Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Plebania" walczy o przetrwanie...

912
Podziel się

Powinni kręcić kolejne odcinki?

"Plebania" walczy o przetrwanie...
bDYgAdMB

Czarna seria polskich tasiemców trwa. Jak już pisaliśmy, na liście produkcji przeznaczonych do kasacji znalazła się Plebania. Jedynka, która emituje serial, chce by z końcem stycznia zniknął on z anteny. Na to jednak nie chcą się zgodzić producenci. Jak donosi Fakt, złożyli propozycję, by raz w tygodniu emitować 45-minutowy odcinek. Obiecali także inne rozłożenie akcentów w scenariuszu, tak aby produkcja stała się arakcyjna dla młodszych widzów, uważanych za najcenniejszą grupę docelową.

Bardzo dużo miejsca zajmują teraz sprawy związane z młodymi ludźmi - podkreśla producent Stanisław Krzemiński. Zmieniliśmy też scenografię i sposób filmowania.

Jedynka jeszcze nie udzieliła wiążącej odpowiedzi. Myślicie, że powinni kręcić kolejne odcinki?

bDYgAdMD
bDYgAdNe
KOMENTARZE
(912)
gość
9 lat temu
Na tle innych seriali plebania wyróżnia się, pięknymi plenerami chociażby. Nie to co seriale TVNu kręcone w hali.
gość
9 lat temu
PLEBANIA JEST O WIELE CIEKAWSZA OD KLANU !!!!!
gość
9 lat temu
pewnie dla tych młodych widzów, którzy są grupa docelowa plebania to jedyny kontakt z kosciolem hehehehe:)!!!!!!
bDYgAdNf
gość
9 lat temu
Będę tęsknić za nimi
gość
9 lat temu
proszę o dalsze odcinki
Najnowsze komentarze (912)
gość
9 lat temu
Plebanio wróć na antenę .
gość
9 lat temu
genialny serial! moze powinien byc emitowany w tvpHD?
gość
9 lat temu
Kpina! Zdejmują, bo serial w którym często pokazywane są problemy zwykłych szarych ludzi jest pewnie niewygodny. Pokazujmy bogatych, bo to jest teraz w modzie- tylko kto będzie ten kicz oglądał. Wszędzie tego pełno. STANOWCZO OPOWIADAM SIĘ ZA SERIALEM!
gość
9 lat temu
Niech zdejmują, a ja przestanę płacić abonament, słowo honoru. Mam już dość dziadostwa. Wniosek jest jeden - seriale o płytkiej treści są najlepsze!!!! Niby dla młodzieży ,(tzn. co - młodzież jest prymitywna i pusta?) a kto tak naprawdę je ogląda? Żenada Mam 30 lat i jestem za emisją dalszych odcinków PLEBANII !!!!!!!!!
gość
9 lat temu
tak:d:
gość
9 lat temu
Dla mnie i znajomych to najlepszy serial,ciekawe watki,nie ma ,,ble-ble'',mądry serial,świetnie grany,wiarygodny, nie bede miała z mężem co oglądać!!!
gość
9 lat temu
Jak można kasować taki dobry serial ? Powinni kręcić kolejne odcinki!
Kuba
9 lat temu
Pan Janusz ma rację, jeśli chcecie by Plebania była nadal emitowana uderzajcie do TVP, linki powyżej!
bDYgAdMX
JANUSZ T
9 lat temu
Jeśli chcecie, by Plebania została/ wróciła uderzajcie do TVP - piszcie i dzwońcie w tej sprawie - MUSZĄ TO USŁYSZEĆ!: www.facebook.com/tvppl?sk=wall forum.tvp.pl/index.php?board=322.0 (nie ma forum Plebanii, proszę pisać na forum "Seriale") www.tvp.pl/o-tvp/kontakt tel.: (22) 547 44 50 Listownie: Telewizja Polska S.A. ul. Jana Pawła Woronicza 17 00-999 Warszawa Powstała również petycja, która potrzebuje podpisów (wolno się wczytuje i nie została odpowiednio rozleklamowana): www.petycjeonline.pl/petycja/pozostawienie-serialu-plebania/597 RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!!! LICZY SIĘ KAŻDY WPIS/LIST/TELEFON/PODPIS!!! POKAŻMY, ŻE PLEBANIA MA MNÓSTWO FANÓW!!! (musicie wyciąć, skopiować i wkleić w pasek adresu podane linki po pudelek nie pozwala na publikowanie w komentarzach linków które można kliknąć)
JANUSZ T
9 lat temu
Jeśli chcecie, by Plebania została/ wróciła uderzajcie do TVP - piszcie i dzwońcie w tej sprawie - MUSZĄ TO USŁYSZEĆ!: (nie ma forum Plebanii, proszę pisać na forum "Seriale") tel.: (22) 547 44 50 Listownie: Telewizja Polska S.A. ul. Jana Pawła Woronicza 17 00-999 Warszawa Powstała również petycja, która potrzebuje podpisów (wolno się wczytuje i nie została odpowiednio rozleklamowana): RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!!! LICZY SIĘ KAŻDY WPIS/LIST/TELEFON/PODPIS!!! POKAŻMY, ŻE PLEBANIA MA MNÓSTWO FANÓW!!!
Daro
9 lat temu
najlepszy serial jaki widziałem, staram się odlądać wszyttkie odcinki. Mieszkam w mieście i mam 32 lata, czyli jest dla wszystkich;)
gość
9 lat temu
TAK! Ja chcę ciąg dalszy "Plebani", bo to tasiemiec mojego życia!!! Wychowywałam się z "Plebanią" i na dobre mi to wyszło. "Plebania" to chyba jedyny serial, w którym zawsze mówiło się o sprawach aktualnych i który dbał o dobre wychowanie moralne młodszych widzów. Nie ma życia bez "Plebani"!
gość
9 lat temu
Pewnie niech beda dalej kręcone odcinki uwielbiam ten serial
gość
9 lat temu
chce zeby byly dalsze odcinki plebani,za co ja wam place w tym abonamencie?????????za to zebyscie kasowali co ja ogladam i lubie ogladac?????????teraz to mam ochote zrezygnowac z abonamentu no bo jak nie licza sie z ludzmi i ich opiniami!!!!!!!!!!!!
...
Następna strona
bDYgAdNz