Trwa ładowanie...
Przejdź na

Ojczym oskarżył ją o NĘKANIE!

243
Podziel się
Ojczym oskarżył ją o NĘKANIE!
bDHWMpOZ

Życie Dominiki Figurskiej obfituje w zaskakujące zwroty akcji. Jej mąż, aktor Michał Chorosiński, i ona cztery lata temu doszli do wniosku, że małżeństwo im nie wystarcza i zaczęli szukać znajomości na boku. Życie w "otwartym związku" zakończyło się ciążą Figurskiej.

Na szczęście wszystko skończyło się dobrze, a Chorosiński zgodził się na wychowywanie dziecka innego mężczyzny. Mieli nadzieję, że na tym skończą się problemy. Niestety. Cios padł ze strony byłego męża matki Figurskiej. Wprawdzie Małgorzata Figurska z drugim mężem, starachowickim biznesmenem Dariuszem Wiechą rozwiodła się ponad rok temu, jednak od tamtego czasu uprzykrzał on życie byłej żonie oraz jej znanej córce. Jak donosi tygodnik Twoje Imperium, oskarżył je obie o... nękanie. Niedawno zapadł w tej sprawie wyrok. Korzystny dla aktorki.

Sąd już na pierwszej rozprawie uznał, że oskarżenia pana Dariusza Wiechy wobec Dominiki Figurskiej i Małgorzaty Figurskiej-Wiechy o nękanie w okresie od 1 marca do 5 maja 2011 są bezpodstawne i obie uniewinnił - potwierdza w rozmowie z tabloidem rzecznik kieleckiego Sądu Okręgowego. Wyrok jest prawomocny. Żadna ze stron nie odwołała się od niego.

bDHWMpPb
bDHWMpPC
KOMENTARZE
(243)
gość
8 lat temu
Jaki z pana Wiechy biznesmen haha ,facet ma długów więcej niż włosów na głowie ,jego sława przy bogatych celebrytach się skonczyła ,jedynym punktem zapalnym jest jego córka obecnie 12 letnia i tyle ,więc nie piszcie że to biznesmen bo to śmieszne !
Lilka
9 lat temu
gratuluję Daisy bardzo gramatycznie sformułowanej wypowiedzi ,radzę pouczyć się języka polskiego ,pozdrawiam :)
gość
9 lat temu
a może policzył zyski i straty jakie mogą wyniknąć z rozwodu ,lepiej więc żyć w martwym związku i dalej grać ... jak w filmie ,ale w domu i pod publikę .
bDHWMpPD
gość
9 lat temu
Rudzieńka ,panie Figurskie słyną z afer ,ojczymowi Dominiki niczego nie brakuje ,to przystojny młody facet i da sobie radę po upadku bo ma cel w życiu ,wstydzić to się powinna matka Dominiki że ją swędziała psiocha ,ale co tam ,życie z alimentów modne w tych czasach ,pozdrawiam pudelka !
gość
9 lat temu
nie obrażaj matki ona ma większe cycki no i tyłek
gość
9 lat temu
tak skręca na pewno to że oni propagują trójkąciki no i stół wigilijny wyobraźcie sobie jak może wyglądać opłatek w ustach rośnie same matki no i wielokrotność tatusiów a dzieci się gubią bo coś nie tak kogoś za dużo
gość
9 lat temu
a gdy usłyszysz rozmowę jak ona wypowiada się to co ? zmienisz zdanie?
gość
9 lat temu
taka jest a rozmowa z nimi na temat wiary i kościoła to dopiero wyzwanie debile i już
gość
9 lat temu
płaska jak i z przodu i z tyłu nic ciekawego a ponadto miała sobie podnosić i powiększać biust ciekawe co? ha ha ha
gość
9 lat temu
ciekaw jak jak on już kończył z ich rodziną a ona dzięki swojemu dorobienia dziecka wypłynęła i dużo o niej pisano teraz gdzieś pogrywa jakieś ziarno czy coś takiego żenada
gość
9 lat temu
oj sekta naprawdę coś wiem na ten temat
gość
9 lat temu
a może jest to przykrywka bo teraz modne jest kochać inaczej?
gość
9 lat temu
tak wycyckały, tylko jednego jeszcze brakuje do pełnej powtórki nasłania oprychów by drugi był w takim samym stanie jak pierwszy i wiedzą na pewno o czym mowa osoby zainteresowane i poinformowane
bDHWMpPv
gość
9 lat temu
a na pewno ten biznesmen nie jest taki g***i i znajdzie jakieś twarde dokumenty i udowodni w sądzie różne przekręty a znam go on nie odpuszcza tylko daje czas czasowi niech się pocieszą pozdrawiam cieplutko oszustki
...
Następna strona
bDHWMpPX