Trwa ładowanie...
Przejdź na

Zmacana Angelika na okładce "Playboya"! (FOTO)

430
Podziel się:

"Gdyby Woliński chciał mnie poniżyć, dostałby w twarz."

Zmacana Angelika na okładce "Playboya"! (FOTO)
bECrfecB

Nietrudno w Polsce o zrobienie kariery w show biznesie. Kolejną uczestniczką programów rozrywkowych, która chce zapaść Wam w pamięć na dłużej, jest Angelika Fajcht, której biust stał się tematem jednego z największych skandali w polskiej telewizji w zeszłym roku. To właśnie w naturalność jej piersi zwątpił Dawid Woliński. Dotykanie jej w intymne miejsca było przekroczeniem kolejnej, jednej z ostatnich już barier w telewizji.

Zaskoczona zamieszaniem wokół tej sytuacji jest sama Angelika, o czym informuje w... najnowszym numerze Playboya.

Wszystko odbywało się w konwencji żartobliwej – broni jurora. Dawid Woliński nie obraził mnie i nie mam do niego żadnych pretensji. Mnie nie trzeba było przed nikim bronić. W telewizji wycięto całe zdarzenie z zabawnego kontekstu. Gdyby Dawid Woliński rzeczywiście chciał zachować się po chamsku i poniżyć mnie, dostałby w twarz i wtedy byłby dopiero skandal. Ale on nie zrobił nic złego. Jego gesty mieściły się w konwencji "Top Model".

bECrfecD

Rzeczywiście, wygląda na to, że obmacywanie na wizji mieści się w konwencji tego show. Czy nie o to właśnie chodzi w nowoczesnej telewizji?

bECrfecJ
bECrfede
KOMENTARZE
(430)
gość
10 lat temu
bo mezczyzni sa mega wartosciowi...
gość
10 lat temu
Żartobliwie zmacana- tytuł roku!
gość
10 lat temu
coś mi się wydaje, że TVN jej nieźle zapłacił za te parę słów obrony gogusia tvnowskiego wolińskiego...
bECrfedf
gość
10 lat temu
jakby jej wsadzil reke w p***e tez by powiedziala ze to nic zlego?
gość
10 lat temu
kobieta bez godności po prostu, oto co rozpasanie moralne 21 wieku zrobiło z ludzi...
Najnowsze komentarze (430)
gość
7 lat temu
Ja tam do muzułmanów nic nie mam znam ich dużo.... Wiec proszę nie pakujcie ich do jednego worka
gość
7 lat temu
W okresie 24 października 1946 roku do 8 grudnia 1947 roku Błogosławiona Matka Boska ujawiła się jedenaście razy Siostrze Pierinie we Włoszech. Matka Boska prosiła o pokajanie i odkupienie grzechu złych uczynków. Matka Boska prosiła żeby Siostra Pierina przyszła w południe 8 grudnia do kościoła. „Będzie to moja Godzina łaski", powiedziała Matka Boska. Siostra zapytała się jej jak ma się przygotować do tej Godzina łaski? Na co Błogosławiona Matka Boska odpowiedziała: „Modlitwami i pokajaniem. Przeczytaj 50-ty psalm Dawida trzy razy z otwartymi ramionami (ręce na bok). Podczas Godziny Łaski mogą zostać sprezentowane duchowe ułaskawienia. Łaska Boga dotknie nawet najbardziej okrutnych, i bezlitosnych grzeszników.”
gość
7 lat temu
D**a motorem zawsze i wszędzie, D**a jest hasłem i hasłem będzie, D**a krzepi i D**a rodzi, D**a nigdy nie zaszkodzi, D**a dziewczęta wyprowadza z nędzy, D**a to najlepsza kopalnia pie-niędzy, D**a wszystkich chłopaków jak w banku gromadzi, D**a wszystkich frajerów do ołtarza prowadzi, D**a bogaci, D**a rujnuje, D**a losami świata kieruje, D**a pomaga i D**a przeszka-dza, D**a miłuje i D**a zdradza, D**a żebraków i królów raduje, D**a w pałacu i w chacie królu-je, D**a smakuje młodym i starym, D**a tchnie żądzą, upaja czarem, D**a pachnie, d**a śmierdzi, D**a tez wspaniale p*****i, D**a wielkie kupy sra, D**a na klarnecie gra. MORAŁ: Człowiek się rodzi i z D**y wychodzi. Człowiek się żeni na D**ę wchodzi. Człowiek umiera na D***e leży. Wszystko na tym świecie od D**y zależy!
gość
8 lat temu
Na okładce lustrzane odbicie
brunner12
9 lat temu
wpadnij do mnie, ja i moi koledzy.....bardzo chętnie sprawdzimy twój biust i inne zakamarki.....aha, nie zapomnij zabrac koleżanek, mmmmmm nie moge sie doczekać!!! a powaznie....zjeździłem calą europę, sporo czasu spędziłem po granicami naszego WSPANIAŁEGO kraju....i tylko kilka kobiet spotkałem, które są w stanie zrobic wszystko dla sławy, kariery i pieniedzy!!! i na pewno to nie są europejki..... nie wiem gdzie sie obracałaś, ale napewno były to odmienne od mojego środowiska! pozdrawiam serdecznie!!!
brunner12
9 lat temu
skopałbym mu d......ę.....dla przyjemności własnej! nie lubię cwaniactwa i góralskiej muzyki....a ta laska, SZKODA GADAĆ.......ŻENADA!!!
gość
9 lat temu
Nie, debilu. Kobiety SA normalne, ale Polska jest pełna takich zasciankowych, prostych ludzi jak Ty. Przez to tam gdzie w Europie naturalnym jest traktowanie biustu męskiego i damskiego tak samo (topless opalanie etc) tak w Polsce budzi to ogromne emocje gdy kobieta zezwala naturalnie na sprawdzenie biustu, usta tez były sprawdzane nie wiem czy widziałeś.
gość
9 lat temu
Bubalu www.bubalu.pl
bECrfecX
gość
9 lat temu
wygląda jak chłop
gość
9 lat temu
WYGLADA JA TRANSWESTYTA
gość
9 lat temu
Andżelika nie miała wyboru, bo Woliński zajrzał jej w oczy, które poruszają się jak u kameleona tj. każde sobie w swoją stronę. Nie wiem nawet czy to jedno nie jest sztuczne . Musiała dać się pomacać źeby odwrócić uwagę od twarzy. Nie przypadkiem też na foto zasłania oko włosami a jej zdjęcia mają najczęściej wystylizowane spojrzenie w określonym kierunku aby ukryć mankament. Oszustwo ale jak się ma parcie na szkło...
CNNBS
9 lat temu
bo poczula, ze jego 2mm ukulo ja w uda
gość
9 lat temu
dobre ciało,rżnąbym!
gość
9 lat temu
Papież kiedy umarł miał 85 lat - 8 5=13 Godzina śmierci: 21:37 - 2 1 3 7=13 Data śmierci: 02.04.2005 - 0 2 0 4 2 0 0 5=13 Postrzelony 13 Maja 9301 dni pontyfikatu - 9 3 0 1=13 Zmarł w 13 tygodniu roku. JAN PAWEŁ DRUGI - 13 liter czy to zbieg okoliczności ? prześlij to dalej niech inni myślą... Sorry, ale musi się spełnić. ... Pomysł sobie życzenie a zobaczysz co sie stanie... Zacznij myśleć o czymś czego naprawdę pragniesz, To funkcjonuje. Osoba, która mi wysłała ta wiadomość powiedziała, ze jej życzenie spełniło sie w 2 dni po odczytaniu tej wiadomości. Wypowiedz życzenie jak skończy sie odliczanie: 10... 09... 08... 07... 06... 05... 04... 03... 02... 01... *Wypowiedz życzenie* Wklej te wiadomość w ciągu 10 minut do 10 komentarzy Jeśli tego nie zrobisz stanie się przeciwność Twojego życzenia.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECrfedQ
bECrfedR
bECrfedS
bECrfedT
bECrfedU
bECrfedz