydzyka TVN jest synonimem zła, a Kuba Wojewódzki - nihilistą - pisze tygodnik Na żywo. Rodzinę Małgosi oburzają ekscesy Wojewódzkiego - naśmiewanie się z katastrofy smoleńskiej, a szczególnie audycja radiowa "Żywy krzyż", w której wraz z Michałem Figurskim szydził z najświętszego dla nich sympbolu. Tata Gosi obawia się, że w "X Factor" Kuba wykorzysta obecność jego córki do błazeńskich ataków na religię i będzie z Małgosi kpił tak jak robił z Mają Sablewską.

Miejmy nadzieję, że temat propozycji z TVN-u nie wypłynie podczas rodzinnej wigilii, bo wyglada na to, że ma potencjał na popsucie atmosfery.

bDZrMEvb

Pan Leszek wolałby, żeby Małgorzata nadal była związana z telewizją publiczną - przyznaje w rozmowie z tabloidem znajoma rodziny.

Myślicie, że takie "zderzenie kulturowe", osoby głęboko wierzącej z wyśmiewającym religijność Kubą, mogłoby podnieść popularność kolejnej edycji "X Factor"? Wyobrażacie sobie w ogóle Kożuchowską w roli następczyni Sablewskiej?

bDZrMEvC
KOMENTARZE
(750)
gość
9 lat temu
Wojewódzki - 50-latek z wiszącymi pieprzykami i starczymi przebarwieniami na skórze w trampkach gimnazjalisty, dwa razy nie zdał w liceum, za kasę sieć komórkowa rozkazała mu chodzić na ustawione randki ze wskazaną dziewczyną, znany z "felietonów" i programu, w których podnieca się życiem prywatnym i erotycznym oraz aktualnymi skandalami z życia żenujących polskich celebrytów, szanowany b****n TVNu, ktory gościł takie sławy jak polska Andżelina, Frytka, Doda, Rutowicz, Sławek Oborski i Sara May.
gość
9 lat temu
I dobrze. Wojewódzki to stary p***c, który już dawno powinien dorosnąć. Gosiu, nie warto zniżać się do jego poziomu
gość
9 lat temu
wojewódzki został wypromowany jako bardzo bogaty inteligent, a to działa na zakompleksionych gimbusów - oczywiście udają, że podziwiają go za inteligencję, która jednak nie przejawia się gdy wojewódzki zostaje wyszydzony przez jakiegoś gościa w programie (chociażby wczorajsza powtórka z rozmowy ze Szczęsnym, młody g******z a jechał po nim aż miło, bez odezwy), a tak naprawdę chodzi o lans, o fury i konto pękające w szwach, ten p***c podoba się tylko tym, którzy nie potrafią się przyznać, że to jego kasa robi na nich wrażenie, nic więcej
bDZrMEvD
gość
9 lat temu
Skończyły mu się błyskotliwe wypowiedzi
gość
9 lat temu
Kuba zrobił się już nudny, kiedyś go bardzo lubiłam, ale od dłuższego czasu pokazuje więcej chamstwa, a tego oglądać nie chcę
Najnowsze komentarze (750)
gość
9 lat temu
tak to prawda jest nudny i beznadzierjny jak jego trampki
gość
9 lat temu
tak to prawda jest nudny iibeznadziejny jak jego trampki
gość
9 lat temu
no własnie! zmuś się ciołku do myślenia! chociaż chyba za dużo od ciebie wymagam.
gość
9 lat temu
od dziś nazywajmy Kubę Wojewódzkiego "polski Sajmon Cołel", troszkę się będzie oburzał, ale co tam... myślę że w ten sposób można go mocno - na dużą skalę - skompromitować i wnerwić :-)
ADIruO , [url...
9 lat temu
ADIruO , [url= [link=
UbKlDG yccdh...
9 lat temu
UbKlDG <a href="
Weeeee, what ...
9 lat temu
Weeeee, what a quick and easy soultoin.
gość
9 lat temu
chyba Kożuchowska, ludzie, do szkoły a potem dopiero do komputera
bDZrMEvv
gość
9 lat temu
Nie lubię go ale o polityce czasem dobrze gada, ja tam za polityką nie jestem wszyscy po jednych pieniądzach myślicie ze jak by Jarosław rządził było by lepiej ? nie sądze !!
gość
9 lat temu
Wojewódzki zawsze myślał że jest cool
ask
9 lat temu
Wojewodzki zydowska s****a,Kozuchowska swieto koscielna.
gość
9 lat temu
Kuba jest z*******y;>
gość
9 lat temu
gniot to cie robil
gość
9 lat temu
no dokładnie!! ta święto-je-bliwa Kożuchowska przeleciała połowę polskich aktorów z kilkoma żyła(sic!) bynajmniej ni po bożemu po kilka lat!! aż w końcu stała się świętą cnotliwa żonką jakiegoś młokosa..dorobek i przerób w kwestii eks-partnerów to ta katoliczka ma lepszy chyba nawet od Górniak!!
...
Następna strona
bDZrMEvX