Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kuba popiera Dubienieckiego!

526
Podziel się

Tak, Marcina Dubienieckiego. Za to, że pobił fotografa.

Kuba popiera Dubienieckiego!
bDflbJxN

Takiego poparcia dla Marcina Dubienieckiego chyba nikt się nie spodziewał. Kuba Wojewódzki, mimo że klinicznie nie cierpi wszystkiego co "kaczyńskie" (alergicznie zareagował nawet na niespokrewnioną z Jarosławem Olgę z Top model), w swoim nowym felietonie w Polityce postanowił stanąć po stronie męża Marty. Powód jest prosty - zrobił on to, o czym Kuba zawsze marzył - (podobno) skopał fotografa. Przypomnijmy: Dubieniecki POBIŁ FOTOREPORTERA?!

Marcin Dubieniecki, człowiek awantura, nie ma dobrej prasy - pisze Kuba. Aż do dziś. Bo to jest jego pierwszy raz, i to u mnie. Marcin z racji swej medialności a rebour bywa nękany przez tak zwanych paparazzi. Podczas rodzinnego spaceru w Gdyni mecenas wziął swoje sprawy w swoje ręce i wymierzył agresorom prawo i sprawiedliwość. Mocna przemiana. I ja też po raz pierwszy słowa prawo i sprawiedliwość napisałem bez lęku.

Od czasu pamiętnego posądzenia o branie narkotyków ten lęk był rzeczywiście wyczuwalny w jego publicystyce.

bDflbJxP

Wy też pochwalacie zachowanie Marcina? Trzeba mu oddać sprawiedliwość, że zdarzają się irytujący paparazzi, bo dobry paparazzi powinien być możliwie niewidoczny. Jeżeli jednak człowiek sam prze do bycia celebrytą na okładkach pism, nie powinien ich mimo wszystko bić czy kopać. Zwłaszcza ambitny adwokat powinien pomyśleć w takiej chwili, czy są jakieś inne metody i je wykorzystać.

bDflbJyq
KOMENTARZE
(526)
TUSK WON.
9 lat temu
Tusk niech się zajmie edukacją Kasiuni, która na blogu uczy, jak zrobić sobie kucyk i oznajmia, że "w weekend razem z Zosią bawimy się w jakimś mieście lub Warszawie"...
gość
9 lat temu
komentarz zjedzony przez grycanke
gość
9 lat temu
PO sie wali, wiec i karierowicz wojewodzki zmienia front. Zalosny jak zawsze.
bDflbJyr
gość
9 lat temu
kuba jest falszywy, stary zyd na kase kazdego tylko leci!!!!!!!!!!!!!!
gość
9 lat temu
kuba to stary piernik...
Najnowsze komentarze (526)
Taki tam
9 lat temu
Czy sie to komu podoba czy nie ja bardzo lubie Pana Marcina Dubienieckiego i nic na to nie poradze.Pan Marcin jest SUPER!!!
gość
9 lat temu
jego ciąga sie przez to ze jest pyskaty ...a tyle złodzieji w sejmie nakradło i siedzi spokojnie ,miro zbycho ,czempinski łapowa podobno az 2 miliony dolarow ,,lato ,,ale co tam oni pewnie moga krasc ,im wolno ,a normalny człowiek trafi do wiezienia bo zle zaparkował ,,o taka jest polska,,zenada całe szczescie ze z niej wyjechałam i pracuje za granica
gość
9 lat temu
[
1WH9Jh , [url...
9 lat temu
1WH9Jh , [url= [link=
All of my que...
9 lat temu
All of my questions settled-thkans!
lzaA7k mgvgi...
9 lat temu
lzaA7k <a href="
kcJ7q4 , [url...
9 lat temu
kcJ7q4 , [url= [link=
Autor djuikez...
9 lat temu
Autor djuikeze za zywiolowa reakcje :-DTo prawda – podroz potrafi ksztalcic. To drugi nasz taki wynik – pierwszy byl przez gorna polowke Chile. 26h.
bDflbJyj
iztmxy uwbbq...
9 lat temu
iztmxy <a href="
JEZZ pisze:Ju...
9 lat temu
JEZZ pisze:Już się nie mogę dokcezać:) Ten wyjazd będzie przecież taki … inny. Powiedziałabym nawet, że relaksacyjno – kontemplacyjny. Bez biegania, napinania się, żeby zdążyć … wybałuszania gał, żeby niczego nie przeoczyć. Będziemy po prostu chłonąc atmosferę … już za cztery dni.Przeczytałam sobie właśnie artykuł Krzysztofa Mroziewicza o Kubie i Fidelu o ostatnim National Geographic – wczuwam się
gość
9 lat temu
OSTRZEŻENIE(ostrzezenie wordpress com) -Mistyczne Oświetlenie Sumienia dane będzie światu jako Największy Akt Bożego Miłosierdzia,które wkrótce odbędzie się na świecie.CO POPRZEDZI OSTRZEŻENIE?Dwie komety zderzą się na niebie.Niebo stanie się czerwone i zobaczymy Wielki Krzyż na niebie,Znak do przygotowania się.Ateiści powiedzą,że jest to globalne złudzenie.Naukowcy będą szukać logicznego wyjaśnienia, ale takiego nie będzie.Będzie to spektakularne zjawisko, ale nie wyrządzi nam żadnej szkody.Wydarzenie to będzie doświadczane przez każdego człowieka na świecie w wieku powyżej 7 lat.Będzie to tak silne przeżycie, że nikt nie będzie mógł go zignorować.Niektórzy jednak poczują tak wielkie obrzydzenie i doznają takiego wstrząsu,gdy ich grzechy zostaną im ukazane,że umrą zanim wykorzystają okazję prośby o przebaczenie.Już teraz przygotujcie się duchowo i skorzystajcie z możliwości pokuty i prośby o przebaczenie grzechów.
gość
9 lat temu
Ale ponoc paparazzi celowo prowokuja slownie ...
gość
9 lat temu
kur*a, pudel naucz sie wreszcie: kilku paparazzi, jeden PAPARAZZO
gość
9 lat temu
odezwał się koleś... krytykuje paparazzi a sam bierze udział w ustawkach, pokazuje się ze swoją nową dziewczynką, paparazzi robią im zdjęcia i jeszcze płacą za to, że im wolno... hipokryta
...
Następna strona
bDflbJyL