Nicole i Ola z "Top model" w kampanii Apart! (ŁADNE?)

Uczestniczki pierwszej edycji robią kariery?

Obraz

Uczestniczki pierwszej edycji Top model coraz lepiej radzą sobie na rynku. Nicole Rosłaniec, która odpadła z rywalizacji z powodu kontuzji, niemal natychmiast po odejściu z programu rozpoczęła współpracę z agencją Elite Models. Później została twarzą polskiej marki Cropp i pojawiła się na pokazach Ewy Minge i Dawida Wolińskiego. Na brak zleceń nie może narzekać także Ola Kuligowska, która pracuje głównie jako fotomodelka.

Zarówno Kuligowską, jak i Rosłaniec możemy zobaczyć w najnowszej kampanii reklamowej biżuterii Apart. Uczestniczki show prezentują zimową kolekcję 2011/2012. Biorąc pod uwagę, że twarzą diamentowej kolekcji tej marki są Anja Rubik i Sasha Knezevic, to kontrakt dwóch modelek wypromowanych w "talent show" należy uznać za spore osiągnięcie.

Oto Nicole i Ola w kampanii Apartu – podobają Wam się?

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą