Trwa ładowanie...
Przejdź na

Liam Neeson: "Na planie zjedliśmy mięso wilka"

229
Podziel się:

W filmie "The Grey" użyto wnętrzności wilków...

Liam Neeson: "Na planie zjedliśmy mięso wilka"

Najnowszy film z udziałem Liama Neesona został oprotestowany przez obrońców praw zwierząt, zaś organizacja People for the Ethical Treatment of Animals pozwała aktora za złamanie prawa. Afera wybuchła, gdy gwiazdor w jednym z wywiadów przyznał, że w trakcie kręcenia obrazu The Grey wraz z resztą ekipy zjedli potrawkę z mięsa wilka. Wszystko po to, aby lepiej wczuć się w rolę grupy ludzi uwięzionych na Arktyce i uciekających przed wygłodniałą sforą.

Na planie zjedliśmy mięso wilka. Była bardzo gumowe i niesmaczne – pochwalił się gwiazdor. Ale jestem Irlandczykiem i przywykłem do potrawek o dziwnym smaku. Mogłem to znieść. Po prostu wrzuciłem tam dużo marchewek i cebuli.

PETA natychmiast zareagowała na wyznanie gwiazdora. Przedstawiciele organizacji protestowali przed budynkiem, w którym odbywała się konferencja prasowa z udziałem Neesona. Złożyli także w sądzie pozew przeciwko aktorowi, który ich zdaniem "promuje negatywny wizerunek wilków, które wystarczająco cierpią z powodu uprzedzeń", a także zamówił mięso chronionego prawem zwierzęcia.

Wiemy z wiarygodnego źródła, że do filmu The Grey zamówiono wnętrzności prawdziwych wilków – powiedziała Jane Dollinger, prasowa przedstawicielka PETA. Dostarczyli je myśliwi, którzy często nie mają pozwolenia na polowanie. Nawet jeśli je posiadają, to zakładanie pułapek jest niehumanitarne. Złapane w potrzask wielki potrafią konać godzinami lub odgryzają sobie kończyny. Potem umierają od gangreny lub z wyczerpania. Człowiek nie ma żadnego pożytku z ich skóry oraz mięsa, więc zakłada kolejną pułapkę. To zamknięty krąg śmierci.

Zastanawia nas, w co chciał się "wczuć" Neeson, zjadając biedne zwierzę, skoro film jest o tym, że to ludzie uciekają przed wilkami...

KOMENTARZE
(229)
gość
10 lat temu
Naprawdę bezsens - wiadome jest, że człowiek zeżre wszystko, czego on tym dowiódł?
gość
10 lat temu
zjadł biedne zwierzę? a jak wy jecie krowy to dobrze :/
s
10 lat temu
szkoda ze nie zjadl rezysera
gość
10 lat temu
z*******y aktor
gość
10 lat temu
Człowiek nie ma żadnego pożytku z ich skóry oraz mięsa, więc zakłada kolejną pułapkę. To zamknięty krąg śmierci - Wielgaśna myśl
Najnowsze komentarze (229)
gość
6 lat temu
k***a ludzie ogarnijcie d**y, małoktomataki talent aktorski jak on:)
gość
8 lat temu
E tam... też bym zjadł. ;3
gość
9 lat temu
Nie porównujcie mięsa wilka do mięsa krowy. Mięso krowy jest mięsem czystym. Natomiast mięso wilka jest nieczyste, podobnie jak świni. Pięcioksięgu nie czytaliście?
gość
10 lat temu
Świnie, kury i krowy są hodowane, więc nie wyginą. A wilki są zagrożone wyginięciem. I to nie wina Boga, tylko pieprzonego człowieka, co dla kasy zrobi wszystko. Jeden g**j zabije zwierzę zagrożone wyginięciem dla kasy, a inny g**j je zeżre, bo jest bogaty i jeszcze nie żarł takiego zagrożonego zwierzaka. A chiniole i inne azjaty (piszę to z małych liter z powodu wstrętu i obrzydzenia do nich) powinny wyzdychać!
gość
10 lat temu
co za g**j p*******y. Jego powinny wilki zeżreć naprawdę
gość
10 lat temu
Chore.
gość
10 lat temu
a ja proponuję przedstawicieli PETA, przynajmniej "okrutny" aktor zje 1 wilka mniej!
gość
10 lat temu
g****k,wk..wił mnie
Anty
10 lat temu
Czuc zoofilie na kilometr
Anty
10 lat temu
Piękny komentarz!
wegetarianka
10 lat temu
jedno się kocha(pies, kot ect.), drugie się je(krowy, świnie, kury ect.) - bez sensu
gość
10 lat temu
Czym sie rózni jedzenie wilka od jedzenia krowy?
gość
10 lat temu
o matko, absurdom ciag dalszy, i co z tego ze zjadl, ludzi jedza zwierzeta od zawsze. nikt nie wie czy biedny wilczek byl niehumanitarnie zabity. ech te organizacje walczace
gość
10 lat temu
Ostatnio odkryłem/łam bardzo ciekawy sposób w jaki można dodatkowo zgromadzić całkiem pokaźne sumy. Jeżeli chcesz uzyskać informację jak nie wychodząc z domu możesz zarobić nawet kilka tysięcy złotych napisz do mnie: jakupiec@o2.pl Pamiętaj, że wysłanie maila do mnie nic Cię nie kosztuje, a możesz zyskać naprawdę dużo.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie