Trwa ładowanie...
Przejdź na

To początek końca "Klanu"?

402
Podziel się

"Oglądalność spada już od dłuższego czasu." Wymyślili... romans Lubicza.

To początek końca "Klanu"?
bDJurSVx

Wyglada na to, że odejście Ryśka może ostatecznie przypieczętować to, co od dłuższego czasu wydawało się nieuchronne. Albo też przeciwnie - rozkręci podupadającą produkcję. W kazdym razie ekipa serialu Klan zdaje się mieć silne przekonanie, że znalazła się na rozdrożu. Liczą na to, że śmierć Ryśka nada fabule konieczny impet, tak jak stało się w M jak miłość po śmierci Hanki Mostowiak.

_**Oglądalność spada już od dłuższego czasu**_ - mówi w rozmowie z Faktem osoba z produkcji Klanu. Co nie jest znowu specjalnie dziwne, bo serial nadawany jest już od 16 lat i to pięć razy w tygodniu. Choć bardzo nam żal rozstania z Piotrkiem Cyrwusem, który jest świetnym aktorem, to jednak śmierć Ryśka daje nam pole do popisu. Mamy możliwość poprzestawiać życie pozostałych bohaterów tak, by znów zaintrygować widzów ich losami.

Jak nieoficjalnie dowiedział się tablioid, najbliższy rok będzie obfitował w romanse. Wdowa po Ryśku po wylaniu morza łez odnajdzie szczęście u boku innego mężczyzny, w romans wda się także Paweł Lubicz, grany przez Tomasza Stockingera. Czy to wystarczy?

bDJurSVz
bDJurSWa
KOMENTARZE
(402)
MTBifl , [url...
9 lat temu
MTBifl , [url= [link=
Opcxy8 dyfid...
9 lat temu
Opcxy8 <a href="
sqQ3DH , [url...
9 lat temu
sqQ3DH , [url= [link=
bDJurSWb
ovT6ei bqvvk...
9 lat temu
ovT6ei <a href="
zqgExU uutpp...
9 lat temu
zqgExU <a href="
2dUAXD krvrp...
9 lat temu
2dUAXD <a href="
chB6gF aflan...
9 lat temu
chB6gF <a href="
Czemu mnie to...
9 lat temu
Czemu mnie to nie dziwi? A tak w ogf3le. Trafiłem na te stronę przypadkiem. Podoba mi się.Także to, co pisza luzide, warte jest przeczytania. Widać fani Dody i innej Mandaryny, kibole et consortes nawet jeśli tu sie zabłąkają- i tak nie rozumieją, o czym tu się pisze . Czekam dalszych opini. Zwłaszcza o Miłościwie Nam Panujących Kartoflach, Pierwszym Szeryfie IV RP Zb. Zero Ziobrze (ZZZ jak KKK), Wielce Szanownych Panach Wicepremierach i reszcie koterii. Pozdrawiam! Mniamuśny
ania
9 lat temu
RIP Rysiu
gość
9 lat temu
Kaja, serialowa Ola zmieniła się nie do poznania. Fajniutka jest :)
gość
9 lat temu
16 lat?.. pewnie tyle co Moda na sukces..
bvbvvbv
9 lat temu
zzxxcccxcccccvcvcvvvvbbbbxzzgss
gość
9 lat temu
extra serial i tyle w tym temacie
bDJurSVT
gość
9 lat temu
hahahahhaahahhahahahahahahahhaaah tego serialu nic nie uratuje
...
Następna strona
bDJurSWv