Niebieski w modzie? (FOTO)

Cichopek, Piechowiak i Maruszeczko. Która najlepiej?

Obraz

Wczoraj w Warszawie po raz trzeci odbyła się gala Miss Kosmetyczek, w której wybrana została najpiękniejsza kosmetyczka w Polsce. W konkursie wystartowało 10 dziewczyn. Na imprezie nie zabrakło oczywiście celebrytek. Część z nich zasiadła w jury.

Kasia Cichopek, Andżelika Piechowiak i Anna Maruszeczko pojawiły się na gali w kreacjach z bardzo podobnego materiału. Wszystkie postawiły na żywy niebieski. Gwiazda M jak miłość wybrała sukienkę przed kolano z nietypowym dekoltem. Piechowiak założyła prostą kreację do połowy uda, a dziennikarka TVN Style – długą bluzkę i czarne, skórzane spodnie.

Która wyglądała najlepiej?

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą