Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Plebania" walczy o przetrwanie...

912
Podziel się

Powinni kręcić kolejne odcinki?

"Plebania" walczy o przetrwanie...
bEpyUmRN

Czarna seria polskich tasiemców trwa. Jak już pisaliśmy, na liście produkcji przeznaczonych do kasacji znalazła się Plebania. Jedynka, która emituje serial, chce by z końcem stycznia zniknął on z anteny. Na to jednak nie chcą się zgodzić producenci. Jak donosi Fakt, złożyli propozycję, by raz w tygodniu emitować 45-minutowy odcinek. Obiecali także inne rozłożenie akcentów w scenariuszu, tak aby produkcja stała się arakcyjna dla młodszych widzów, uważanych za najcenniejszą grupę docelową.

Bardzo dużo miejsca zajmują teraz sprawy związane z młodymi ludźmi - podkreśla producent Stanisław Krzemiński. Zmieniliśmy też scenografię i sposób filmowania.

Jedynka jeszcze nie udzieliła wiążącej odpowiedzi. Myślicie, że powinni kręcić kolejne odcinki?

bEpyUmRP
bEpyUmSq
KOMENTARZE
(912)
gość
10 lat temu
Na tle innych seriali plebania wyróżnia się, pięknymi plenerami chociażby. Nie to co seriale TVNu kręcone w hali.
gość
10 lat temu
PLEBANIA JEST O WIELE CIEKAWSZA OD KLANU !!!!!
gość
10 lat temu
pewnie dla tych młodych widzów, którzy są grupa docelowa plebania to jedyny kontakt z kosciolem hehehehe:)!!!!!!
bEpyUmSr
gość
10 lat temu
Będę tęsknić za nimi
gość
10 lat temu
proszę o dalsze odcinki
Najnowsze komentarze (912)
gość
9 lat temu
Plebanio wróć na antenę .
gość
9 lat temu
genialny serial! moze powinien byc emitowany w tvpHD?
gość
9 lat temu
Kpina! Zdejmują, bo serial w którym często pokazywane są problemy zwykłych szarych ludzi jest pewnie niewygodny. Pokazujmy bogatych, bo to jest teraz w modzie- tylko kto będzie ten kicz oglądał. Wszędzie tego pełno. STANOWCZO OPOWIADAM SIĘ ZA SERIALEM!
gość
9 lat temu
Niech zdejmują, a ja przestanę płacić abonament, słowo honoru. Mam już dość dziadostwa. Wniosek jest jeden - seriale o płytkiej treści są najlepsze!!!! Niby dla młodzieży ,(tzn. co - młodzież jest prymitywna i pusta?) a kto tak naprawdę je ogląda? Żenada Mam 30 lat i jestem za emisją dalszych odcinków PLEBANII !!!!!!!!!
gość
9 lat temu
tak:d:
gość
9 lat temu
Dla mnie i znajomych to najlepszy serial,ciekawe watki,nie ma ,,ble-ble'',mądry serial,świetnie grany,wiarygodny, nie bede miała z mężem co oglądać!!!
gość
9 lat temu
Jak można kasować taki dobry serial ? Powinni kręcić kolejne odcinki!
Kuba
9 lat temu
Pan Janusz ma rację, jeśli chcecie by Plebania była nadal emitowana uderzajcie do TVP, linki powyżej!
bEpyUmSj
JANUSZ T
9 lat temu
Jeśli chcecie, by Plebania została/ wróciła uderzajcie do TVP - piszcie i dzwońcie w tej sprawie - MUSZĄ TO USŁYSZEĆ!: www.facebook.com/tvppl?sk=wall forum.tvp.pl/index.php?board=322.0 (nie ma forum Plebanii, proszę pisać na forum "Seriale") www.tvp.pl/o-tvp/kontakt tel.: (22) 547 44 50 Listownie: Telewizja Polska S.A. ul. Jana Pawła Woronicza 17 00-999 Warszawa Powstała również petycja, która potrzebuje podpisów (wolno się wczytuje i nie została odpowiednio rozleklamowana): www.petycjeonline.pl/petycja/pozostawienie-serialu-plebania/597 RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!!! LICZY SIĘ KAŻDY WPIS/LIST/TELEFON/PODPIS!!! POKAŻMY, ŻE PLEBANIA MA MNÓSTWO FANÓW!!! (musicie wyciąć, skopiować i wkleić w pasek adresu podane linki po pudelek nie pozwala na publikowanie w komentarzach linków które można kliknąć)
JANUSZ T
9 lat temu
Jeśli chcecie, by Plebania została/ wróciła uderzajcie do TVP - piszcie i dzwońcie w tej sprawie - MUSZĄ TO USŁYSZEĆ!: (nie ma forum Plebanii, proszę pisać na forum "Seriale") tel.: (22) 547 44 50 Listownie: Telewizja Polska S.A. ul. Jana Pawła Woronicza 17 00-999 Warszawa Powstała również petycja, która potrzebuje podpisów (wolno się wczytuje i nie została odpowiednio rozleklamowana): RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!!! LICZY SIĘ KAŻDY WPIS/LIST/TELEFON/PODPIS!!! POKAŻMY, ŻE PLEBANIA MA MNÓSTWO FANÓW!!!
Daro
9 lat temu
najlepszy serial jaki widziałem, staram się odlądać wszyttkie odcinki. Mieszkam w mieście i mam 32 lata, czyli jest dla wszystkich;)
gość
9 lat temu
TAK! Ja chcę ciąg dalszy "Plebani", bo to tasiemiec mojego życia!!! Wychowywałam się z "Plebanią" i na dobre mi to wyszło. "Plebania" to chyba jedyny serial, w którym zawsze mówiło się o sprawach aktualnych i który dbał o dobre wychowanie moralne młodszych widzów. Nie ma życia bez "Plebani"!
gość
9 lat temu
Pewnie niech beda dalej kręcone odcinki uwielbiam ten serial
gość
9 lat temu
chce zeby byly dalsze odcinki plebani,za co ja wam place w tym abonamencie?????????za to zebyscie kasowali co ja ogladam i lubie ogladac?????????teraz to mam ochote zrezygnowac z abonamentu no bo jak nie licza sie z ludzmi i ich opiniami!!!!!!!!!!!!
...
Następna strona
bEpyUmSL