Trwa ładowanie...
Przejdź na

Ibisz zerwał z narzeczoną!

358
Podziel się:

Rozeszli się przez kłopoty w pracy?

Ibisz zerwał z narzeczoną!

Krzysztof Ibisz od dawna nie był widziany w towarzystwie swojej narzeczonej, Pauliny Piosik. Ostatnim razem można ich było zobaczyć razem na początku sierpnia w Trójmieście. We wrześniu narzeczona, która była również jego asystentką, przestała odbierać telefony i odpisywać na SMS-y. Ibisz tłumaczył, że jest na urlopie za granicą, albo że ma problemy zdrowotne. Jak twierdzi informator Party, para rozstała się tak naprawdę już pod koniec wakacji.

Na początku września Piosik przestała pracować dla Ibisza. Spekulowano, że chcą oddzielić sprawy zawodowe od prywatnych. Decyzja ta dziwiła zwłaszcza, że do tej pory współpraca układała im się świetnie.

Znajomi uważają, że za zerwanie odpowiadają głównie ostatnie porażki Ibisza. Podobno bardzo go zabolało, gd jego program 7420 Milion w minutę spadł z anteny po pięciu odcinkach. Pociągnęło to za sobą odstawienie go na boczny tor przez stację. Porażki w pracy przełożyły się na późniejsze problemy w domu.

Paulina nie powinna się chyba specjalnie martwić takim obrotem spraw. Podobnie jej ojciec... Pamiętacie jeszcze, jak publicznie błagał ją, by nie sypiała z Krzysztofem Ibiszem?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(358)
gość
12 lat temu
poru..ał i zostawił
ivss
12 lat temu
Nie skończyło się happy endem jak w przypadku Edyty Zając ;)
gość
12 lat temu
Program Ibisza był zakontraktowany tylko na 5 odcinków! Program zarabiał na sms'ach a nie na samej oglądalności... po co robicie ludziom wodę z mózgów...
gość
12 lat temu
Straszne :D
gość
12 lat temu
po prostu za staro przy niej wyglądał
Najnowsze komentarze (358)
Ala
3 lata temu
On sam nie wie czego chce. pienadze w glowie mu szumia...i nie chce sie z zadna dzielic ot co...
pl1
3 lata temu
a jaki numer ma kolejna niunia Ibisza!? czy jeszcze można rozpoznać po imionach i nazwiskach!?
Ania
3 lata temu
Ibisz to jest totalne dno
Abercrombie A...
10 lat temu
Hey Danny, I in person include only tried approximately iOS 4. a few although are unaware of any kind of modifications in our 4. three or more. just one software that will result in almost any issues. [url= And Fitch France[/url]
BlOnDeOdczepi...
11 lat temu
BlOnDeOdczepić się od Dody .. Edyta G. Przy Dodzie wygasa.. więc WARA stąd to priofl o Dodzie Jeśli jej nie lubicie to Wychodzic z tej str! Doda jest boska Edyta G. Nawet jej do Pięt nie dorasta!!! DODA Gd3RĄ:***** Fota Malinka;PP
Obie są drama...
11 lat temu
Obie są dramatyczne. Normalnie wcsnzee lata 90-te. Zastanawiam się, jak słabym trzeba być Creative Directorem (bo wszak to on dał sobie taki pomysł kreatywnego klienta wcisnąć) lub pozbawionym gustu klientem-mocodawcą (panie, panie, ja się znam, herbatę robię od lat, i inaczej jej reklamować nie można, wiem co mf3wię). I ten biedny Ibisz nie ma Krzysiek wyczucia i tak dobrze, że nie śpiewał w Oleju Kujawskim lub nie poprawiał jako majster krawatu Pazurze w reklamie Atlasu BTW: a te komentarze na wirtualnych to jak nic działania PR-owe klienta lub pewniej agencji odpowiedzialnej za spoty, ktf3rej trochę teraz wstyd
aMZhM1 brgmj...
11 lat temu
aMZhM1 brgmjrvdjrka
spoks jedizec...
11 lat temu
spoks jedizecie na cac582ej lini.krzysztof byc582 nudny to fakt,ale nudny byc582 dlgateo,ze scenarzyc59bci stworzyli mu takie tc582o, nie mogli mu jakiegoc59b romansu wyszukac487, od razu stac582by sie interesujc485cy,A mucha wyrzucana- bo ,,stwarza oburzenie u widzc3b3w a przeciec5bc to chba dobrze, bo sie o niej mc3b3wi.Oki rc3b3bcie co chcecie, jnajbardziej to mi bedzi brak kamila:(,no ale nie chce byc487 hamska ale serial zaczyna spadac487 na przysc582owiwowego psa,a no stefan z elkc485 jeszcze!!!nikt nie lubi zmian:9 przykro mi ale woel egzamin z c5bcycia!!!pozdro dla wszystkich m jak mic582oc59bc487 is the flack!
ina
11 lat temu
dziewczyna ładniutka...on nafaszerowany:))
ina
11 lat temu
dziewczyna ładniutka...on nafaszerowany:))
ina
11 lat temu
dziewczyna ładniutka...on nafaszerowany:))
gość
11 lat temu
Jakby jej nie lal to by z nim byla
gość
11 lat temu
Ibisz to sympatyczny facet, ale uważam , że jest bardzo pokręcony emocjonalnie. On nigdy i z żadną nie będzie szczęśliwy.
gość
11 lat temu
A co to za wychudzone biedactwo?
...
Następna strona