Trwa ładowanie...
Przejdź na

Doda miała wypadek samochodowy!

1838
Podziel się

Twierdzi, że spowodowali go celowo ścigający ją "dziennikarze" Faktu...

Doda miała wypadek samochodowy!
bCxtsqFx

Wielu świadków donosiło nam o wczorajszym wypadku Dody. Staraliśmy się potwierdzić tę informację (nie chciało nam się wierzyć, że coś takiego wydarzyło się już pierwszego dnia po odebraniu przez nią prawa jazdy). Nieoczekiwanie rewelacje te potwierdziła sama Dorota na swoim blogu, oskarżając przy okazji najpopularniejszy polski tabloid. Oto treść wpisu:

Do czego jeszcze są zdolni?

To pytanie zadawałam sobie stojąc na drodze, po wypadku, który spowodowali dziennikarze Fucktu. Nie podejrzewałam, że można posunąć się aż tak daleko, by mieć "gorący temat", jakim bez wątpienia jest kolizja samochodowa z moim udziałem i to dzień po odebraniu prawa jazdy. Jadąc prostą drogą nawet nie spodziewałam się, że śledzący mnie od pewnego czasu kierowca Skody, łamiąc przepisy drogowe (tzn. przekraczając podwójną linię ciągłą) uderzy w tył mojego samochodu.

bCxtsqFz

Początkowo nic nie usłyszałam, gdyż uderzenie było delikatne i jechałam dalej, aż zaparkowałam na miejscu dokąd zmierzałam. W tym momencie kierowca Skody opuścił swój pojazd i usilnie chciał mi wmówić, iż zaistniała sytuacja wynikła z mojej winy. Dziwnym zbiegiem okoliczności jego pasażerem okazał się etatowy fotograf wspomnianej wyżej "gazety", który podczas naszej rozmowy robił zdjęcia.

Po późniejszych pertraktacjach i chęci dogadania się ze strony kierowcy Skody mimo wszystko wezwałam policję, co zakończyło się mandatem po obu stronach. Być może zwołam w tej sprawie konferencję prasową, gdyż nie mam zamiaru stracić zdrowia lub co gorsza życia, bo jakiemuś dziennikarzowi potrzebny jest news na pierwszą stronę...

Zastanawiam się teraz gdzie są granice prześladowania i stresowania młodego kierowcy. Przecież naraża to nie tylko moje zdrowie i życie, ale także innych ludzi!

Wzruszające. Ale faktycznie, jest to rodzaj "tworzenia newsów", którego nie popieramy.

bCxtsqFF

To zdjęcia zrobione przez naszego informatora w 3 godziny po wypadku, gdy Doda pojawiła się na miejscu zdarzenia razem z policją:

(Jak zwykle prośba - jeżeli zauważycie coś ciekawego, róbcie zdjęcia i wysyłajcie nam na: donosy@pudelek.pl. Na pewno opublikujemy. Wielkie dzięki dla naszego czujnego czytelnika!)

bCxtsqGa
KOMENTARZE
(1838)
gość
13 lat temu
a to peszek
gość
13 lat temu
DOBRZE JEJ TAK
gość
13 lat temu
Niestety na tych zdjęciach nic wgniecionego się nie doszukałem-
bCxtsqGb
VANI
13 lat temu
KKK
Lady Bouncer
13 lat temu
Ja Pierdykam ale czad!!!
Najnowsze komentarze (1838)
gość
10 lat temu
ale jasteś pijana i*****o naucz się jeżdzić ciekawe że twój facet wie żę maż silokonowe pierści
gość
11 lat temu
ale ona tempa
kobra8
11 lat temu
strasznie lubjae dode
kobra8
11 lat temu
doda jest pjekna
gość
11 lat temu
doda jes fajna
gość
11 lat temu
doda jes pjekna
gość
12 lat temu
ale zwała
gość
12 lat temu
ona nie umie jezdzic pobic jom tszeba i zabrac wszystko nawet kase :P
bCxtsqFT
gość
12 lat temu
I dobrze Ci tak s**j sie!
Wojewódzki
12 lat temu
hi hi:D dobrze jej tak. Może zapomniała okularów z domu?!kto wie? A ta jej bryka i tak była do kitu:D w takim aucie to by się ,,Dziewczynka z zapałkami" pogubiłaD
mp3-store
12 lat temu
http://mp3 -store pl Legalna i darmowa muza filmy i erotyka. Zapraszam
gość
12 lat temu
moze sie to Wam wydac smutne, ale Doda ma racje. Dziennikarz Faktu niestety, jechal niezgodnie z przepisami. Pisze to subiektywnie, IMO nie lubiac Dody i calej jej wizji swiata itp
GaBuNiA:-*
12 lat temu
Już o tej Dodzie nie można słuchać wszędzie tylko ona i 0na DAJCIE NA LUZ!!!!!!!!!!!!
gość
12 lat temu
ta jasne tam na tym zdięciu nawed niewidsać stłuczki
...
Następna strona
bCxtsqGv