Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kontrowersyjne wideo z Topą to kampania o... autyzmie (WIDEO)

1732
Podziel się:

Udana? A może tym razem przesadzili?

Kontrowersyjne wideo z Topą to kampania o... autyzmie (WIDEO)
bEDDWurp

W ciągu ostatnich kilku dni w sieci pojawiły się dwa niepokojące materiały z udziałem Bartka Topy. Aktor najpierw bardzo dziwnie zachowywał się w warszawskim metrze, następnie - w jednym z supermarketów. Trudno było doszukiwać się przyczyn takiego stanu rzeczy, jednak pewnym było, że jeżeli nie jest to jakiś "happening", to potrzebna jest mu natychmiastowa pomoc.

Dziś okazało się, że, tak jak przypuszczaliśmy, wideo, które mogliście oglądać na Wrzucie, były elementem kampanii społecznej fundacji Synapsis, zajmującej się osobami dotkniętymi autyzmem. Rano Topa tłumaczył w TVP 1, że dla niego było to jedynie zadanie aktorskie i na co dzień cieszy się dobrym zdrowiem, ale w Polsce żyją tysiące ludzi zmagających się z tą straszną chorobą.

Zaprezentowano również finałowy spot akcji "Autyzm wprowadza zmysły w błąd":

bEDDWurr

Jak sądzicie, czy to dobry pomysł, żeby zwrócić uwagę na problemy osób z autyzmem? Czy trzeba uciekać się do tego typu metod, żeby uzyskać pożądany efekt?

Przypomnijmy również dwa poprzednie wideo z Topą:

bEDDWurx
bEDDWurS
KOMENTARZE
(1732)
gość
10 lat temu
Co Pudlu, głupio Ci, a juz sie doszukiwałes. Czy udana? Pewnie ze tak! W koncu o tym sie pisze teraz wszedzie. Brawo dla Pana Bartka. Jest Pan znakomity i odważny !
gość
10 lat temu
Słusznie. W dzisiejszych czasach do pewnych środowisk tylko w ten sposób można dotrzeć. Brawo za pomysłowość.
gość
10 lat temu
Topa swietnie to zagral, brawo!
bEDDWurT
gość
10 lat temu
potrzebne sa takie akcje a swoja droga fajnie wszystkich wkrecil ;p
gość
10 lat temu
no i dobrze, bardzo się ciesze, że facet nie ma ze sobą problemów, bo to byłoby bardzo przykre:/ brawa za kunszt aktorski:P
Najnowsze komentarze (1732)
gość
3 lata temu
Wiele badań potwierdza, że przyczyną autyzmu jest ołów i aluminium zawarte w pożywieniu, nie należy mylić aluminium ze szczepionek które nie mają wpływu na rozwój tej choroby. Bardzo dobre wyniki uzyskuje się podczas odpowiedniej chelatacji metali ciężkich w szczególności w autyzmie - to sprawdzona informacja. Polecam poczytać książkę dr Skoczylasa - "zneutralizuj chemię z pożywienia i odzyskaj zdrowie" - efekty są naprawdę widoczne.
eMO
6 lat temu
szacunek. dobry aktor i świetnie ukierunkowany gest społeczny. GRATULUJĘ z całego serca.
gość
9 lat temu
To jakiś żart? Te dzieci są niebezpieczne, a on wygląda na narkomana.,
gość
10 lat temu
mam dziecko z autyzmem ty i****o przez cały okres ciąży nie wypiłam grama alkoholu mam nadzieje że tobie też się to przytrafi i będziesz musiał patrzec codziennie jak twoje dziecko żyje w zupełnie innym świecie.Przez takich ludzi jak ty ten świat wygląda jak wygląda współczuję twojej rodzinie .Lepiej się dokształc w tej kwesti bo gówno wiesz i radzę się lepiej nie wypowiadaj jak jesteś ignorantem i beznadziejnym człowiekiem
gość
10 lat temu
Panie Bartku, REWELACJA! Jakbym widziała własnego synka... Co prawda ma niecałe 8 lat i w metrze ma inne dziwactwa, tzn. skacze przy szybie, przegląda i pokrzykuje, ale te firmy oddają autyzm w 100%. Ucieczka przed niesłyszalnymprzez neurotypowych dźwiękiem, walka ze sobą w hipermarkecie - zagrane niesamowicie! To jest właśnie AUTYZM niezrozumiały dla wielu ludzi...
gość
10 lat temu
super!!
dunta
10 lat temu
Jak ludzie mają się dowiedzieć o co chodzi w tej chorobie jeśli się nie informuje społeczeństwa na każdy możliwy sposób.
gość
10 lat temu
Teraz dopiero beda wytykac mojego dzieciaczka, ma niestety autyzm. Synapsis - nie macie serca...
bEDDWurL
gość
10 lat temu
nie zycze sobie takich kampanii
gość
10 lat temu
narkoman
gość
10 lat temu
Może ona ma rację, teraz ludzie nie mają już kręgosłupów moralnych. Menele się mnożą na potęgę.
gość
10 lat temu
skąd wzięłaś te statystyki, z butelki po wódce?
gość
10 lat temu
np ciebie jak ci się takie dziecko urodzi. W 2006 1/150 urodzeń, teraz 1/60 urodzeń i wzrasta. Masz duże szanse, więc się ucz , bo może ci sie przydać.
gość
10 lat temu
A czym się różni dziecko z mongolską twarzą od dziecka z normalniejszą twarzą, skoro rozum obu można zmieścić w solniczce? Najprościej jest odróżnić zdrowe od chorych. Jak można tak udawać.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDDWusE
bEDDWusF
bEDDWusG
bEDDWusH
bEDDWusI
bEDDWusn