Trwa ładowanie...
Przejdź na

Szuka nowego mieszkania. PRZEZ DODĘ...

361
Podziel się

Maja nie chce już na nią wpadać.

Szuka nowego mieszkania. PRZEZ DODĘ...
bDJSyynF

Któraś z nich w końcu musiała to zrobić. Maja Sablewska i Doda, których współpraca zakończyła się w wyjątkowo nieprzyjemnej atmosferze, nadal mieszkają w jednym apartamentowcu na warszawskim Mokotowie.

Mówiło się, że to Rabczewska pierwsza opuści blok. Szukała już ponoć mieszkania, w którym mogłaby zamieszkać ze swoim ówczesnym partnerem, Nergalem. Pamiętamy, jak się to wszystko skończyło.

W końcu opuścić swoje mieszkanie postanowiła więc była menedżerka. Ma podobno dosyć nieustannego wpadania na swoją byłą podopieczną. Reporterzy Show przyłapali je w dość niezręcznej sytuacji. Byłe najlepsze przyjaciółki wpadły na siebie w knajpie nieopodal bloku.

bDJSyynH

Sablewska wybrała się tam na randkę ze swoim nowym facetem, Wojtkiem Mazolewskim. Po chwili do lokalu weszła Doda. Dziewczyny nie zamieniły ze sobą oczywiście ani słowa. Maja zdecydowała się nawet demonstracyjnie zmienić miejsce, byle tylko nie patrzeć na Rabczewską.

To powinna być nauczka dla menedżerów i artystów - jak dobrze by nie szło, lepiej nie kupować mieszkań w jednym bloku. Tak na wszelki wypadek.

bDJSyyoi
KOMENTARZE
(361)
gość
9 lat temu
Maja SabLESka
gość
9 lat temu
widze Majke co 3 dni... zakłada jakies łachmany i czasem wyglada wrecz jak m***l ;p
gość
9 lat temu
buty ma ładne ^^
bDJSyyoj
gość
9 lat temu
Przestancie do chu** ciezkiego pisac o dodach sablewskich wodziankach i kardaszanaxh. Lepiej zacznijcie pisac o koczkodanach!
gość
9 lat temu
rzecz w tym, ze ma FIUTA ;p a nie "to drugie" hehhee
gość
9 lat temu
co za hipokryzja ... MAZOL NIE JEST CHŁOPAKIEM MAI - to prasa to wymyslila...jezu
gość
9 lat temu
Doda to jedna z najbardziej zauważalnych gwiazd show-biznesu, więc nie srajcie tutaj jakimis komentarzami czy ona jest kobietą.. Bo albo piszą to faceci, których żadna nie chce, albo jakieś zazdrosne idiotki..
gość
9 lat temu
a może maje już nie stać na taki apartament!
gość
9 lat temu
i mieli rację
gość
9 lat temu
a co masz takiego poza fiutem?
gość
9 lat temu
wiem bo nie chciala sie ze mna umowic a jestem przystojny
gość
9 lat temu
moi rodzice szukajac dla mnie mieszkania w warszawce postawili warunek ma byc porzaddne towarzystwo, zadnych dod, chołoty i badziewia i narobili mi obciachu w biurach nieruchomosci bo kazde penetrowanie ofert zaczynali od tego.
gruby rycho
9 lat temu
Maju rzuć proszę tego dupka i zadzwoń do mnie.
bDJSyyob
gość
9 lat temu
oooo widzę, że i muzycy ze znanych polskich zespołów się łapią na foto;]
...
Następna strona
bDJSyyoD