Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Ukraińska Prawda" o publicznym poniżeniu Ukraińców!

836
Podziel się

"Ekspert od stosunków międzynarodowych" psuje nam stosunki z sąsiadem...

"Ukraińska Prawda" o publicznym poniżeniu Ukraińców!
bDfjFjkl

To było nieuniknione. O skandalicznym "żarcie" Bartosza Węglarczyka informują już ukraińskie media. Życie bywa przewrotne - były szef działu zagranicznego Gazety Wyborczej, promowany przez media jako "ekspert od stosunków międzynarodowych" w roli celebryty TVN-u psuje nasze stosunki z sąsiadem... I to jednym z ważniejszych. Nie trzeba być chyba "ekspertem", żeby wiedzieć, że nie wolno obrażać i stygmatyzować innych narodów, nawet biedniejszych od nas.

Spróbujcie sobie wyobrazić, jaka afera by wybuchła i jakie komentarze pojawiłyby się u nas w sieci, gdyby coś podobnego powiedział o Polakach jakiś niemiecki celebryta. Coś analogicznego dzieje się teraz w ukraińskiej sieci. To skandal nie do naprawienia.

W Ukraińskiej Prawdzie ukazał się artykuł opisujący, jak w dużej polskiej telewizji wyśmiano sprzątające w polskich domach Ukrainki.

bDfjFjkn

Dziennikarz i wieloletni korespondent Gazety Wyborczej w Moskwie, Bartek Węglarczyk, często nazywał Ukrainę swoim domem – czytamy w gazecie. Do zajścia doszło podczas transmisji na żywo porannego programu Dzień Dobry TVN. Jolanta Pieńkowska, gospodyni show, skarżyła się, że wciąż nie ma robotów sprzątających domy. Na co Bartek Węglarczyk odpowiedział: Są! Nazywają się Ukrainki! Pieńkowska próbowała go powstrzymać, ale on ciągną dalej: "No co, one wszystko czyszczą.**"**

Nie zdziwimy się, jeżeli po przeczytaniu tego artykułu ktoś nabierze uprzedzeń do Polaków. Tym gorzej, że będą one uzasadnione. Ukraińcy zostali w końcu poniżeni, przedstawieni w polskiej telewizji jako jacyś podludzie. A nie, przepraszamy - jako "roboty sprzątające". Czyli nawet nie ludzie.

Bartosz Węglarczyk jest od niedawna redaktorem naczelnym magazynu Sukces.

bDfjFjkt
bDfjFjkO
KOMENTARZE
(836)
gość
9 lat temu
nie wydaje się wam, że te wszystkie gwiazdki TVNu to tak naprawdę same buraki i prostacy tyle że ubrani w modne ciuchy, w modnych czuprynach, wałęsający się po miłych dla oka, nowoczesnych wnętrzach? jakby fabryka celebrytów, próżniaków, narcyzów, zboków i frustratów nastawionych na ratowanie podupadłej kariery bądź jej zrobienie metodami najniższych lotów. Sami dewianci i pajace typu Jacyków, Szpak, Madox, chamy i obmacywacze z Top Model, niedouczone ‘wykształciuchy’ typu Kinga „prezydent Berlusconi” Rusin, Maja ‘wyszłeś, poszłeś, przeszłeś, przyszłeś, weszłeś’ Sablewska, światowe gwiazdy o których słyszeli tylko ich narzeczeni typu Krupa, beztalencia typu Mucha, Osyda, hieny obgadujące i knujące za plecami intrygi a do widzów się szczerzące jak Wellman i Kuźniar, zachowujący się jak typowe złośliwe b****o z Pi-eM-eS’em Wojewódzki, niesympatyczni i wyniośli pseudoarystokraci typu Mołek, „dżentelmeni” bez umiaru przek
gość
9 lat temu
tacy zaściankowi ludzie są dopuszczani do głosu, mają wpływ na to co wiele ludzi myśli i jeszcze niektórzy się dziwią, że wśród polaków panuje taka ciasnota umysłu i nietolerancja, skoro 'autorytety' i 'osoby medialne' takie poglądy wygłaszają :/ szok.
Bila!
9 lat temu
Co ten grubas tam wie :/
bDfjFjkP
gość
9 lat temu
jaki kraj tacy "eksperci międzynarodowi"
gość
9 lat temu
E tam i tak skonczy sie na tym, ze wyladuje na dywaniku u Miszczaka. Wypija kawke, pogadaja, najwyzej jakies przeprosiny przez sztab piarowcow napisane wystosuja i wszystko ;]
Najnowsze komentarze (836)
gość
7 lat temu
ukrainskie dziewczynki w kazdej agenturze a wy sie o jakis niewinny zart obrazacie?
LUBIĘ TVN
9 lat temu
Tak jak lubię TVN to jego nienawidzę !!! SKOŃCZONY P*****K SZOWINISTA. Kiedyś był program z gościem z zagranicy (kobietą) to stwierdził cytuję ,,szkoda że w Polsce nie ma takich pięknych kobiet,, APELUJE P******U DO CIEBIE ODEJDŹ SAM Z TVN BO JESTEŚ ŻENUJĄCY. Oczywiście to była tylko jedna z wielu z jego ,,inteligentnych,, wypowiedzi.
gość
9 lat temu
Jest. Przeczytaj: Pierwszy akapit[/cytat]Nie ma! Dosłowne tłumaczenie: "Prowadzący kanału TVN, publicysta i wieloletni dziennikarz Gazety Wyborczej w Moskwie, Bartosz Węglarczyk w translacji na żywo nazwał Ukrainek domowymi robotami"
gość
9 lat temu
Nie ma w tym artykule słów, że często nazywał Ukrainę swoim domem! Poza tym Moskwa to nie Ukraina!
gość
9 lat temu
OSTRZEŻENIE(ostrzezenie wordpress com) -Mistyczne Oświetlenie Sumienia dane będzie światu jako Największy Akt Bożego Miłosierdzia,które wkrótce odbędzie się na świecie.CO POPRZEDZI OSTRZEŻENIE?Dwie komety zderzą się na niebie.Niebo stanie się czerwone i zobaczymy Wielki Krzyż na niebie,Znak do przygotowania się.Ateiści powiedzą,że jest to globalne złudzenie.Naukowcy będą szukać logicznego wyjaśnienia, ale takiego nie będzie.Będzie to spektakularne zjawisko, ale nie wyrządzi nam żadnej szkody.Wydarzenie to będzie doświadczane przez każdego człowieka na świecie w wieku powyżej 7 lat.Będzie to tak silne przeżycie, że nikt nie będzie mógł go zignorować.Niektórzy jednak poczują tak wielkie obrzydzenie i doznają takiego wstrząsu,gdy ich grzechy zostaną im ukazane,że umrą zanim wykorzystają okazję prośby o przebaczenie.Już teraz przygotujcie się duchowo i skorzystajcie z możliwości pokuty i prośby o przebaczenie grzechów.
gość
9 lat temu
polskimi mediami rządzą debile.
gość
9 lat temu
gość
9 lat temu
Jest. Przeczytaj: Pierwszy akapit
bDfjFjkH
gość
9 lat temu
W oryginalnym artykule można przeczytać o tym, że jednak Węglarczyk przeprosił za swoje słowa, co na Pudelku oczywiście nie zostało opisane.
gość
9 lat temu
[cytat komentarz="" autor="gość"]Robicie jak zwykle aferę z niczego.Wyrwało się człowiekowi, rzucił niewybrednym żartem - pech że w tv. Sami opowiadamy dowcipy o Żydach, Ruskich i Gejach w towarzystwie, a Węglarczyka krytykujecie za głupotę. Zrobił źle, ale przeprosił -kazdemu moze sie zdarzyc[/cytat]nie w telewizji, tylko w tefałenie.
gość
9 lat temu
Mołek jest akurat bardzo sympatyczną osobą. Co do reszty zgoda.
gość
9 lat temu
Tak dla scislosci............NIE MA SLOWA W TEJ GAZECIE O TYM, ZE WEGLARCZYK NAZWAL UKRAINE SWOIM DOMEM......OJ PODRASOWANY TEN PRZEDKLAD..I KLAMIE
gość
9 lat temu
Powiedział prawde o Ukrainkach,to że sprzątają w Polsce to zaden wstyd zadna praca nie hańbi jeśli się uczciwie pracuje i za to bierze pieniądze.Natomiast Ukrainki same się ponizają i Hanbią bo przyjeżdzają do Polski i co robią? niestety większosć z nich nie sprząta domów polskich rodzin tylko sprzątają i porządek robią w męskich rozporkach pucują i czyszczą do glancu męskie narzędzie i grają na fletach więc same sie ponizają i upokarzają.Węglarczyk wcale ich nie poniżył.Nasi rodacy też wyjeżdżają i są robotami za granićą.
ELKA
9 lat temu
PRZECIEZ TO PRAWDA
...
Następna strona
bDfjFjlj