Trwa ładowanie...
Przejdź na

Nie wystąpi w "X Factor" przez Englerta!

200
Podziel się

Jeden z występów w teatrze zbiegłby się z odcinkiem na żywo... Nie chce mieć drugiej Szapołowskiej.

Nie wystąpi w "X Factor" przez Englerta!
bDJXeDNN

Kuba Wojewódzki będzie niepocieszony tą informację, bo ponoć cieszył się, że to właśnie Małgorzata Kożuchowska zasiądzie w jury drugiej edycji X Factor. Sam wcześniej postarał się, by wyrzucono z niego Maję Sablewską. W środę przed świętami Bożego Narodzenia aktorka pojawiła się w siedzibie stacji, by spotkać się z Edwardem Miszczakiem i podpisać kontrakt. I rzeczywiście, przyszła żeby... odmówić.

Na udział gwiazdy w programie nie zgodził się jej inny pracodawca – Jan Englert. Jeden z występów w teatrze kolidowałaby bowiem z nagraniami odcinka na żywo. Głównym powodem odmowy jest fakt, że wydrukowano już plakaty.

Można podejrzewać, że dyrektor Teatru Narodowego nie chce sobie pozwolić na żadne odwołania spektakli, czy zastępstwa, szczególnie teraz, gdy jest w trakcie procesu z Grażyną Szapołowską o analogiczną sprawę. Wygląda więc na to, że to Kożuchowska straci na tym ciągnącym się od dawna konflikcie. I to kilkaset tysięcy złotych.

bDJXeDNP
bDJXeDOq
KOMENTARZE
(200)
christian lou...
9 lat temu
girl christian louboutin outlet
gość
9 lat temu
DOBRZE ZE JEJ TAM NIEMA JUZ JEST FOREMNIAK W MAM TALENT TO TEZ KLAPA
gość
9 lat temu
Czy pani Kożuchowska nie ma w domu lustra !!! Jest miłą kulturalną osobą ale , telewizja potrzebuje GWIAZDY a nie brzydkiej z kaczym nosem osoby. Jest wiele ról, w których grały nieurodziwe aktorki np ( wielka,niezapomniana wspaniała Ryszarda Hanin) . ktora nigdy nie robiła z siebie gwiazdy, a była szanowana i kochana. To pani parcie na szkło jest nie do wytrzymania
bDJXeDOr
gość
9 lat temu
BARDZO SZKODA, SUPEROWA JEST.
matthew
9 lat temu
I dobrze nie lubię jej :/ .
gość
9 lat temu
Przynajmniej Wojewódzki nie będzie miał nic do niej
gość
9 lat temu
wolalabym ja niz ta okupnik
gość
9 lat temu
Jest okropna!!
Fotograf
9 lat temu
Ta kobito-aktorka to tymi olbrzymimi uszami się wachluje ? Cud natury !!Te wielgaśne "słuchy" to wyciągnięte od tych "ozdób".Kto ją tak oszpecił??? Pstryku,pstryku,a słoń na zdjęciu.
gość
9 lat temu
odbije sobie na jakims serialu,co to dla nich kilkaset tyseicy,przeciez to ich miesieczne zarobki
gość
9 lat temu
dosc juz tej hipokrytki
gość
9 lat temu
Dziękujemy Englertowi;-)
gość
9 lat temu
i bardzo dobrze :)
bDJXeDOj
gość
9 lat temu
Wojewódzki powinien występować z Szapolowską bo tylko przed nią ma tremę....Szapcia ma poczucie humoru większe od niego....
...
Następna strona
bDJXeDOL