Trwa ładowanie...
Przejdź na

Nasz głos w sprawie ACTA :)

9500
Podziel się:

Wpisujcie się i "spamujcie"! Do woli.

Nasz głos w sprawie ACTA :)

Dyskusja na temat podpisania przez Polskę porozumienia ACTA trwa. Trudno tu coś jeszcze dodać - przez te kilka dni powiedziano na ten temat niemal wszystko i każdy wie, co o tym myśleć. Łącznie z Maćkiem z Klanu. I to właśnie jego komentarz najbardziej się nam spodobał.

Przy okazji, cieszymy się, że tylu naszych czytelników jest zaangażowanych w ten spór i martwi się przyszłością Internetu. Właśnie po to jest wolna sieć - żebyśmy mogli się kłócić, walczyć o swoje, pisać to, o czym naprawdę myślimy. Nawet jeżeli w tym wypadku oznacza to zalanie komentarzy na Pudelku dzisiątkami tysięcy wpisów. Z tej okazji naprawdę warto - wszystkie je popieramy. "Spamujcie" nas ile chcecie, szczególnie w tym artykule. Pamiętajcie, że te tysiące komentarzy to nie spam - one naprawdę pokazują siłę, jaką są polscy internauci.

Nasza opinia w tym temacie jest oczywista, ale jako że nie lubimy zbytniego nadęcia, a wszystkie wielkie słowa i tak już padły, ograniczymy się do tego treściwego wideo:

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(9500)
gość
12 lat temu
STOP ACTA
elo elo
12 lat temu
nie mieszajcie w to Maćka! i tak się już stresu najadł...
gość
12 lat temu
Nie o taką reakcję z Waszej strony chodziło, Pudlu. Nie nazywajcie protestów przeciw ACTA "SPAMEM" !
MS
12 lat temu
Piszcie w sprawie ACTA i dajcie zarobić wszystkim oburzonym portalom na reklamach...
gość
12 lat temu
Tusk m****e, skąd będziesz ściągał pornole ACTA … dostawca Twojego Internetu BĘDZIE MUSIAŁ gromadzić dane na temat Twoich poczynań w świecie Internetu, wszystkie ślady po Tobie mają być przechowywane, a odpowiednie organy ścigania mogą je w każdej chwili wykorzystać przeciw Tobie. Każdy, kto odważy się spróbować zorganizować coś przeciwko rządowi albo będzie zbyt często krytykował poczynania władzy robiąc jej antypijar, nagle zostanie zasypany oskarżeniami na bazie haków, które były zbierane latami. Poza tym Internet to miejsce, gdzie można dziś znaleźć multum stron przekazujących FAKTY a nie tę papkę dezinformującą, jaką serwuje telewizja, prasa i radio (jeśli ktoś jeszcze wierzy w uczciwość, bezstronność i niesprzedajność tych wszystkich dziennikarzy, publicystów i redaktorków to gratuluję dobrego samopoczucia i życia w bajce, lata manipulacji zrobiły swoje z mózgów odbiorców). Ta ogromna wiedza płynąca z Internetu prze
Najnowsze komentarze (9500)
miki
11 lat temu
to d***l
gość
12 lat temu
stop acta stop acta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
12 lat temu
STOP ACTA
gość
12 lat temu
wyjebane w acta
gość
12 lat temu
wow, nie wiedzialam ze tu TYLE komentarzy, pozdro :D
gość
12 lat temu
STOP ACTA KURWAAAAAAAAA
gość
12 lat temu
nie dla acta.
gość
12 lat temu
NAJLEPIEJ ZAMKNIJCIE NAS W KLATKACH I JEŚĆ NIE DAWAJCIE. LUDZIE GDZIE TU DEMOKRACJA ZŁODZIEJE.LUDZIE WYJDŹMY NA ULICE BO RZĄD TUSKA NAS ZNISZCZY ZŁODZIEJE I KRWIOPIJCY.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111
gość
12 lat temu
ODPIEPRZCIE SIĘ OD TEGO CHŁOPAKA
gość
12 lat temu
W życiu nie poparłabym PO, PSL, czy tego błazna Palikota, bo palikot jest głupszy od premiera. Ale cieszę się, że w końcu zobaczyliście to, co ja widziałam od początku: że tusk dużo gada, obrzuca błotem PIS, a sam nic dla Polaków nie robi, chyba żeby patrzeć z drugiej strony: pilnie pracuje, żeby nas wsadzić pod zdychające euro, liże tyłek Merkel i całuje w d**ę Putina, a to wszystko w imię nas - Polaków. Precz z Tuskiem - życiową niedorajdą i jedną wielką porażką!!!
gość
12 lat temu
Polska mówi NIE! dla ACTA! Tusk, nie decyduj za nas, nie pytając nas o zdanie! Chcesz nas wepchnąć w to bagno, jakim jest euro i cała ta cholerna unia, a jeszcze dokładasz ACTA?! Opamiętaj się, bo my Ci żyć nie damy. Mamy prawo robić i pisać, oglądać i rozmawiać dzięki internetowi. Nie mamy ochoty na pilnowanie każdego twojego słowa. Media są tak kłamliwe, jak ty, internet może stanowić jedyne nie zmanipulowane miejsce wiadomości. I na tym też chcesz położyć swoją fałszywą, brudną łapę?! Precz od naszego neta!!
gość
12 lat temu
Dobrze Wam tak,chcieliście Tuska to macie Akta.Super!!
gość
12 lat temu
Maciuuud
gość
12 lat temu
POPIERAM ACTA ŁOMY!!!
...
Następna strona