Zostanie "Perfekcyjną panią domu"?

858
Podziel się

Weronika Marczuk... Prowadzi już rozmowy ze stacją. Wyobrażacie to sobie? :)

Zostanie "Perfekcyjną panią domu"?

Trwają prace nad przeniesieniem formatu Perfekcyjna pani domu na polski rynek. Szefostwo TVN Style zdecydowało się nie sprowadzać do Polski ponownie Trinny i Susanny i zainwestować w nowy format. Na razie nie wiadomo jeszcze, kto go poprowadzi.

Początkowo mówiło się, że najważniejszymi kandydatkami do wyścigu są Agnieszka Cegielska i Katarzyna Pakosińska. Ta druga zaprzeczyła doniesieniom. Ponoć zainteresowana prowadzeniem show jest również Aleksandra Woźniak i "Grażynka" Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Mogą jednak nie mieć szans z inną kandydatką – Weroniką Marczuk.

Była żona Cezarego Pazury bardziej znana jest wprawdzie z jedzenia w restauracjach, ale, jak donosi Flesz, znalazła się na szczycie listy pań branych pod uwagę przez producentów. Jej znajomi są przekonani, że się nadaje.

Weronika uwielbia zajmować się domem, jest pedantką, chętnie gotuje – reklamuje w tabloidzie jej kolega.

Polski show biznes nauczył nas wprawdzie bycia gotowym na wszystko, ale to byłaby chyba lekka przesada :) Czy TVN-owi udałoby się zrobić z Weroniki "perfekcyjną panią domu"? W zasadzie warto to sprawdzić. Sami jesteśmy ciekawi, czy telewizja ma całkowitą władzę nad umysłami ludzi.

KOMENTARZE
(858)
gość
8 lat temu
Tylko nie ona !!!!
akuku
8 lat temu
jakby byla perfekcyjna pania domu toby tam siedziala dobre rady to niech daje na Ukrainie
gość
8 lat temu
Masakra. Po co pchać na siłę takie osoby do czegoś do czego zupełnie się nie nadają??
xxx
8 lat temu
Weroniczko, zniknij z salonów... Powrót na Ukrainę? Błagam...
gość
8 lat temu
dlaczego ona ma aż takie plecy w tym TVNie, to mnie wciąż zastanawia...
Najnowsze komentarze (858)
gość
7 lat temu
Pani na lekcji pyta dzieci: - Na drzewie siedzą trzy ptaki, myśliwy strzela do ptaków, ile ptaków zostanie na drzewie? Wszystkie dzieci się zgłaszają, Pani wybrała Jasia, żeby odpowiedział. - Proszę Pani na drzewie nie zostanie żaden ptaszek, bo myśliwy zestrzeli jednego a reszta ucieknie od huku. - Nie Jasiu, na drzewie zostaną dwa ptaszki, ale podoba mi się Twój sposób myślenia. Po lekcji Jasiu podchodzi do Pani i mówi: - A teraz ja zadam Pani zagadkę. Na ławce siedzą trzy kobiety, jedzą lody. Jedna liże, druga gryzie, a trzecia ssie, która jest mężatką? - Hyyymmm yyyy nooo, no ta, która ssie. - Nie, ta która ma obrączkę na ręce, ale podoba mi się Pani sposób myślenia.
gość
7 lat temu
Idzie blondynka spacerkiem w parku. Siada na brzegu fontanny i wkłada do wody całą rękę wraz z zegarkiem. Przechodzący obok facet pyta: - Co pani robi? - Chcę zobaczyć, jak czas płynie.
debil kazio
8 lat temu
ty h**u g***i, pani marczuk owieli wartniejsza naszyh kurwow, bo taka prawda
wiolet74
8 lat temu
ty baranie poje....us, w*********j sam z europy, najechalo was wdzezdie i rzadza swiatem, a weronika jest godna tego programu, brawo!!!
wiolet74
8 lat temu
ty baranie poje....us, w*********j sam z europy, najechalo was wdzezdie i rzadza swiatem, a weronika jest godna tego programu, brawo!!!
gość
8 lat temu
nie zostanie
Sajmon Moleke...
8 lat temu
A paczimu net Mamadou Diouf? Kamerun Kalibambo. Murzynek. Wawrzyniec. Wawzeky. Kardinal Shiitake
Lugy
8 lat temu
Striptiz najlepiej by potrafiła i do koryta na kolacje z rana można ją zaprosić a nie do restauracji./////Widać że leniwa lekkich kuchennych obyczajów pozer-pasożyt.do garów z nią-w pizzeri 'Cosa-Nostra"wiekszy pożytek.
Lugy
8 lat temu
"Marczuk to pozerka przez duże "P"-Dlaczego nikt niechce tej łatwej blondynki wysłać na syberię tam będzie jej naprawde dobrze ,i show jej zobaczą niedzwiedzie. Szkoda gadać,o pasożytach
gość
8 lat temu
takie fałszywe idiotki może promować tylko TVN
gość
8 lat temu
Marczuk warta jest właśnie jedyne 1,99 zł
gość
8 lat temu
Striptiserka, bez dzieci, mąż uciekł, łapówkara - idealna na program.
gość
8 lat temu
ubecka tvn waltera zatrudnia ruskie prostytutki, olac taka ubecka telewizje, fujjjjjjjjjjjjjj komuno na pohybel czeronej c******e i raz sierpem raz mlotem w czerwona cholote
gość
8 lat temu
a ja bym ja ruchna
...
Następna strona