Czyja to klata?

606
Podziel się

Robi wrażenie?

Czyja to klata?

Craig David od wielu lat nie może wyprodukować przeboju. Brytyjski piosenkarz, który zrobił karierę 12 lat temu singlami 7 days i Walking Away, żyje głównie z tantiem, jakie przynoszą mu dawne hity.

Gwiazdor nadal może sobie pozwolić na wygodne życie. Od kilku lat mieszka w Stanach Zjednoczonych. Paparazzi spotkali przedwczoraj 30-letniego Craiga w Miami Beach na Florydzie. Umówił się tam na spotkanie ze swoim osobistym trenerem. Chwalił się swoją muskulaturą przy innych plażowiczach.

KOMENTARZE
(606)
gość
8 lat temu
powiem tak, kilka lat temu był z niego świetny, megaprzystojny młody facet. teraz jak ma 30-stke, to pomimo doskonale wyrzezbionej sylwetki, uważam, że bardzo brzydko się zestarzał... jak dla mnie wyglada na o wiele starszego, niż jest ... a szkoda..
gość
8 lat temu
Ale zbrzydł na twarzy - wygląda jak 40-latek, ale klata piękna.
gość
8 lat temu
Bo oni wolą o Rosati, Curuś i Miko.
M. z K.
8 lat temu
Ciało ma fajnie wyrzeźbione, ale to zdjęcie gdy prawie ściąga swoje spodenki- totalne zniesmaczenie. Poza tym- może i ma muskuły, ale wydaje się strasznie zniewieściały!
gość
8 lat temu
cudo !!! mam nadzieję, że jest gejem. weźmiemy ślub i będziemy żyć długo i szczęśliwie !!! :)
Najnowsze komentarze (606)
gość
5 lata temu
Z******ty! *_*
fdghfhfgh
8 lat temu
widac ze ma ogolonego
gość
8 lat temu
[cytat komentarz="" autor="gość"]me gusta :) [/cytat]a mi no
gość
8 lat temu
ryj i kolor skóry masakra
gość
8 lat temu
Miał piękny głos, czy ma nadal??Klateczka pięknie wyrzeźbiona,ale On jak nie On....wygląda starzej.....szkoda
Anja
8 lat temu
już przy nagryuwaniu klipu do "Insomni" tak wyglądał, nie wiem jak jego klata ale na twarzy juz nie miał swojej sexownej bródki :/
gość
8 lat temu
uhuhuhuhu hot :)))
gość
8 lat temu
ma wygolonego fiuta...fuj!!!!
szefo
8 lat temu
i ogolony ptaszek .....
gość
8 lat temu
popieram gościa, że kiedyś byś przystojny teraz wygląda na 4o paro letniego faceta... to nie ten sam craig z przed lat...
gość
8 lat temu
buahahahah
gość
8 lat temu
on raczej ma więcej niż 30-ści; 12 lat temu miał przebój? on w życiu nie miał wtedy 18-lat tylo był starszy; dla mnie brzydal; w ogóle m nie co takiego nie kręci; i te spuszczone spodenki - zero włoska; ble
gość
8 lat temu
za chude nogi
gość
8 lat temu
Na pysku strasznie brzydki. Sylwetka owszem na pokaz, jest czym się pochwalić, jednak to zsunięcie spodenek zupełnie nie potrzebne. Chciał pokazać że jaja goli? Albo taki chwyt żeby zaczęli o nim pisać. No i Pudel napisał..
...
Następna strona