Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kuba rzuci doktor Zosię!

275
Podziel się

Kolejny przełom w serialu... Tym razem rozwód.

Kuba rzuci doktor Zosię!
bDIMHtVN

To naprawdę ciężki czas dla polskich seriali. Co chwila ktoś umiera, emigruje lub wpada w depresję, rozpadają się związki uchodzące dotąd za idealne, a w międzyczasie cale produkcje znikają z anteny. Jak donosi Fakt kryzys nie ominął nawet Na dobre i na złe, któremu, jak mogłoby się wydawać, nic nie może zagrozić.

Okazuje się jednak, że scenarzyści postanowili podążać za obecnie obowiązującymi trendami i trochę podręczyć bohaterów. Na ofiary zostali wytypowani Zosia i Kuba Burscy. W postacie te wcielają się Małgorzata Foremniak i Artur Żmijewski. Jak donosi tabloid, ich małżeństwa nie uda się już uratowac.

W jednym w najbliższych odcinków Kuba poprosi żonę o rozwód. Wybuchnie wielka awantura. Zosia wykrzyczy mężowi w twarz, że nigdy go nie ma, właśnie wtedy gdy jest najbardziej potrzebny, zaś Kuba wytknie jej zdradę, chociaż sam ma co nieco na sumieniu. Podobno szykują się ostre sceny. Cóż, każdy tasiemiec walczy o przetrwanie tak, jak potrafi. Śmierć Rysia czy Hanki trudno będzie jednak przebić.

bDIMHtVP
bDIMHtWq
KOMENTARZE
(275)
gość
9 lat temu
jogy
gość
9 lat temu
przecież od dawan już ukrywa, że jest księdzem Mateuszem, nie ma siły ciągnąć tego na dwa fronty ;)
gość
9 lat temu
A co słychać u Małgorzaty F. ?
bDIMHtWr
gość
9 lat temu
Nie , Zosia I Kuba wyjadą do berlina ratować swoje małżeństwo. No nie! Zosia zostawi Gawryłę!;/ Nie przecież Zosia i Gawryło pasują do siebie. SERIAL NA DOBRE I NA ZŁE będzie do kitu, nie bede do ogladala jak zosia zostawi gawryłę, a rudnicka nie bedzie z samborem.
gość
9 lat temu
Zosia powinna być z Gawryłą. Dzięki nim oglądam ten serial. Lubię też sceny z Samborem i Rudnicką. SCENARZYŚCI do dzieła. Jak Zosia wyjedzie to nie bede ogladala tego serialu. Gawryło jest bardzo przystojny, ma dobre relacje z Amelką. No no do dzieła!
gość
9 lat temu
a może dlatego lubimy ten serial, bo nikt się nie rozstaje...
gość
9 lat temu
i can hello
gość
9 lat temu
Ja to bym z Taką babą tez nie wytrzymał!!!!!!!!!!!!ONA NIGDY SIĘ NIE USMIECHA!!!!!
gość
9 lat temu
dobrze i tak długo wytrzymał z taką wredną żoną
gość
9 lat temu
O nie to straszne ! Pewnie ona ona się zdenerwuje iii przywali w kartony. A mój świat runie. -.- A on razem z Markiem zostaną księdzami czy jakoś tak :D
gość
9 lat temu
czy chociaż w 1 serialu nie może przetrwać wzór ?
gość
9 lat temu
ma sliczna twarz :)
gość
9 lat temu
bardzo lubię tego aktora szkoda że gra w takim gniocie :/
bDIMHtWj
gość
9 lat temu
racja, a oglądać nie ma co
...
Następna strona
bDIMHtWL