Trwa ładowanie...
Przejdź na

Postanowienie noworoczne Łapickiego: Dożyć do sylwestra

195
Podziel się:

Każdy znajduje wyzwania stosowne do wieku.

Postanowienie noworoczne Łapickiego: Dożyć do sylwestra

Cóż, każdy znajduje sobie wyzwanie stosowne do wieku. Podczas gdy inni mają już gotowe listy postanowień obejmujące naukę języka, poprawę kondycji fizycznej i pozbycie się kilku kilogramów, Andrzej Łapicki ma całkiem skromne marzenia.

Chciałbym przeżyć do przyszłego roku - wyznaje w rozmowie z Faktem. Jednak dalsze drążenie tematu pozwoliło dotrzeć do najważniejszej motywacji sędziwego partnera młodszej o 60 lat Kamili. Jak się okazuje, marzy on o wyreżyserowaniu sztuki.

Do tego potrzebuje 12 miesięcy w dobrym zdrowiu.

Myślę o powrocie do teatru i prowadzę rozmowy - przyznaje Łapicki. Nie chodzi mi jednak o granie spektaklu. Chcę zająć się reżyserowaniem.

Jak na razie pomysł nie wzbudził wielkiego zainteresowania wśród dyrektorów warszawskich placówek, ale Łapicki się tym nie zraża. Życzymy powodzenia.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(195)
MICHAŁ SCHNIZ...
11 lat temu
I daj mu boże , niech dożyje !
gość
11 lat temu
Jak najbardziej niech zajmie się tym co kocha. Człowiek do końca powinien robić to co daje mu w życiu dużo szczęścia:D
gość
11 lat temu
I co w tym śmiesznego? Pan Łapicki realnie podchodzi do życia
gość
11 lat temu
dobrze, że jeszcze ma marzenia a nie w co ubrać sie do trumny
gość
11 lat temu
100 lat w zdrowiu życzę
Najnowsze komentarze (195)
gość
10 lat temu
nie udało się:(
gość
10 lat temu
Myślałam, że tylko ja wejdę na stare tematy i dodam komentarz, ale jak widac, nie jestem jedyna ;) Szkoda, ale trzeba przyznać, ze miał długie, wspaniałe życie i ta śmierc nie powinna być zaskoczeniem.
gość
10 lat temu
i niestety juz nie dozyl ;-(
gość
10 lat temu
no niestety się nie udało
VBk8Tt , [url...
10 lat temu
VBk8Tt , [url= [link=
9nV07D , [url...
10 lat temu
9nV07D , [url= [link=
orzech-wloski...
10 lat temu
orzech-wloski pisze: orzech-wloskiMasz odrboinę racji. Też jestem wrażliwa na historię i na wiele rzeczy, ktf3re dzieją się obecnie patrzę przez pryzmat czasf3w, ktf3rych nawet nie mam prawa pamiętać,.Ale pomyśl, jako Polak, nie chciałbyś ukarać tych, ktf3rzy w PRL zostali skazani na śmierć przez swoją działalność na rzecz niepodległej Polski? Czy nie uważasz, że zbrodniarze, ktf3rzy są winni śmierci np. Pileckiego i wielu AKowcf3w, nie zasłużyli na najwyższy wymiar kary? A wszystkie inne ofiary wojen i stalinizmu w Polsce i nie tylko nie zasługują na zadośćuczynienie? Jestem przeciwko karze śmierci, ale krew się we mnie gotuje i wiem, że gdybym miała szansę sama wymierzyłabym sprawiedliwość wielu, historycznym już, postaciom. Nie tylko z polskiego podwf3rka. Wiem, bardzo to płytkie i bazuje na najniższych instynktach, ale nic nie poradzę, tak czuję.Oddzieliłabym też karę śmierci, ktf3rej podstawą jest wina polityczna od winy umyślnego pozbawienia życia dla korzyści majątkowych itp. Chociaż oczywiście zdaję sobie sprawę jak kara śmierci może zostać z czasem wykorzystywana w reżimie.VA:F [1.9.11_1134](from 10 votes)
Tak samo dzia...
10 lat temu
Tak samo działa to w druga stronę. Można mnożyć przykłady prowokacji i pzanoywdsia się pod innych. Dlatego ważnym wydaje mi się powinno być to, żeby można było rozmawiać ponad podziałami Nie potrafią politycy to może sprf3bujmy my. Chyba warto pokazać, ze Polakf3w dużo łączy a dzieli naprawdę niewiele.
Z takim nasta...
10 lat temu
Z takim nastawieniem to fkntyczaie lepiej nie zaczynaj w ogf3le dyskusji. Wiem, ze dużo łatwiej jest nawtykać tym wszystkim niewykształconym małolatom, że nie potrafią pisać niż ich tej poprawności sprf3bować nauczyć. Na każdy zadany temat można porozmawiać nie bluzgając na siebie , nie wyzywając się czy właśnie bez wypominania komuś, ze jest małolatem, gf3wno wie i pisać poprawnie nie potrafi. Znam takich co uważają, ze wiedzą wszystko najlepiej. Problem w tym, ze jedynymi ktf3rzy tak uważają są oni sami
Henryk Bekies...
10 lat temu
Henryk Bekiesz pisze:Trudno to zrozumieć kto i po co tak kmjlpikuoe sprawy.Może to kolejna prf3ba ratowania budżetu Państwa i nie tylkoz hasłem a po nas to choćby i potop .Popieram wspomaganie działań na rzecz ochrony przyrody.Pozdrawiam
mdiVo2 ifhhg...
10 lat temu
mdiVo2 <a href="
laLKws , [url...
10 lat temu
laLKws , [url= [link=
PKAYfa , [url...
10 lat temu
PKAYfa , [url= [link=
Witam, 99% lu...
10 lat temu
Witam, 99% ludzi nie będzie wiedziało co ocznzaa “ktf3ry został nadruadkowany CoolGray 6C” przydało by się dopisąć co ocznzaa Cool Gray 6C —  naprzykład farba Pantone jedna za01114 kolorf3w oa0odcieniu jasno szarym.pozdrawiam
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie